İnstagram Yorum Beğeni Hilesi 2021

İnstagram Yorum Beğeni Hilesi

İnstagram yorum beğeni hilesi gerçek hesaplar ve fake hesaplarla birlikte sosyal medya satış kanallarında bulunmaktadır. Seçenekler içerisinde gerçek hesaplarla beğeni veya fake hesaplarla beğenilere göre bir fiyat verilmektedir. Yorum beğeni hizmeti bu tarz hizmet veren sitelere para yüklenmesiyle gerçekleşmektedir.

Fakat yorum beğeni hilesi için bazı uygulamaların ücretsiz destek sunduğu görülmektedir. Bu hizmet pahalı bir işlem olduğu için bunu neden ücretsiz sağladıkları sorgulanmalıdır. Güvenli olmayan uygulamaların APK hile dosyaları ile indirilmesi tavsiye edilmez. Çünkü sonradan başınızı ağrıtan bir dizi olayı yaşamanıza sebep olabilme ihtimali bulunmaktadır.

 

İnstagram Yorum Beğeni Hilesi

İnstagram Yorum Beğeni Hilesi 2
İnstagram Yorum Beğeni Hilesi 2

Yorum beğeni hilesine ihtiyaç aslında dengesiz takipçi sayısı ve beğeni oranları yüzünden oluyor. Özellikle kullanıcılar instagram yorum beğeni hilesi yaptırırken birazda popüler olma çabasıyla yapmaktadır. Gönderilerde beğeni toplamları yalnız beğeniyi alan instagram kullanıcısı tarafından görülmektedir. Fakat yorum beğenilerinin toplamları hala bütün kullanıcılara açık durumda.

Yorum beğendirme hilesi nedir ? İnstagram kullanıcıları bir gönderiye yorum attıklarında bunun beğeni sayısını önemsemektedir. Bu durumda az beğeni alan kullanıcı bir miktar para karşılığında gönderiye dilediği beğeni sayısına ulaştırıyor. Fakat biraz tuzlu bir işlem olmakla birlikte etkili bir görüntü çizdiği görülmektedir.

Sıklıkla bu hizmeti kurumsal şirketler ve firmalar kullansa da kişisel kullanıcılarda tercih ediyorlar. Her yorum için ayrı satın alma işlemi yapılır. Fakat satın almadan da bu hizmeti sağlayan bazı uygulamalar olsa da güvenilirliği sorgulanmalıdır. Yorum beğeni hizmeti nerelerde bulunur ?

  • İnstagram sosyal medya satışı yapan siteler
  • Takipçi ve beğeni satan online işletmeler
  • Çeşitli 3 parti yazılımlar ile ücretsiz beğeni hizmetleri uygulamaları

Online internet ortamında bu hizmetin satışını yapan onlarca firma bulunmaktadır. Bazıları özellikle bunu kurumsal yönden yaparken, bazıları merdiven altı çalışmaktadır. Güvenli bir çok firma para karşılığında bu hizmeti sağlıyorlar. İnstagram yorum beğeni hizmeti alabileceğiniz Türk siteler olduğu gibi yurtdışı siteleride bulunmaktadır.

Para karşılığında kullanıcıya bir miktar kredi verilmektedir. Bu kredi ile dilerse yorum beğeni hilesi, takipçi hilesi ve hikaye hilesi için kullanılmaktadır. Kullanıcı yatırdığı para ile aldığı kredi ile istediği beğeni hizmetini alabilmektedir.

 

İnstagram Yorum Beğeni Hilesi Güvenilir Mi ?

Bu hizmetin satışını yapan siteler içerisinde fatura kesenler ve kesmeyenler bulunmaktadır. Fatura kesenlerin işi ciddiye aldığı ve kurumsal bir hizmet verdiği görülmektedir. Yorum beğeni hilesi için istenilen ücretler her sitede farklı limitlerde karşınıza çıkacaktır. Kullanışlı olan yorum beğeni hileleri için uygun bütçeli bir platform bulunmalıdır.

İnstagram yorum beğeni hilesi güvenilir mi ? Hizmeti parayla satın aldığınız sitelerin yüzde 90 oranda güvenilir işlem sağladığı bilinmektedir. Sonuçta onlar özellikle para kazandıkları bir işin hakkını veriyorlar. Fakat 3 parti yazılımlar ücretsiz olarak bunu sağlasa da çeşitli sorunlara ve mağduriyetlere yol açmaktadır. Bu nedenle bu hizmet yalnızca para ile satın alındığında güvenli olacaktır. Çünkü karşı tarafa bir şifre vermeniz asla gerekmez.

 

İnstagram Yorum Beğeni Uygulamaları

Yorum beğeni hilesi için APK telefona indirilmelidir. İnstagram yorum beğeni uygulamaları sıklıkla marketler içerisinde bulunmamaktadır. Çünkü hizmeti ücretsiz sağladığı için uygulama içerisinde farklı yazılım içerikleri bulunmaktadır. Özellikle Google Play veya Apple Market içerisinde yer almamalarının nedenleri bunlardır.

Yorum beğeni hilesi uygulamaları riskleri:

  • Hesaplara takip edilmeyen kişilerin eklenmesi
  • Farklı hesaplara ait beğeniler gönderilmesi
  • Kısmet gerçekleşse de hesabınızın tamamen çalınması

Gibi riskleri 3. Parti yazılımlar ile göze almış oluyorsunuz. Çünkü para almadığı için bu işten bir kazancı olmadan bu uygulamalar bunu yapmıyorlar. Eğer onları bir melek sanıyorsanız tamamen yanılıyorsunuz. Kesinlikle bu tarz APK uygulamalar indirilirken dikkatli olunmalıdır.

İnstagram Takip Kısıtlaması Kaldırma

Scroll to Top