Tiktok Keşfete Düşme Saatleri Ve Hilesi

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri Ve Hilesi

Tiktok uygulamasında yayıncılar bazı saat aralıklarında daha fazla izlenme yakalıyorlar. Keşfete düşme hilesi adı verilen etkileşim sayılarının artığı bu yöntemle çok iyi kazançlar elde edilmektedir. Özellikle takipçi sayısının bile önemli ölçüde artmasına neden olmaktadır. Tiktok yayıncıları doğru zamanda videolarını yayımlarsa keşfete düşmesi kaçınılmaz olacaktır.

Tiktok keşfete düşme saatleri sizin daha iyi kazançlara ve muazzam izlenmelere sahip olmanız için önemlidir. Kullanıcılar özellikle Tiktok uygulamasına belirli saat periyotlarında daha fazla online oluyorlar. Peki bu saatler hangi aralıkları içeriyor ?

Tiktok Keşfete Düşme Hilesi

Yayıncılar belirli saat aralıklarını iyi analiz etmelidir. Çünkü etkileşim süreleri ön görülen bu saat aralıklarında harika rakamlara ulaşmaktadır. Belirli bu saat aralıklarında yapılan paylaşımlarla daha fazla gelir elde edilmektedir. Bu nedenle paylaşımlarınızın boş yere gitmesini istemiyorsanız, bize kesinlikle kulak verin.

Tiktok keşfete düşme hilesi sayesinde abone sayınızı artırabileceğiniz üzere bir çok takipçiye ulaşmanızda nispeten kolay olacaktır. Daha iyi olumlu sonuçların alındığı bu yöntemle iyi sonuçlar alacaksınız. Özellikle keşfet istatistiklerinin yer aldığı alanı da iyi takip etmeniz gerekmektedir. İstatistik analizi yaparken 24 saat süreyle yani 1 günlük dilim aralığında yapmaya özen gösterilmelidir.

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Yeni yayıncılar henüz deneyimsiz olduğundan bu saatlere çok takılmıyorlar. Buda onların daha kötü performans sonuçları almasına sebep olmaktadır. Eski yayıncılar bu yöntemlerle emek vererek iyi bir duruma geldiler. Sizde paylaşımlarınızı bu saat aralıklarında yapmaya özen gösterin. Emekleriniz boşa gitmeden kazançlarınızı artırmanın keyfini yaşayın.

  • Pazartesi günleri 20:30 saatleri
  • Salı 21:00 ve 21:30 saatleri
  • Çarşamba 19.45 ve 20:00 saatleri
  • Perşembe 21.45 ve 22:00 saatleri
  • Cuma 21:00 ve 21:15 saatleri
  • Cumartesi 18:30 ve 18:45 saatleri
  • Pazar 14:45 ve 15:00 saatleri

En iyi sonuçların alındığı gün bazlı Tiktok keşfet saatlerini göstermektedir. Özellikle deneyimli yayıncılar bu saat aralıklarını kullanıyorlar. Sizde yeni yayıncıysanız bu saatlerde paylaşımlarınızı yaparak performansınızı yükseltebilirsiniz.

Tiktok son yıllarda z kuşağı tarafından çok fazla kullanılmaktadır. Hatta büyük yaşta kitleler bile artık Tiktok uygulamasını kullanmaya başladılar. Her yaştan kesime hitap eden Tiktok uygulamasında canlı yayınlarla ve paylaşımlarla gençler para kazanıyorlar. Hatta yayıncılar arasında inanılmaz rakamlar kazanan genç kitleler bulunmaktadır.

Zor ve meşakkatli bir yol gibi görünse de sanıldığı kadar popüler duruma gelinmesi zor değildir. İyi muhabbet kurabilen ve izleyiciler ile sohbet eden bir çok kişi bunu başarmaktadır. Başarılı olduğunuz konularda veya çeşitli içeriklerle izleyicileri kendinize çekmeniz mümkündür. Yalnızca gayret ve strateji odaklı çalışmanız size başarıya sürükleyecektir.

Tiktok Uygulamasında Hile Var Mı ?

Tiktok uygulaması serverlerine hatırı sayılır bir miktarda güvenlik ücretleri ödemektedir. Yani uygulamanın üçüncü parti diye tabir edilen yazılımlarla kırılması çok zordur. Keşfet hilesi, Tiktok hilesi ve takipçi hilesi gibi durumlar gerçeği yansıtmamaktadır. Çünkü uygulama diğer milyonlarca takipçisi bulunan uygulamalar kadar güvenliği üst sınıftadır.

Uygulama içerisinde hile yollarıyla kendinizi ön plana çıkarmanız mümkün değildir. Zaten hiçbir kullanıcı emek vermeden o aşamalara gelememektedir. Bu nedenle her işte olduğu gibi canlı yayında da önemli bir emeğin verilmesi gerekmektedir. Uzun sürse de bu yolla çok iyi kazançlar elde eden kitlelerin bulunduğu gerçektir.

Hile yoluyla uygulamada ön plana çıkılması bu kadar kolay olsaydı, insanlar emek vermeden kazanç elde ediyor olurlardı. Vaktinizi hile gibi yöntemlere harcamadan yukarıda yer alan saatler itibariyle paylaşımlarınızı yapın. Sonuçta bir istikrar yakalamanız imkansız değildir. İyi paylaşımlar ve canlı yayınlar sizi ön plana kesinlikle çıkaracaktır.

Instant Apps Güncelleniyor Nedir 2021

Scroll to Top