Kredi Kartsız Taksitle Cep Telefonu Satan Yerler Listesi

Kredi Kartsız Taksitle Telefon

Kefilsiz elden senetle cep telefonu veren yerler çokça rağbet görmektedir. Kredi kartı kullanmayan ve kredi çekmeyi istemeyen bireyler tarafından tercih edilmektedir. Kredi kartsız taksitle cep telefonu satan yerler arasında popüler kurumlarda bulunmaktadır. Kefil istemeyen ve taksitle satış yaptıkları için tercih edilirler. Senetle cep telefonu veren yerler olarakta bilinirler. Bu yöntemle kesin sonuç alabileceğiniz mağazalar bulunuyor.

Fakat nakit alma veya kredi kartıyla alma yöntemine göre biraz daha maliyetlidir. Çünkü senetle veya müşteri bazlı ödeme almadan ürün verirler. Bu durumda ürünün taksit seçeneği arttıkça ödeme miktarı da otomatik olarak artmaktadır. Tercihen bu tür mağazalarda çok fazla taksit sayısı yükseltilmemelidir.

 

Taksitle Cep Telefonu Satan Yerler

Kredi Kartsız Taksitle Telefon
Kredi Kartsız Taksitle Telefon

Kefilsiz elden seçtiğiniz telefonu vermeleriyle bilinirler. Çoğunun senet usulüyle cep telefonunu para almadan verdiği bilinmektedir. Aylık ücretlere bölünürken, ödenen taksitler sonrasında senet firmadan alınmaktadır. 6 taksit, 12 taksit ve 24 aya varan taksit seçenekleriyle kullanışlı bir alışveriş hizmeti sunarlar. Taksitle cep telefonu satan yerler biraz daha fazla ücret alıyorlar. Bunu zaten deneyimleyen kişiler bilirler.

Ürünün rayiç bedeli aldığınız sürede farklı olurken, zaman geçtikçe değişmektedir. Onlar sizden ön aşamada bir bedel almadan ürün verirler. Bu nedenle senetle veya taksitle alınan telefonlarda bir miktar pahalıya gelmektedir. Nakit ihtiyacından veya acil telefon almayı isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Alıcıdan hangi şartları istiyorlar ?

 • Satın almayı gerçekleştiren bireyin +18 yaş arasında olması gerekir.
 • Ayrıca senetle alım yapılacağından düzenli bir gelir sahibi olmalıdır.
 • KKB puanı olumlu olan bireyler aynı gün içinde alabilirler.
 • Bazı taksitle telefon veren yerler SGK hizmet dökümünü istemektedir.
 • Düzenli geliri olmayan veya henüz reşit olmayan kişilerde kefil istenmektedir.

Elden verilen telefonlarda taksit seçeneğinin kullanılması için yukarıda anlatılan şartlar olumlu olmalıdır. Diğer türlü kurumlar telefon vermeye pek yanaşmıyorlar. KKB puanı olumlu olanlar Nüfus cüzdanıyla aynı gün alabilirler.

 

1. Evkur Taksitle Cep Telefonu

1972 yılında kurulan firma kurulduğu tarihten bu yana taksitle alışveriş yapılan bir mağazadır. Alıcılar kredi kartı kullanmadan ve ön ödeme yapmadan taksitle ürün alabilirler. Taksitle cep telefonu satan yerler içinde en popüler kullanılan Evkur firmasıdır. Kefilsiz ve hiçbir ön ödeme istemeden seçtiğiniz telefonu taksitle vermektedir.

Evkur telefon dışında bir çok ev eşyası ve bilgisayar gibi ürünlerde aynı hizmet sunmaktadır. Telefonları içerisinde bir çok yeni model telefon bulunuyor. Özellikle İphone, Samsung vb. popüler telefon üreticilerinin telefonlarına mağazada yer vermektedir. 12 ve 24 ay taksit seçenekleriyle Evkur bu bağlamda en uygun taksit seçenekleri sunacaktır.

 

2.Arçelik Taksitle Cep Telefonu

Taksitle telefon almayı isteyenlerin ikinci durak noktası Arçelik firması olmaktadır. Her semt içinde Arçelik mağazası görmeniz şaşırtıcı olmayacaktır. Çeşitli mağazalarda ön ödeme istemeden taksitle telefon verdiği bilinmektedir. Arçelik diğer firmalara göre biraz daha zor taksitle telefon veriyor. Çünkü şartları içerisinde gelir beyanı ve KKB puanının iyi olması gerekir.

Firma değerlendirme yaptıktan sonra alıcının taksitleri ödeyebileceğine karara verirse, aynı gün içinde telefonu vermektedir. Her marka ve modele ait bir çok seçenek sunan Arçelik, seçenek bakımından alternatif sunmaktadır. Iphone, Samsung, Huawei ve Xiaomi cihazlarının tümü neredeyse mağazada bulunmaktadır.

Başvuru yapacak olan bireylerin T.C kimlik belgesiyle birlikte yayında SGK dökümü bulundurması tavsiye edilmektedir. Özellikle bu Arçelik’ten telefon almanızı kolaylaştıracaktır. Değerlendirme gittiğiniz anda sistemden yapılmaktadır. Uygun görüldüğü taktirde aynı gün içinde mağazadan telefon almanız sağlanmaktadır.

 

3. Mutlu Evim Taksitle Cep Telefonu

Firma internet üzerinden ve direkt mağaza üzerinden taksitle cep telefonu satan yerler arasında bulunmaktadır. Senet içerisinde 3, 6, 12 ve hatta 24 aya varan taksit seçenekleriyle telefon vermektedir. Peşinat verilmesi halinde aylık taksit tutarından bir miktar düşülmektedir. Fakat peşinat vermeden de telefon almanızı sağlıyorlar.

Mutlu evim firması üzerinden bir çok kişinin taksitle eşya aldığı bilinmektedir. Telefon, beyaz eşya ve ihtiyaca yönelik bir çok seçenek sunmaktadır. Fakat doğrudan telefon için kullanıldığı bu günlerde bilinmektedir. Kredi kartı kullanmadan istediğiniz taksit seçenekleriyle telefon alabilirsiniz.

Firmaya gitmeden önce kesinlikle nüfus cüzdanı bulundurulmalıdır. Duruma göre aylık net kazancınızı gösteren bir SGK dökümü istenmektedir. Yaş aralığının en az +18 olması gerekir. Yada yetişkin olmayan kişiler ailesiyle birlikte gitmelidir.

 

4. Teknosa Taksitle Cep Telefonu

Teknosa elektronik cihazlarda oldukça tercih edilen bir firmadır. Mağazanın sunduğu onlarca telefon seçeneğinden bir çok alternatif bulunmaktadır. Taksitle telefon satan yerler arasında oda hizmet vermektedir. Ayrıca Teknosa kredi kartı kullanmayan kişiler için anında elektronik cihaz kredi çıkartmaktadır.

Bir çok bankayla anlaşması olması nedeniyle kolayca telefon kredisi almanızı sağlıyorlar. Hatta senetle alınan modele göre biraz daha ucuza gelmektedir. Aylık ödeme tutarları krediyi seçtiğiniz bankanın ATM’si üzerinden yapılmaktadır. Her taksit seçeneğini içeren yöntemiyle Teknosa üzerinden telefon alınması mantıklı olacaktır.

 

5.MediaMarkt Taksitle Cep Telefonu

Telefon kredisi üzerinden taksitle cep telefonu vermektedir. Mediamarkt zaten bir teknoloji ürünü satan firma olduğu için seçenek bakımından iyidir. Bir çok banka ile anlaşması doğrultusunda anında telefon kredisi çıkarmaktadır. Kasa üzerinden bu hizmeti kolayca almanızı sağlıyorlar. KKB puanı burada telefon kredisi alınmasında önemli rol oynamaktadır.

Mediamarkt taksitle telefon satışında özellikle 6, 12 ve 24 ayı kapsayan taksit seçenekleriyle alternatif sunmaktadır. Iphone, samsung ve 10’dan fazla telefon üreticisinin bütün cihazlarına yer vermektedir. Seçenek bakımından alternatifiniz oldukça fazla olacaktır. Fakat senet üzerinden taksitle telefon vermiyorlar. Bu nedenle uygun görülen bir banka üzerinden kredi çekmenizi sağlıyorlar.

 

6.Faturalı Hat Taksitle Cep Telefonu

Turkcell, Türktelekom ve Vodafone tarafından GSM hattı üzerinden telefon alma yöntemidir. Burada kredi kartı kullanmaya veya kredi kullanmaya gerek yoktur. Hat sahiplerinin özellikle faturalı hattı üzerine telefon alabileceği yöntemdir. Bildiğiniz üzere telefon faturasını düzenli ödeyenler sıklıkla bu yönteme başvuruyorlar.

GSM operatörleri içinde bu yöntemle telefon almayı planlayanların yıl içerisinde hattı kapanmamalıdır. Fatura ödeme yoluyla çift taraflı hattı kapanan hat sahiplerine telefon vermiyorlar. Özellikle bu değerlendirme aşamasında anında olumsuz sonuç yarattığı bilinmektedir. Bu tür bir durumla karşılaşmayanlar vakit kaybetmeden Hattı üstünde telefon alabilir.

 • 6 , 12, 24 taksit imkanı
 • Peşinat verme ile taksit tutarını düşürme
 • İstenildiği anda bütün borcu kapatma

Hat üstünden telefon alanlara sunulan ayrıcalıklardır. Fakat bu yöntemle elinizden hiçbir miktarda ücret çıkmayacaktır. Bu nedenle normal cihaz ücretinden biraz daha yüksek bir miktar üzerinden taksit yapılmaktadır. Tahmini 3000 TL olan bir telefon size 3800 civarında bir fiyata gelecektir. Bu yöntemi seçecekler için en başında uyaralım.

 

7. Beko Taksitle Cep Telefonu

Kefil istemeden taksitle cep telefonu veren bir çok bayisi bulunmaktadır. Bölgenizde bir Beko mağazası bulmanız nispeten diğerlerine göre kolaydır. Beko internet sitesi üzerinden konum ayrıcalığı ile size en yakın Beko mağazasına bakabilirsiniz. Beko taksitle kefil istemeden senet üzerinden taksitle cep telefonu vermektedir.

İstemesi halinde kredi kartı kullanmayan vatandaşlara telefon kredisi de çıkartabilmektedir. Senet yerine kredi üzerinden ödemeyi tercih edenler rağbet gösterirler. Kredi çıkmama sorunu yaşayanlar için veya KKB puanı düşük olanlar için bazen vermiyorlar. Mağazaya müracaat ederken sizden özellikle kimlik ve SGK bilgisi istenebilir.

 

8.Vestel Taksitle Cep Telefonu

Vestel bölgesel bütün mağazalarında taksitle cep telefonu satan yerler arasında bulunmaktadır. Özellikle Vestellin bu konuda kefil istemeden taksit seçenekleri sunduğu bilinmektedir. Sizde eğer telefon alma düşünceniz varsa, Vestel mağazalarını tercih edebilirsiniz. 6 taksit ve 12 taksit aralığında telefon almanızı sağlıyorlar.

Vestel senetle telefon alma yönteminde kullanıcılar düzenli bir aylık gelire sahip olmalıdır. Telefon almayı planlayanların en az +18 yaşına sahip olması gerekir. Bu şartları tamamlamayan kişilere cep telefonu veremiyorlar. Eğer ödeme konusunda sorun yaşanacağı düşünülürse, yine cep telefonu vermedikleri bilinmektedir.

Finansal problem yaşamayanlar için direkt olarak mağazadan telefon verilmektedir. Müracaat ettiğiniz zaman uygun görülürse anında veriyorlar. Ayrıca kredi kartı kullanmayanlar için isterlerse senet yerine kredi çıkarıyorlar.

 

9. Vatan Bilgisayar Taksitle Cep Telefonu

Türkiye’nin popüler teknoloji mağazalarından Vatan bilgisayar en çok telefon satın alınan yerlerden biridir. Onların taksitle cep telefonu verme yöntemi yalnız krediye dayanmaktadır. Dileyen alıcılara anında telefon kredisi çıkarabiliyorlar. Onlarca banka ile anlaşmaları bulunduğu için kolayca telefon sahibi olmanızı sağlıyorlar.

Vatan senetle telefon vermiyor. Kefille veya farklı bir yöntemle taksitle telefon alınması mümkün değildir. Fakat KKB puanı düşük olmayan kişilere anında telefon kredisi almalarını sağlıyorlar. Bu yöntemle 1 saat içinde mağazadan yeni bir telefonla ayrılmanız sağlanmaktadır. Kullanışlı ve güvenilir bir mağaza olması nedeniyle Vatan firması tercih edilmektedir.

 

10.ForsaAVM Taksitle Cep Telefonu

2021 yılında kredi kartsız ve senetle cep telefonu veren yerlerin başında ForsaAVM bulunmaktadır. Türkiye’de binlerce kişinin ForsaAVM üzerinden taksitle telefon aldığı bilinmektedir. Şuanda aktif kampanyaları içinde bir çok modelde cep telefonu almanıza olanak sağlıyorlar. Üstelik hiçbir şekilde peşinat veya kredi kartı talep etmiyorlar.

Kredi çıkarma yöntemiyle uğraşmadan alıcılara senet üzerinden telefon vermektedir. Ödeme oranları biraz yüksek olsa da, kesin ve hızlı bir sonuç sağlanmaktadır. 6, 12 ve 24 ay seçenekleri aktif bir şekilde mağaza taksitleri içinde kullanılmaktadır. Nadiren 36 aya varan taksit seçeneklerini istenmesi halinde sunmaktadır.

Her marka ve modele ait taksitle cep telefonu satan yerler arasında seçenek sayısı oldukça fazla olan bir firmadır. 20’den fazla telefon üreticisinin bir çok modelini mağazada listeliyor. Almayı düşündüğünüz telefonu bu mağazada rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

11.SoyluAVM Taksitle Cep Telefonu

Kefilsiz ve kredi kartı istemeden taksitle cep telefonu veren yerler arasında bulunmaktadır. Güncel kampanyaları içinde 15 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. SoyluAVM sık bilinmese bile bazı kitleler tarafından tercih edilmektedir. Başvuru internet üzerinden veya firmanın çeşitli şubeleri üzerinden sağlanmaktadır.

Kefil istenmediği için T.C kimlik üzerinden KKB sorgulaması yapılır. Kredi puanı düşük bireylere telefon verdikleri nadir görülmektedir. Finansal sorunu olmayan kişiler aynı gün içinde SoyluAVM üzerinden  telefon alabilirler.

Her markadan ve modelden bir çok telefon listelerinde bulunuyor. Bu konuda dilediğiniz telefonu bulmanız çokta zor olmayacaktır. Senetle telefon verme yöntemini içeren SoyluAVM size daha uygun  fiyatlarda telefon verecektir.

 • 6
 • 12
 • 15

Taksit seçenekleriyle peşinat almadan telefon veriyorlar. Taksit seçeneği yükseldikçe burada ödeyeceğiniz miktar artmaktadır. Senetle telefon verdiklerinden faiz uygulaması biraz diğer yöntemlere göre fazla olacaktır.

 

12. Evshop Taksitle Cep Telefonu

İnternet üzerinden ve tüm Evshop mağazaları üzerinden kredi kartsız taksitle telefon verilmektedir. Elden telefon verilen yöntemlerde Evshop alternatif yöntemlerden biridir. Senetle ve elden telefon verdikleri için tercih edilmektedir. Bölgenizde bir Evshop mağazası yoksa başvuruyu internet üzerinden yapabilirsiniz.

Uygun görülmesi halinde internet sitesi üstünden seçilen ürün size kargoyla gönderilmektedir. Kapıda sözleşme imzaları ve diğer evraklar imzalatılmaktadır. Evshop taksitle telefon almayı isteyenlerin KKB puanı iyi olmalıdır. Finansal sorunu olan bireylere telefon vermedikleri bilinmektedir. Senetle alındığı için totalde bir miktar fazla para ödenmektedir.

 

13. Esme Taksitle Cep Telefonu

Az bilinen mağazalardan biride esme olarak karşımıza çıkıyor. Esme taksitle cep telefonu satan yerler arasında tercih edilen bir firmadır. Her modele ve markaya yönelik elden cep telefonu verdiği bilinmektedir. Senetle telefon verdiklerinden alıcının adres ve kimlik doğrulmasını yaptıktan sonra veriyorlar.

Esme üzerinden telefon alacakların iyi bir KKB puanı ve düzenli geliri olmalıdır. Aksi halde bu yöntemle telefon vermedikleri görülmektedir. Çalışan bireyler rahatlıkla Esme online web sitesi üzerinden ve mağazalarından telefon alabilmektedir.

 

14. Beko Bayraktar Taksitle Cep Telefonu

Beko mağazalarının ana bayisi olarak bilinen Beko bayraktar taksitli en çok telefon veren yerlerden biridir. Özellikle kolay telefon alma yöntemleri içinde onun kolaylıkla telefon verdiği bilinmektedir. Bayiye gidilmesi halinde seçtiğiniz telefonu senetle veriyorlar. Ödemeler dilediğiniz taksit seçeneği içinde taksitleniyor.

Ödeme kolaylığı ve hızlı telefon alma yönteminde onun sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Fakat diğer telefon alma yöntemlerine göre biraz tuzlu olacaktır. Çünkü vade miktarı arttıkça taksit miktarları yükseliyor. Bu durumda daha az vade içeren seçeneklerde çokta zarar etmeden telefon alabilirsiniz.

Bu tarz firmalarda 24 aya gibi taksit seçenekleri çokta önerilmez. Çünkü bu vade sayısında telefona 1.5 katı ederinde bir fiyat ödenmektedir. Bu nedenle maksimum taksit seçeneğini 12 aya kadar stabil tutmanız önerilmektedir.

 

Telefon Kredisi Veren Bankalar

Nakitle telefon alamayan ve kredi kartı kullanımı yapmayan bireylerin çokça telefon aldığı yöntemdir. Bu hizmet mağazalar içerisinde anlaşmalı olan bankalar tarafından verilmektedir. Gittiğiniz mağazanın size banka seçenekleriyle telefon kredisi aldırdığı bilinmektedir. Telefon kredisi veren bankalar günümüzde hemen her bankada olacaktır.

Uygun bütçeli telefon almanızı sağlar. Çünkü senet yönteminden daha az bir faiz ücretiyle telefon almanızı sağlamaktadır. Bu yöntemle telefon alacak olanların kesinlikle KKB puanı iyi olmalıdır. Aksi halde bankalar klasik değerlendirmeleri sonucuyla olumsuz yanıt veriyorlar. Kara listede olan bireylere hiç kredi çıkmazken, çalışmayanlara bazen çıkmaktadır.

 • İş Bankası
 • Akbank
 • Garanti
 • Yapı Kredi
 • İNG Bank
 • Fibabanka

Telefon kredisi veren banka ve kuruluşlardır. Onların Hepsiburada, MediaMarkt, N11 ve Vatan bilgisayar gibi partnerleri bulunuyor. Özellikle bu mağazalar üzerinden anında telefon kredisi almanız sağlanmaktadır. Bunun yanında farklı bir çok firmada bu yöntemle telefon almanızı sağlayan telefon satan yerler vardır.

 

Senetle Telefon Veren Yerler

Nakdi olmayan bireylerin senetle telefon alma yöntemine oldukça sıcak baktığı bilinmektedir. Özellikle kredi kartı olmayan veya kullanmayanların anında telefon alma yöntemleri içinde gelmektedir. Senetle telefon veren yerler piyasada oldukça fazladır. Fakat hepsinin taksit prosedürü ve ödeme miktarları farklı olmaktadır.

İnternet üzerinden gösterilen rakamlar yerine senet üzerinde piyasaya çıkan fiyatı uygulanmaktadır. Bunlar indirimli tutarlarla yakınlık göstermezler. Fakat nakit olmadığı durumlarda ve kredi kartı bakiyesi olmadığı durumlarda bir alternatif oluyorlar.

 • Evkur
 • ForsaAVM
 • Mutlu Evim
 • Beko
 • Vestel

Taksitle cep telefonu satan yerler arasında Türkiye’de en çok kullanılan mağazalardır. Bölgenizde bu mağazalardan bir çok şube olacaktır. T.C kimlik ve SGK dökümünüz ile başvurmanız önerilmektedir. En hızlı sonucu en iyi bu yöntemle alabilirsiniz. Özellikle bazı firmalar adres teyitti için kapıda ziyaret yapıyorlar.

Evkur ve Mutlu Evim gibi firmalar ürün vermeden önce genellikle bu yönteme müracaat etmektedir. Çünkü başvuran kişinin bilgisini doğrulamayı istiyorlar. Bu konuda sizin için sorun teşkil etmeyecekse başvurmanız önerilmektedir.

Okuyunuz: Türk Telekom Bedava İnternet | Hediye İnternet Kampanyaları

Scroll to Top