Bimcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Bimcell bedava internet kazanma sayesinde cebinizden para harcamadan internet kullanabilirsiniz. Bimcell abonelerine ayrıcalık sağlamaya devam ediyor. Üstelik bedava internet kazanmak isteyen kişilerin basit işlemler yapması yeterli oluyor. Özel günlerde başta olmak üzere Bimcell, üyelerine her koşulda kazandırıyor. Üniversite öğrencilerinden faturalı hat sahiplerine, yeni gelen üyelerden uzun süredir Bimcell kullananlara kadar herkes Bimcell sayesinde kazanmaya devam ediyor. Bim mağazaları faaliyetlerine 1995 senesinde başlamış köklü bir firmadır. Yüksek kalitenin uygun fiyata oluşturulması politikasını belirleyen marka, 2012 senesinden beri GSM sektöründe hizmet vermektedir. Bimcell BİM mağazalarının politikalarına paralel şekilde hizmet sunar. Kolay anlaşılır, sade ve avantajlı hizmet sunmak markanın genlerinde vardır. Bimcell sayesinde siz de en uygun fiyattan konuşabilir, yalnızca konuştuğunuz kadar ödeme yapabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet

Öğrencilere Özel 6 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Bimcell üniversite öğrencileri için bedava internet kampanyası sayesinde öğrenciler para ödemeden internete girmenin keyfini çıkarabiliyorlar. Uzaktan eğitime geçilmesiyle birlikte öğrencilerin internet ihtiyaçları da ciddi ölçüde artmaya başlamıştır. Bimcell bu nedenle 6 GB bedava internet hediyesi vererek gençlerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemiştir. Bedava internet yalnızca YÖK dersleri platformlarında kullanılabilir. İnternet kullanımı her ay yenilenir.

 EBA Öğrencilerine Özel 8 GB Bedava İnternet Paketi

Bimcell EBA öğrencileri için bedava internet kampanyası ile lise, orta okul ve ilk okul öğrencileri kazanmaya devam ediyor. Bimcell EBA üzerinde kullanılması için tam 8 GB değerinde bedava internet paketi veriyor. Kampanyaya katılmak için üyelerin herhangi bir şey yapmasına gerek yok. Yalnızca Bimcell üyesi olunması bile bedava internet kazanmak için yeterli olmaktadır.

TL Yüklemesi Yapanlara Özel Özel 5 GB Bedava İnternet Paketi

Bimcell TL yükleyenler için bedava internet kampanyası ile her TL yüklemenizde kazanmanız mümkündür. 5 GB bedava internet kazanmak isteyen kişilerin ilk önce BimCell hatlarına 40 TL ya da üzeri değerde yükleme yapmaları zorunludur. Yükleme yapan kişilerin hattına, yüklemeden hemen sonra 5 GB bedava internet paketi tanımlanmaktadır. Bitmedi, yalnızca internet değil aynı zamanda 500 SMS’in de sahibi olursunuz. Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin mutlaka faturasız hat kullanıcısı olması gerekir. Kampanyaya her ay yalnızca 1 kere katılım gösterebilirsiniz.

Yeni Abonelere Özel 6 GB Bedava İnternet Paketi 

Bimcell yeni aboneleri için bedava internet kampanyasını duyanlar hemen Bimcell abonesi olmak istiyor! Bimcell abonesi olan kişilerin yeni bir hat alması ya da numarasını Bimcell’e taşıması halinde, bedava internet paketi hakkı geçerli oluyor. Hattını alan kişilerin hattına, hat aktif hale gelir gelmez 6 GB bedava internetle birlikte 250 dk her yöne konuşma ve 250 SMS de tanımlanmaktadır. Bütün bu haklarınızdan 1 ay içinde faydalanabilirsiniz. Kullanılmayan haklar diğer aylara devir etmez. Ay sonunda hatta tanımlanan faydaların hepsi silinecektir. Şimdi Bimcell abonesi olmak için en iyi zaman! Bimcell’e gelenler hem internet, hem dakika, hem de bedava her yöne konuşma kazanmanın keyfini çıkarıyorlar.

 

Hattını 4.5’ye Uyumlu Yapanlara Özel Özel 30 GB Bedava İnternet 

Bimcell 4.5 G aboneleri için bedava internet kampanyasına katılmak için yapmanız gereken şey çok kolay! Bimcell mağazalarına giderek hattınızı 4.5 G ile uyumlu hale getirmek istediğinizi söyleyin yeter. Bunun karşılığında hattınıza anında bedava internet paketi yüklenir. Üstelik 30 GB değerinde! Bütün aboneler bu kampanyadan kayıt ya da şart gerekmeden faydalanabilirler. Her Bimcell abonesi bu kampanyadan en çok 1 kere faydalanabilir. 4.5 G abonesi olduktan sonra hattınızın ne kadar hızlı olduğunu gördüğünüz zaman çok şaşıracaksınız!

Yükleme Yapanlara Özel 1 GB Bedava İnternet Paketi

Bimcell yükleme yapanlar için bedava internet kampanyası sayesinde siz de kazanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk olarak tek seferde 25 TL ve üzeri tutarda yükleme yapması gerekir. Yükleme yapıldıktan sonra kişiler yurt içinde her yöne 500 SMS ve 1 GB internetin sahibi olur. Tek seferde 40 TL ve üzeri değerinde yükleme yapmanız halinde ise yine aynı kampanya sayesinde ek 4 GB internet ve toplamda 5 GB internet ile 500 SMS kazanırsınız. Kazandığınız internet ve SMS’leri kullanarak sevdiklerinizle iletişime geçebilirsiniz. Eğer yeni bir hat almayı düşünürseniz, 30 gün boyunca kullanabileceğiniz diğer faydalar da sizleri bekliyor demektir.

Yeni hat sahiplerinin bedava internet kazanması için kampanyaya katılması gerekir. Kampanyaya katılmak için, yeni bir hat satın aldıktan sonra en geç 30 gün içinde mesaj göndermeniz gerekir. Bu süreden sonra yapılacak olan kayıtlar geçerli olmayacaktır. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızdan mesaj kısmına gelin ve BİMCELL BONUS yazdıktan sonra mesajı 4551’e gönderin.

EBA Öğrencilerine Özel Özel Bedava İnternet Paketi

Bimcell EBA öğrencileri için bedava internet kampanyasına katılmak isterseniz tek bir mesaj göndermeniz yeterli olur. Mesaj kısmına geldikten sonra büyük harflerle BIMCELL EBA yazdıktan sonra mesajı 4551’e gönderin. Hattınıza gelen bilgilendirme mesajı sonrasında internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilgilendirme mesajı tarafınıza kullanım süresi, kullanım miktarı, kullanım yüzdesi gibi bilgilerin iletilmesi için de iletilecektir. Bu kampanya sayesinde EBA öğrencileri kendi internetinden harcamak zorunda kalmadan bedava internetin keyfini çıkarabilirler. BİMCELL sayesinde öğrenciler rahat rahat internete girmenin keyfini çıkarıyorlar.

Bimcell’den Karma Paketler

Bimcell’den Karma Paketler cep dostudur. Çok avantajlı Bimcell paketlerinden yararlanmanız halinde doya doya sevdiklerinizle konuşur ve internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Bimcell paketlerinden herhangi bir tanesini seçmeniz halinde, her 25 TL ve üzeri yükleme yaptığınız zaman anında hattınıza 500 SMS ve 1 GB internet tanımlanır. DOST 2 GB paketine abone olmak isteyen kişiler her ay boyunca 2 GB internet, her yöne 600 DK konuşma ve her yöne 600 SMS sahibi olurlar. Bununla birlikte diğer Bimcell aboneleri ile kendi aralarında bedava sınırsız konuşabilirler. Bu paketi satın almak isterseniz telefonlarınızın mesaj kısmına gelin, DOST 2 GB yazın ve mesajınızı 4551’e gönderin. Eğer ben çok internete girerim, bana daha yüksek GB lazım derseniz de, DOST 5 GB paketine abone olabilirsiniz. Bu paket içerisinde 5 GB internet, 750 DK her yöne konuşma, her yöne 750 SMS dahildir. Yine Bimcelliler ile kendi aranızda sınırsız konuşabilirsiniz.

Bimcell’den Karma Paketleri Kullanmaya Ne Zaman Başlarım?

Bimcell’den Karma Paketleri kullanmaya başlamak için SMS ile talepte bulunduktan sonra gelen mesajı beklemeniz gerekir. Bu süre yaklaşık bir iki dakikadır. Mesajdan sonra paket içeriğini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. SMS paketlerini satın almak isteyen kişilerin hatlarında mutlaka satın alınmak istenilen paket tutarı kadar TL bulunması gerekir. Paket ücreti kadar bakiye olmadığı zaman işleminiz reddedilecektir. Paket otomatik olarak yenilenir. Eğer paket yenilenme süresi geldiği zaman bakiye yeterli olmazsa, 29 gün içinde yeterli bakiye yüklenmesi halinde bakiyeden ücret çekilerek paket kendini otomatik olarak yeniler.

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır” başlıklı yazımızda BimCell hat sahipleri için, bedava internet veren uygulama ve tarifeleri tüm detayları ile birlikte sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sitesini ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top