Instant Apps Güncelleniyor Nedir 2021

”Instant Apps Güncelleniyor” Nedir?

Akıllı telefonlar sürekli olarak gelişen ve ilerleyen cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Akıllı telefonların kendisi içerisinde birçok kolaylık ve cihaz barındırmaktadır. Radyodan müzik çalara, saatten video oynatıcıya, not defterinden haritalara kadar pek çok cihazın işlevini akıllı telefonlarınız görmektedir.

Bunlara ek olarak da yazılımcılar tarafından geliştirilen pek çok uygulama indirilme imkânı ile işimizi kolaylaştırabilmektedir. Ancak sürekli olarak uygulama indirmek ve yüklemek akıllı telefonları belli bir süre sonra yavaşlatmaktadır. Instant Apps işte bu noktada karşımıza çıkmaktadır.

Insant Apps Güncellemesi Nedir?

Akıllı telefonlarda belli aralıklarla ile instant apps güncellemesi görülmektedir. Akıllı telefonun bu güncellemeyi neden yaptığı merak konusu olmaktadır. Çünkü güncelleme genel olarak yüklü olan uygulamaların yeni sürümleri çıktığı zaman yapılan bir sistem değişikliğidir. Ancak akılı telefonlarda instant apps adında bir uygulama bulunmamaktadır.

İnstant app uygulaması akıllı telefon uygulamalarının geneli ile ilgili bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde uygulama mağazalarından uygulamaları indirmeden deneme imkânına kavuşulacaktır. Yani akıllı telefon kullanıcıları merak ettikleri uygulamaları telefonlarına yüklemeden kullanabileceklerdir. Bu sayede uygulamayı indirip indirmeme noktasında kararlarını vereceklerdir.

Bu sayede hem akıllı telefonlara gereksiz ve kullanılmadan duracak uygulamalar indirilmemiş olacak hem de bu uygulamalardan arta kalan dosyalar yüzünden akıllı telefonlar yavaşlamamış olacaktır.  İşte instant apps güncellemesi de bu uygulamanın düzgün olarak çalışmasını sağlama amaçlı yapılan güncellemelerdir. Instant apps uygulaması amaçlanan şekilde çalıştığı takdirde uygulamalar açısından büyük ilerleme kaydedilecektir.

Instant Apps Güncelleniyor Nedir?” başlıklı yazımızda uygulamanın güncellenmesi ile ilgili ve yapılan son sürüm değişikliklerini sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi için geliştirici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tubidy Müzik İos ve Android

Scroll to Top