Turkcell Bedava İnternet | Hediye İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell en çok aboneye sahip operatör olması ile birlikte, en çok bedava internet kampanyası sunan operatörler arasında yer almaktadır. Turkcell bedava internet kampanyalarından faydalanmak için öncelikle Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Salla Kazan, Bip Bedava İnternet, Life Cell vb. gibi kampanyaların hepsi, hat kullanıcıları için uygulama üzerinden sunulur. Hediye internet kazanmak için bu seçeneklere tıklayıp, ya da haftalık olarak salla kazan yapabilirsiniz. Ancak bu yazımızda Turkcell tarafından sunulan ve herkes tarafından bilinmeyen bedava internet kampanyalarını paylaşacağız.

İnternet kampanyaları operatörler tarafından haftalık, aylık ve bazen bayram gibi zamanlarda dönemlik olarak uygulanmaktadır. Turkcell bedava internet kampanyası diye araştırma yaptığınız zaman ise, operatör resmi sitesi hariç, güncel sitelerle karşılaşmanız sizin için zor olacaktır. Bu nedenle sürekli her kampanya için güncellenen bir yazı oluşturma ihtiyacı hissettik. En güncel kampanyalardan haberdar olmak için, yazı sonunda kapanmış ya da yeni aktif edilmiş hediye internet kampanyalarını görebilirsiniz.

 

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızda Turkcell faturalı ve faturasız bedava internet paketi kampanyalarını bir arada paylaşacağız. Ancak unutmamalısınız ki, faturalı hat sahipleri için sunulan bedava internet paketleri, faturasız hat kullanıcılarına göre daha fazladır. Bunun ana nedeni anlık olarak faturalı hat ile ödeme yapılabiliyor olmasından kaynaklanır. Tabi faturalı hat kullanıcılarının sayısının artması tüm operatörler için bir avantajdır.

Şimdi Turkcell bedava internet kampanyalarını tüm detayları ile birlikte sıralayalım.

 

Turkcell Salla Kazan

Turkcell Salla Kazan
Turkcell Salla Kazan

Turkcell’in en eski hediye internet veren kampanyaları arasında yer alır. 19 Mayıs 2017 tarihinde başlayan bu kampanya ile her cuma telefonunuzu sallayarak, hediye internet hakkı kazanabilirsiniz. Kampanya katılım koşulları arasında, 4.5 G abonesi olmak, Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahibi olmak vardır. Ayrıca doğum günü olan hat sahiplerine de bir kereliğine mahsus olarak salla kazan hakkı tanınır. Ücretsiz olarak hediye internet, Youtube hakkı, sosyal medya pass hakkı tanınan bu kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell 4.5 G Salla Kazan sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Salla kazan kampanyasından faydalanmak için Dijital Operatör uygulamasını indirip, her cuma günü yüklenmiş olan bu hakkı kullanabilirsiniz.

 

Otomatik Ödeme Talimatı Günlük 5 GB İnternet

Otomatik Ödeme Talimatı Günlük 5 GB İnternet
Otomatik Ödeme Talimatı Günlük 5 GB İnternet

Turkcell faturalı hat sahipleri, faturaları için otomatik ödeme talimatı verdiklerinde, günlük 5 GB internet hakkına sahip olurlar. Bu hakkı kullanabilmek için, dijital operatör üzerinden hediye internetinizi 1 ay içerisinde aktifleştirmeniz gerekiyor. Kampanyaya katılmak için herhangi bir SMS göndermeniz gerekmiyor. Sadece otomatik ödeme talimatı vermeniz hediye 5 GB günlük interneti kullanmanız için yeterlidir. 1 ay içerisinde herhangi bir gün internetinizi dijital operatör uygulaması üzerinden aktifleştirebilirsiniz.

 

BİP Yıldızları Bedava İnternet Kampanyası

BİP Yıldızları Bedava İnternet Kampanyası
BİP Yıldızları Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in kendisine ait olan Whatsapp benzeri uygulaması olan BİP ile mesajlaştıkça internet kazanabilirsiniz. BİP yıldızları kampanyası ile her hafta belirli sayıda kişilere mesajlaşma hedefi verilir. Mesajlaşma hedefini gerçekleştirdikten sonra ”hediyemi al” butonuna tıklayarak, günlük 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. BİP yıldızları kampanyasına katılabilmek için, BİP keşfet bölümünde yer alan ilgili kanalı takip edip, en az 1 kere mesaj göndermiş olmanız yeterlidir. Her haftanın başında başlayan bu kampanyadan, hafta içerisinde yalnızca 1 kere faydalanabilirsiniz.

 

Cepte Modem 10 GB Hediye İnternet

Cepte Modem 10 GB Hediye İnternet
Cepte Modem 10 GB Hediye İnternet

Turkcell Süper Online tarafından yapılan bu kampanyada, ilgili tariflerden birine katılan hat sahipleri ya da davet gönderenler, hediye havuzunda yer alan Hot spot yönünde 10 GB bedava internete sahip oluyor. Bu Turkcell bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için ilgili tarifelerin, 12 aylık taahhüt kapsamında olması gerekmektedir. Bu kampanya sadece hot spot internet paylaşımında geçerlidir.

 

Dijitale Hoş Geldin Kampanyası

Dijital operatör uygulaması üzerinden ilk kez paket veya TL yüklemesi yapan abonelere özel anında haftalık 2 GB internet ve Turkcell Pasajda kullanılmak üzere 20 TL hediye çeki verilecektir. Bu kampanya 2 ay boyunca yapılacak her yüklemede haftalık 2 GB internet verilerek devam edecektir. Operatör kullanıcıları tarafından dijital operatör kullanılarak yapılacak olan yüklemelerde, Turkcell kazan kazan politikası ile hareket etmektedir. Kampanya koşulları ve şartları ile ilgili detaylı bilgi almak için, dijital operatör uygulamasını veya turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Hafta Sonu 5 GB İnternet Hediyesi

3 ay ve üzeri gün boyuncu Dijital operatör üzerinden kredi kartı ile TL ve paket yüklemesi yapmamış ancak sonraki 2 ay boyunca yükleme yapmış kişilerle birlikte,  3 ay boyunca herhangi bir yükleme yapmamış olan kişiler bu kampanyadan yararlanabilir. Katılım koşulları biraz karışık olan bu kampanyadan faydalanmak için turkcell.com.tr veya dijital operatör uygulaması üzerinden TL ya da paket yüklemesi yapmalısınız. Kampanya detayları için Hafta Sonu 5 GB İnternet  başlıklı sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ilgili şartları karşılıyor olmanız gerekir. Kampanya dahilinde kazandığınız hediye interneti bir sonraki aya, ya da haftaya devir edemezsiniz.

 

4.5G Süper Paket Bedava İnternet

4.5G Süper Paket kampanyasından son üç aydır sim kart 4.5G uyumlu, cihazı 4.5G uyumlu ve 4.5G aboneliği olup 3G şebekesi üzerinden kullanım yapan bireysel hat sahipleri yaralanabilir. 4.5G şebekesi kullanımı ile yapılacak olan kullanımlarda 2 hafta boyunca geçerli 3 GB Turkcell bedava internet hediyesi verilecektir. Kampanyaya katılmak için Dijital Operatör uygulamasında yer alan hediye havuzu seçeneğine tıklayıp, ilgili ekrandan katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya katılım sağlamak için ayrıca SMS gönderimi de yapabilirsiniz. Bunun için 4.5G Hediye yazıp, 2200’a gönderin. Kampanya katılımı için uygun olmanız durumunda, yurtiçinde kullanabileceğiniz 3 GB 2 haftalık internet hattınıza yüklenecektir. Servisten faydalanmak için, telefonunuzun şebeke ayarları kısmından, 4.5G aktif etmeyi unutmayınız.

 

Bizce Kupon Biriktir Kampanyası

Turkcell hat sahibi olup, Bizce mobil uygulamasını indiren kullanıcılar, ”kupon biriktir” sekmesi üzerinden her gün kupon toplayabilir. Dağıtılan günlük kupon miktarı Turkcell tarafından belirlenmektedir. Kampanya bitiş tarihi 31.12.2021 olan bu kampanya ile günlük sadece 1 kupon alabilirsiniz. Toplamış olduğunuz bu kuponlar ile aşağıda yer alan günlük bedava internet ya da haftalık bedava internet satın almanız mümkün.

  • 7 Kupon – Günlük 2 GB
  • 15 Kupon – Günlük 5 GB
  • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB
  • 45 Kupon – Haftalık 1 GB
  • 60 Kupon – Haftalık 2 GB

Yukarıda yer alan Turkcell bedava internet yani kuponla satın alma kampanyasından faydalanmak için, katılım üst limit sınırının olduğunu bilmeniz gerekiyor. Günlük 2 GB internet için 250 Bin iken, haftalık 2 GB internet için 25 Bin Katılım sınırı bulunmaktadır. Paket kapsamında kazanmış olduğunuz internetleri sadece yurt içinde kullanabilirsiniz. Bu hediye internetleri bir sonraki aya ya da döneme devir edemezsiniz. Kampanyaya katılmak için SMS göndermeniz gerekmiyor. Sadece Bizce uygulamasını indirmeniz katılım sağlamanız için yeterlidir.

 

EBA 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Faturalı, Faturasız ve Kurumsal hat sahipleri, BİP uygulamasının keşfet bölümünden yer alan EBA kanalına girerek, eba.gov.tr  veya EBA uygulaması üzerinde kullanabilecekleri 3 GB ve 3 GB(MEB) toplamda 6 GB hediye internet hakkına sahip olabilirler. Kampanya dahilinde hediye internetlerinizi iptal etmediğiniz sürece, 12 ay boyunca bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Sizlere verilecek olan hediye internetin üst hız limiti 7.2 MBPS’dir. Sizlere verilen interneti sadece yurt içinde kullanabilirsiniz. Kalan internet kullanım hakkı için KALAN yazıp, 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.

 

GNÇ Mobil Uygulaması Bedava İnternet Kazan

GNÇ mobil uygulamasını indiren GNÇ Dünyası üyeleri için, uygulamadan yüzlerce hediye kazanma fırsatı. Uygulama üzerinden yer alan oyunları oynayarak ve görevleri yaparak her gün internet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek. Ayrıca farklı kampanya ve indirimlerden faydalanmak için, uygulamada yer alan fırsatları inceleyebilirsiniz.

BİCEVAP, Topla Kazan, Çatlat, BİOYUN, Bastı Kaptı vb. oyunlar ile günlük, haftalık ve belirli dönemlik internet kazanabilirsiniz. Hem bilginizi hem de hızınızı konuşturarak daha fazla internet kazanın.

 

Turkcell Biz  Hediye 1 GB İnternet

Turkcell Biz” ekiplerinden herhangi birine son 7 günde yeni tesis veya numara taşıma yolu ile bireysel faturalı bir müşteri katılır ise, diğer ekip üyeleri günlük 1 GB internetten ayda 1 kez ücretsiz faydalanabilir. BİZ ekibine dahil olunan süre boyunca hediye internet kampanyası devam eder. Ekipten ayrıldığınız taktirde ise, kampanya katılım hakkı son bulur.

Kampanyaya katılmak için TURKCELL BIZ 1 GB yazıp, 2200 göndermeniz yeterlidir. Tarife kapsamında size verilecek olan 1 GB hediye interneti yalnızca yurt içinde kullanabilirsiniz. Turkcell BİZ ekibinde kaldığınız sürece her ay 1 GB internet hattınıza yüklenecektir.

 

Her Gol 100 MB Hediye İnternet

Uygulamayı indiren kullanıcılar her hafta her gol 100 MB hediye katılım hakkı kazanırlar. Seçeceğiniz bir maç dahilinde, ne kadar gol olursa, her gol sayısı x 100 MB internet kazanmış olacaksınız. Örneğin; bir maçta 6 gol olduysa hattınıza 600 MB internet yüklenecektir. Kampanyaya her hafta yalnız 1 kere ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Ek katılma hakkı için 3 TL ödemeniz gerekmektedir. Maçta herhangi bir gol olmaması durumunda hattınıza sadece 100 MB Turkcell bedava internet yüklenmiş olacaktır. Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz maksimum internet 1 GB geçmeyecektir. Kazanmış olduğunuz internetler bir sonraki döneme devredilemez.

 

Dergilik Hediye Kampanyası

Dijital Operatör üzerinden salla kazan ile hediyenizi aldıktan sonra, dergilik uygulamasına giriş yapıp, 24 saat içinde 1 dergi indirdiğiniz taktirde 2. bir hediye fırsatı sizi bekliyor olacak. Bu durumda size tekrar salla kazan hakkı tanınır. Salla kazan içinde yer alan hediyelerden herhangi birini 2. defa kazanma fırsatı sizi bekliyor olacak. Bedava internet çıkma olasılığı ise, en yüksek olasılıklar arasındadır.

 

Rahat Paycell Ödeme 1 GB

Turkcell rahat tarifesinde yer alan ve üzerine aktif 1 adet hat bulunan operatör kullanıcıları bu kampanyadan faydalanabilmektedir. Paycell Kart ile Turkcell Rahat Tarife faturasını ödeyen müşterilere bir sonraki Rahat Paket alımında pakete ek, paket süresince kullanabileceği ek 1GB yurt içi cepten internet hediye edilecektir. Kampanya kullanımı dahilinde gelecek olan SMS ile hediye internetiniz aktif olacaktır.

 

Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları

Turkcell faturalı ya da faturasız bedava internet kampanyaları her dönem değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin; Kurban Bayramı ya da Ramazan Özel bedava internet paketleri, her yıl farklı şartlara sahiptir. Bu nedenle en güncel bilgiyi her zaman Turkcell online servisleri üzerinden alabilirsiniz. Yeni kampanyalar, sizler için oluşturmuş olduğumuz yazımıza haftalık olarak editörlerimiz tarafından eklenir.

Kampanya dahilinde bedava internet paketleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, yorumlar bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız en kısa sürede tarafımızca cevaplandırılacaktır.

Scroll to Top