Vodafone Bedava İnternet | Hediye İnternet Kampanyaları 2021

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone hat sahipleri için 2021 yılının en güncel bedava internet kampanyalarını derlemek için bu yazımızı oluşturduk. İnternetiniz bitti ve Vodafone bedava internet kampanyalarını araştırıyorsanız, sizlerle en güncel internet hediyelerini paylaşacağız. Unutmayınız ki bir çok hediye internet, Vodafone yanım uygulaması üzerinden verilmektedir. Yani bu yazıda tüm bedava internet kampanyalarını görebiliyorken, aynı zamanda bu kampanyalara yanımda uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Not: Yanımda uygulamasını indirdikten sonra, giriş yapabilmek için şifre almanız gerekiyor. Şifre almak için S yazıp 7000’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Sizlere gelen şifre ile yanımda uygulamasına giriş yapıp, güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Yazımızda daha önce deneyip tükettiğiniz vodafone bedava internet kampanyaları olabilir. Onlar dışında yer alan kampanyaları da deneyerek ek internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Tabi sadece belirli bir işlemi yapmanız sonucu hediye internet kazanmak dışında, belirli oyun ve uygulamalar ile de internet kazanmanız mümkün.

Şimdi vodafone bedava internet hakkından faydalanmak isteyen faturalı ya da faturasız hat sahipleri için, tüm kampanyaları sıralayalım. Bu kampanyaları incelerken, her ay güncellendiğini ve yazı sonuna yenisinin eklendiğini unutmayınız.

 

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın ilk paragrafında, tüm vodafone bedava internet kampanyalarına yanımda uygulaması üzerinden ulaşabileceğinizden bahsettik. Ancak bazı kampanyalar için ekstra olarak uygulama indirmeniz ya da alışveriş yapmanız gerekebilir. Bu yöntemlerin denendiğini ve internet hediyesi alındığını unutmayınız. Örneğin; Trendyol ile internet kazanma ya da Vodafone Süpermarket ile internet kazanma gibi.

 

Vodafone Hediye Çarkı

Hediye Çarkı Vodafone Bedava İnternet
Hediye Çarkı Vodafone Bedava İnternet

Bir çok hat sahibi ve farklı operatör kullanıcıları tarafından bilinen vodane bedava internet veren uygulamaları arasında yer alır. Hediye çarkını çevirerek her hafta 20 GB’a kadar internet, Vodafone pass paketleri ya da farklı süprizler kazanmanız mümkün. Bir çok hat sahibi tarafından internetiniz bittiğinde, daha az hediye verildiği söylense de, bu kanıtlanamayacak bir önermedir. Ancak kontörünüz olsa da ya da internetiz olsa da, sürekli olarak hediye çarkını çevirmenizi tavsiye ederiz. Zira tarifenize ait internet paketiniz yüklendiğinde, hediye çarkından kazandığınız interneti kullanarak, tarifede yer alan paketlerinizi kullanmamış ve internetsiz kalmamış olacaksınız.

Hediye çarkı 8 adet sütundan oluşur. Çevirdiğiniz anda internet, sınırsız paket, süprizler ve dakika gibi hediyelerden birini kazanmış olursunuz. Bedava internet ihtiyacınızı karşılamanız adına, şimdiden şansınız bol olsun diyoruz.

 

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB

Seviyorum İnterneti Hediye 3 GB
Seviyorum İnterneti Hediye 3 GB

Vodafone seviyorum interneti sayfası internet kişiliğini analiz etmek üzere Vodafone tarafından oluşturulmuş olan testi çözerek 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. İlk 4 soruyu cevapladığınız zaman sizden herhangi telefon numarası yada şifre istenmiyor. Size bir seçenek sunulur. Ya internet kişiliğinizi öğrenin ya da telefon numaranızı girerek, 3 GB internet kazanmak için teste devam edin. Teste devam ettiğinizde 6 soru ile daha karşılaşırsınız.

Seviyorum interneti testi ile sizlere internetteki alışkanlıklarınız sorulur. Örneğin; ne sıklıkla alışveriş yaptığınız, haberleri nerede takip ettiğini ya da ödemelerde kredi kartı mı yoksa online ödeme mi yaptığınız gibi. Bu soruları cevaplandırdıktan sonra 1 ile 100 arasında internet karakteriniz puanlandırılır. Ardından 5 dakika içerisinde telefonunuza 1 gün boyunca geçerli 3 GB internet yüklenir.

 

Trendyol 15 GB Hediye İnternet

Trendyol 15 GB Hediye İnternet
Trendyol 15 GB Hediye İnternet

Trendyol’dan yapacağınız haftalık her alışverişinize özel 15 GB bedava internet, hattınıza yüklenmektedir. 50 TL ve üzeri alışverişlerde, yanımda uygulaması üzerinden almış olduğunuz kodu ödeme alanına girerek, hediye internetinizi alabilirsiniz. Kazanmış olduğunu trendyol 15 GB hediye internet 24 saat içerisinde hattınıza yüklenecektir. Kampanyanın son geçerlilik tarihini vodafone.com.tr üzerinden ya da uygulama üzerinden öğrenebilirsiniz.

 

Obilet.Com 5 GB Bedava İnternet

Obilet.com 5 GB İnternet
Obilet.com 5 GB İnternet

Vodafone yanımda uygulaması üzerinde yer alan obilet.com linki üzerinden, otobüs bileti alışverişinizi yaparak haftalık 5 GB internet kazanabilirsiniz. Link ile alışveriş yapıp, yolculuğunuzu gerçekleştirdikten sonra, bedava internetiniz 15 gün içerisinde hattınıza yüklenecektir. Bu promosyon her seyahat için geçerlidir ve katılım hakkı sınırsızdır. Kampanyadan sadece Vodafone aboneleri faydalanabilir. Vodafone bedava internet kampanyaları arasında en çok kullanılan, hediyeler arasında yer alır.

Not: Satın alacağınız otobüs biletlerinde herhangi bir indirim yoktur. Sadece uygulama üzerinden alışverişinizi yaparak ekstra 5 GB bedava internet kazanmış olursunuz.

 

Vodafone Süpermarket 2 GB Hediye

Vodafone  yanımda uygulaması üzerinde yer alan Süpermarket ile yapacağınız her alışverişe 2 GB hediye internet verilmektedir. Sipariş teslimatı sonrasında, hediye internetler tanımlama SMS’i ile hattınıza yüklenmektedir. Kampanyaya katılabilmek için, Vodafone süpermarket hizmetinin verildiği  İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir ve İzmir illerinde yaşıyor olmanız gerekmektedir. Diğer illerde hizmet verildikçe, hediye internet kampanyasından faydalanmanız mümkün olacaktır. Kampanya dahilinde değişiklik yapılabileceğinden, güncel bilgi almak adına mutlaka yanımda uygulaması üzerinden tekrar inceleme yapmalısınız.

 

Arkadaşını Davet Et 15 GB İnternet Kazan

Arkadaşını Getir 15 GB İnternet
Arkadaşını Getir 15 GB İnternet

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden arkadaşınızı ya da bir yakınınızı Vodafone’a davet ettiğinizde 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 15 GB hediye internet sizi bekliyor olacak. Davet ettiğiniz kişi Vodafone’a geçiş yaptığında ve hat aktivasyonu sağlandığında, hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Arkadaşınızı Whatsapp, E-mail, SMS ya da herhangi bir iletişim kanalı üzerinden davet etmeniz mümkün. Bedava internet kazanabilmeniz için en önemli şart, hat sahibi tarafından aktivasyonun tamamlanmış olmasıdır.

 

RED’e Gelenlere 20 GB , Uyumlu’ya Gelenlere 10 GB İnternet

Son 30 gün içinde hattını vofafone.com.tr  ya da Vodafone mağazaları üzerinden farklı bir operatörden Vodafone’a taşıyanlara ya da faturasızdan, faturalı hatta geçenlere, geçtikleri tarifeye göre yurtiçinde kullanabilecekler 20 GB ya da 10 GB internet hediye edilir. Kampanyadan faydalanabilmek için Yeni Uyumlu 12, Red 20GB, Red 25GB, Red 30GB, Red 40GB tarifelerinden birine geçmeniz gerekmektedir. Bu tarifeler 20 GB bedava internet almanız için geçmeniz gereken tarifelerdir.

Hediye 10 GB internet almanız için ise, Yeni Uyumlu Bol Dakika, Yeni Uyumlu 3, Kırmızı Fırsat Paketi ve Süper Uyumlu tarifelerinden birine geçiş yapmanız yeterlidir. Bu paketler kapsamında promosyon hakkı size gelecek olan SMS ile birlikte hattınıza tanımlanır. Bedava internet hediyenizi 30 gün boyunca yurtiçinde kullanmanız gerekmektedir.

Hediye internet kullanımlarınız için 3G ya da 4.5G kullanıyor olmanız fark etmemektedir. Servisler kullanımlarınıza göre otomatik olarak tanımlanır. Bu paketlerin transfer edilemeyeceğini ve tarifi iptali halinde silineceğini unutmayınız.

Not: Yeni hat satın alma ya da faturasızdan faturalıya geçiş gibi kampanyalardan yararlanmak için Yeni Hat Kampanyaları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Süpermarket İlk Alışveriş 10 GB İnternet

Yanımda uygulaması üzerinden yer alan ve içinde 7000 adet ürün bulunan süpermarket üzerinden yapacağınız ilk alışverişe özel 10 GB internet hediye. 2 üst başlıkta her alışverişinizde 2 GB Vodafone bedava internet verildiğinden bahsetmiştik. Bu kampanyada ise 10 GB internet kazanmak için ilk alışverişinizi gerçekleştirmeniz yeterlidir. Sonraki yapacağınız her alışverişte, 2 GB hediye internet sizi bekliyor olacak. Kampanya katılım şartları ve koşulları konusunda Vodafone değişiklik yapma hakkı sahiptir. Güncel bilgi için operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Hızla Kazan 3 GB Hediye İnternet

Hızla Kazan
Hızla Kazan

Vodafone Hızla Kazan servisinde birbirinden eğlenceli yarışmalar ve sorular yer almaktadır. Bu servise aylık 36 TL karşılığında üye olduğunuzda size anında haftalık 3 GB hediye internet verilmektedir. Bununla birlikte eğlenceli sorulara doğru cevap verdiğinizde aylık 8 GB’a kadar internet ve hediye kazanma fırsatı sizi bekliyor olacaktır. Diğer vodafone bedava internet kazanma yöntemlerine göre mantıklı gelmese de, tercih her zaman operatör kullanıcılarınındır. Kampanya iptali yapmadığınız sürece, aylık 36 TL servis kullanım ücreti hattınıza yansıyacaktır. Abonelik iptali yaptığınız zaman ise, dönem ücreti size iade edilmez. Bir sonraki ay iptaliniz gerçekleşmiş olur.

 

Vodafone Faturasız Bedava İnternet

Faturalı hat kullanıcıları için yapılan bedava internet kampanyaları, faturasız kullanıcılara göre daha fazladır. Bunun nedeni anlık olarak faturaya yansıtılabiliyor olan tutardan kaynaklanır. Zira faturasız kullanıcılarının herhangi bir ek paket alması ya da kampanyaya katılması için TL yüklemesi gerekir. Bu durum sadece Vodafone değil, diğer operatörler için de geçerlidir.

Faturasız hat sahipleri için yapılan en yeni bedava internet kampanyaları, faturalıya geçişlerde ya da aylık TL yükleme talimatlarında mevcuttur. Örneğin; her ay yapacağınız TL yükleme talimatı ile 3 ay boyunca aylık 7 GB internet veren bir kampanya mevcuttu. Ancak tüm operatörler birincil tercih olarak, faturasızdan faturalıya geçiş kampanyaları ile hediye internet tarifeleri sunmaktadır. Güncel faturasız kampanyalar ile en yeni hediyelerden haberdar olabilirsiniz.

 

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Kampanyaları

Yukarıda mevcut olan bir çok kampanya faturalı hat sahiplerinin yanımda sayfası üzerinden çıkmaktadır. Her hafta hediye çarkı uygulamasını çevirmek ve güncel kampanyalara katılmak hediye internet kazanmanız için yeterlidir. Faturasız operatörlerde olduğu gibi, geçiş kampanyaları yoktur. Ancak bir üst tarife, RED tarifesi ya da farklı yüksek paketlere katılımlarda, ek 10 GB ya da 20 GB hediye internet kazanmanız mümkün olacaktır.

Faturalı vodafone bedava internet kampanyalarına katıldığınız zaman mutlaka kampanya şartlarını ve koşullarını incelemelisiniz. Zira kampanyaya katılımlarda istenen ek şartları karşılamadığınızda, bedava internet hakkınız iptal olabilir ya da 1 hafta beklemeniz gerekebilir.

 

Vodafone Öğrencilere Bedava İnternet (EBA TV)

Pandemi sonrasında bir çok operatör EBA TV ve benzeri uygulamalar için öğrencilere özel internet kampanyaları oluşturmuşlardır. Tüm Vodafone TV aboneleri ise, TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarını mobil internetlerinden harcamadan inceleyebilirler.

Ayrıca MEB tarafından uzaktan eğitim dahilinde verilen, 3 GB hediye internetin üzerine, Vodafone tarafından 3 GB bedava internet verilmektedir. Bu kampanya kapsamında toplamda 6 GB internet öğrenciler tarafından kullanılabilmektedir. Hediye internetler ise, Vodafone tarafıdan Kurumsal, Faturalı ve faturasız hat sahiplerine otomatik olarak tanımlanmıştır.

 

Vodafone Bayram Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet paketleri yazımız her ne kadar güncel olsa da bayramda yapılan internet tarifelerini güncel olarak paylaşmak pek mümkün olmuyor. Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı bedava internet kampanyaları genellikle bayramın 1. günü paylaşılmaktadır. Bu nedenle en güncel bilgi karşınıza TV, SMS ve yanımda uygulaması ile çıkmaktadır. Bu kampanyalar sürekli değişiklik gösterdiğinden, operatör iletişim kanalları üzerinden takip etmeniz sizin için en doğru tercih olacaktır.

 

Toplan Gel Kampanyası

Bir grupta toplanıp, yeni numara alma ve hat taşıma kampanyası ile başvuruda bulunanlar birlikte hediye internet ve sınırsız whatsapp ve spotify kullanım hakkı kazanmaktadırlar. Bunula birlikte  1 yıl boyunca her ay sınırsız WhatsApp, Spotify ve 5 GB ile sınırlı Instagram, Facebook, Twitter’ın yanında 2 GB internete varan hediyelerden faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan Vodafone’a gelen bireysel faturalı hat sahipleri kazanır. Grup hat aktivasyon süresi 30 gün içinde gerçekleşmektedir.

 

BTK Akademi 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Hazine ve Maliyet Bakanlığı tarafından desteklenen 1 Milyon yazılımcı yetiştirme projesi kapsamında, BTK akademi üzerinden yapılacak olan kullanımlar dahilinde 6 GB bedava internet hakkı tanımlanmaktadır. Kampanya dahilindeki hediye internet Bireysel faturalı ve faturasız sahiplerine otomatik olarak yüklenir. Tanımlanan 6 GB bedava internet hakkı 1 aylık olarak kullanılabilir. Tarife aktivasyonu için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Not: Freezone aboneleri içinde ekstra oluşturan internet hediyeleri hakkında bilgi almak için Freezone Tarifleri başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Detayları

Sizler için oluşturmuş olduğumuz bedava internet kampanyalarının sonuna geldik. Mevcut kampanyalar her ay değişiklik gösterdiğinden, yazımız sizleri için her ay güncellenmektedir. En doğru bilgi ve en güncel bilgiyi operatör resmi sitesi ve Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden alacağınızı unutmayınız. Ayrıca güncel kampanyalar için, ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mevcut kampanyaların güncelliğinde ya da yüklenmesinden herhangi bir sorun yaşanması durumunda, yorumlar bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız editörlerimiz tarafından en kısa zamanda cevaplandırılacaktır.

Scroll to Top