Türk Telekom Bedava İnternet | Hediye İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom en fazla aboneye sahip, 3. operatör konumunda olsa bile, en çok bedava internet veren firmalar arasında yer alır. Türk Telekom bedava internet kampanyalarından faydalanmak isteyen kullanıcılar, öncelikle online işlemler uygulamasını indirmelidir. Faturalı ve faturasız mobil müşterileri için, 1 GB, 5 GB, 10 GB ve 20 GB’a kadar bir çok hediye internet kampanyalarına Türk Telekom Online İşlemler üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda ise, sizlerle 2021 yılı için en güncel bedava internet kampanyalarını paylaşacağız.

Not: Bazı kullanıcılar tarafından Türk Telekom bedava internet hilesi var mı diye sorulsa da, bu konuda net cevabımız, herhangi bir hile yapmadan hediyelerinizi almanız yönündür. Zira Türk Telekom bir çok operatörden daha fazla internet paketi sunmakta ve bu paketleri uygun fiyatlardan kullanıcılarına sunmaktadır. Yazımızda yer alan kampanyalardan faydalanarak, tarifenizde verilen internetten daha yüksek GB hakkı kazanabilirsiniz.

 

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Bu yazımızda Türk Telekom bedava internet kampanyalarını paylaşırken, dönemlik yapılan kampanyaları 3 ya da 4 günlük kampanyaları sizlerle paylaşmayacağız. Örneğin; Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ya da yıl başı bedava internet  kampanyaları gibi. Bu kampanyalar, mevcut özel günlerden 2-3 gün önce paylaşıldığından, eş zamanlı olarak paylaşmamız zor olacaktır. Sizler için 1 Ocak 2021 ile 31 Aralık 2021 arasındaki hediye internet kampanyalarını hazırladık.

 

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Türk Telekom Online İşlemler Web Sayfası, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanallarından birinin aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren mobil bireysel faturalı müşteriler, tek seferlik aylık 2 GB hediye internet kazanıyor. Otomatik ödeme talimatı kampanyasına katılan müşteriler, anında aylık 2 GB kullanabileceği internete sahip olacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapıp, Fazla > Ayarlar > Otomatik Fatura Ödemesi veya Türk Telekom Online İşlemler Web Sayfasında Ödeme ve TL İşlemlerim > Otomatik Ödeme Talimatı adımlarını izleyerek ya da Banka kanalları aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatını başarıyla vermesi gerekmektedir. Eğer 9333′ü sesli arayarak talimat verirseniz, hediye 2 GB internetten faydalanamayacaksınız. Talimatın başarı ile verilmesi sonucunda, ertesi gün SMS ile bedava internet konusunda bilgilendirileceksiniz. Türk Telekom tarafından değişim olmadığı sürece, kampanya geçerlilik tarihi 31.12.2021 tarihine kadardır.

 

Türk Telekom Süper Fırsat

Online başvuru ile yeni hat alan ya da numara taşıma işlemi yapan kullanıcılara özel hem indirimli tarife hem de her ay tarifeye ek, sil süpür uygulaması üzerinden 5 GB internet hediyesi verilmektedir. Bu hediye sadece Sosyal medya kullanımı yani Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter için geçerlidir. Daha detaylı bilgi almak için Türk Telekom Online indirim kampanyasını inceleyebilirsiniz.

 

Yaay ve BİP Ücretsiz İnternet

Türk Telekom’a ait olan sosyal medya servisi Yaay ve BİP messenger üzerinden yapacağınız görüşme, mesajlaşma ve multimedya gönderim işlemlerini internet kotanızdan düşmeden gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu servisler üzerinden Youtube veya başka adreslere girmeniz durumunda internet kotanızdan düşüş sağlanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir uygulama üzerinden kayıt olmanız gerekmiyor. Ücretsiz kullanım otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir. Bu kampanyadan sadece TT Mobil müşterileri faydalanabilmektedir.

 

Prime’a Hoş Geldin Tarifesi

Prime olmayan faturalı tarifelerden, tarife değişikliği ile Prime tarifelere yeni gelen müşterilere ilk 3 ay 30 GB cepten internet verilmektedir. 30GB hediye interneti kullanmaya başlamak için PRIME HEDIYE 30GB yazıp 5555’e SMS gönderilmesi yeterlidir. Prime tariflerine geçmek için 444 1 444 NO’lu numarayı aramanız yeterlidir. İsteğinize bağlı olarak online işlemler uygulamasını ziyaret etmek ya da Türk Telekom mağazalarına gitmek, prime müşterisi olmak için yeterlidir. Daha önce herhangi bir prime kampanyasından faydalanan hat sahiplerinin bu kampanyadan faydalanması mümkün değildir. Türk Telekom bedava internet paketinizi 90 gün içerisinde kullanabilirsiniz.

 

Sil Süpür Bedava İnternet

​Sil Süpür uygulamasına katılmak için, Online işlemlere giriş yapmanız gerekiyor. Salla Kazan ve Hediye Çarkı uygulamaları ile benzer olan ”Sil Süpür” uygulaması her hafta birbirinden farklı hediyeler vermektedir. Eğer internetiniz yok ise, hediye internet paketi çıktığında kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom Sil Süpür uygulaması üzerinden bazı dönemlerde farklı internet kampanyaları da açıklanmaktadır. Örneğin; en son Ramazan ayına özel aylık 10 GB bedava internet kampanyası oluşturulmuştur.

Kampanya dahilinde kazandığınız internet paketinin kullanım süresi, hediye ile birlikte sizlere bildirecektir. Kazanılan haklar bir sonraki dönem için devredilemez ya da farklı bir kullanıcıya aktarılamaz.

 

BTK Akademi Hediye İnternet

1 Milyon yazılımcı yetiştirme kampanyası dahilinde, BTK akademi eğitim portalında kullanılmasına yönelik, 6 GB Türk Telekom bedava internet hediyesi verilmektedir. Kampanyadan hemen yararlanmak için, BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterlidir. verilecek olan 6 GB internet aylık olarak hattınıza yüklenecektir. Kampanya geçerlilik tarihi 31.12.2021 tarihine kadardır. Kampanyadan tüm faturalı ve faturasız Türk Telekom mobil kullanıcıları faydalanabilir. Hediye internetlerin kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir.

 

Selfy TAMBU Hediye 1 GB İnternet

TAMBU mobil uygulamasını indiren, Türk Telekom Selfy abonelerine, 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet hediye edilmektedir. Hediyenizi almak için, TAMBU uygulamasını mobil telefonunuza indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan hediye kodu alanından alacağınız sana özel “hediye kodunun” başına TAMBU yazıp bir boşluk bırakarak 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir. Tarife kapsamında hediye edilen interneti 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız internet hakları bir sonraki aya devir edilmeden silinecektir.

 

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom bayilerine gidip, ücretsiz olarak 4.5G uyumlu sim kartınızı alarak hediye 30 GB internete sahip olabilirsiniz. Kampanyadan sadece bireysel faturalı hat sahipleri faydalanabilmektedir. Katılım için yeni hattınızı aldıktan sonra, 4.5G 30GB yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterlidir.  Bu kampanyada faydalanmak için 16.07.2019 öncesi Türk Telekom abonesi olmanız gerekmektedir.

Kullanmış olduğunuz mevcut SİM 3G uyumlu ise, bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Hediye internetinizi 30 Gün içinde kullanmanız gerekiyor. Süresinde kullanılmayan internet hediyesi silinir ve bir sonraki döneme devir edilmez. 4.5G 2 kat hediye internet kampanyasından  faydalanan müşterilerin bu kampanyadan faydalanması mümkün değildir. Türk Telekom bedava internet paketleri arasında, bedavası en bol kampanyadır.

 

EBA 8 GB Bedava İnternet

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan, uzaktan eğitim programı kapsamında, EBA TV ya da uygulaması yönünde kullanılacak 8 GB internet Türk Telekom kullanıcıları için hediye edilmektedir. Kampanyadan tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri faydalanabilir. Hediye edilen 8 GB bedava internet hakkı her ay kullanıcıların hattını tanımlanmaktadır. eba.gov.tr ve EBA mobil uygulaması üzerinden yurt içinde internet hakkınızı kullanabilirsiniz.

 

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

Sevdiklerinize internet hediye ettiğinizde, sizlere hediye veren bir kampanya. Minimum 1 GB hediye internet gönderdiğinizde, haftalık olarak kullanabileceğiniz 1 GB internet hattınıza yüklenmektedir. Ayrıca toplamda 4 GB internet gönderdiğinizde, 1 GB hediye internetinizi 30 gün içinde kullanma hakkı hattınıza tanımlanır.

 

E-Fatura Hediye 1 GB İnternet

E-Fatura aboneliğine üye olarak, faturalarınızın mail adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Kağıt israfını önleyip, doğaya katkı sağladığınız için, Türk Telekom bedava internet kampanyası dahilinde hediye 1 GB internet kazanmış olursunuz. Kampanyadan faydalanmak için 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008’e göndermeniz yeterlidir. Her müşterinin yalnızca 1 kere kampanyaya katılma hakkı vardır. Kazanmış olduğunuz interneti yalnızca yurt içinde kullanabilirsiniz. Kullanılmayan internet silinecektir.

 

Türk Telekom Hediye İnternet Detayları

Faturalı hat sahiplerine uygulanana kampanyalar, faturasız mobil kullanıcılarına göre daha fazladır. Bunun en büyük nedeni faturalı hat kullanıcılarının ek paketler için anında ödeme yapabiliyor olmasından kaynaklanır. Yazı içerisinde yer alan bir çok bedava internet kampanyası, yıl sonuna kadar devam etmektedir. Süresi biten kampanyalar düzenli olarak silinip, yerine yenisi eklenecektir.

Türk Telekom Bedava internet kampanyaları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için turktelekom.com.tr adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca yazımızda yer alan kampanyalar ile ilgili takıldığınız konularda yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Sorularınız en kısa zamanda editörlerimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

Scroll to Top