Google Play En İyi Masa Oyunları 2021

Google Play En İyi Masa Oyunları 2021

En iyi masa oyunları oynayarak stresinizden uzaklaşabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Google Play, Android işletimcisi ile çalışan telefonların uygulama indirme mağazasıdır. Bu mağazada milyarca farklı oyun ve uygulamalar bulunmaktır. masa oyunları bu uygulamalardan bazılarıdır. TV, film, müzik, kitap, dergi, oyun ve çok daha fazla türden içerik bulunmaktadır. Bu içeriklerden kimisi ücretli iken kimileri tamamen ücretsizdir.

Size Zamanın Nasıl Geçtiğini Unutturacak Uygulama: Mahjong Crush

Mahjong Crush Mahjong solitarie ya da Shangai Solitaire olark da bilinir. Bütün dünyada en popüler masa oyunudur. Birbirine benzeyen karelerin eşleştirilmesi ve benzemeyenlerin elenmesine dayalı bir oyundur. Bu yöntemle tahta tamamlanana kadar devam edilir. Oyun 5 üzerinden toplam 4.4 oy olarak, iyi oyunlar arasına girmiştir. Oyunu indirmek ve oyun oynamak tamamen ücretsizdir. Oyunca binden fazla tahta bulunur. Oyuna devamın kolaylığı açısından bedava ipuçları bulunur. Harika grafikleri ve farklı stilleri ile oyun oynayanların göz zevkine de hitap eden masa oyunlarındandır.

Hizalamayı Sevenler için: Align It

Align It dünyada sevilen diğer masa oyunları arasında yer alır. Bir milyondan fazla kullanıcısı vardır. Dünyanın çeşitli yerlerinden severek oynan bu oyunda atlama modları ve heyecan verici seviyeler bulunur. İkili oyuncuların oynaması için uygundur. Çok oyunculu oynamak isteyen kişilerin bluetooth ile bağlanmaları yeterlidir. Oyun sırasında sohbet seçeneği bulunur. Başka oyuncular davet edilebilir. Oyunun kolay, orta ve zor modları bulunur ve bu modlar oyuncu tarafından seçilebilir.

Çocuklar için en iyi mobil eğitici oyunlar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dünyayı RISK ile Ele Geçirin!

RISK global dominasyon oyunudur. Herkes dünyayı ele geçirmek ister! Çevrim içi oynanan RİSK ile bu isteğinize kavuşabilirsiniz. Lisanslı bir oyun olan RİSK, size dünyaya hakim olmanın verdiği hazzı yaşatacak. Oyun içinde herhangi bir satın alma yaptığınz zaman, hesabınız üzerinden diğer platrormlara bu satın almalar taşınır. Çevrimiçi olarak yeni rakiplerinizle eşleyebilir, otomatik eşleşme modu sayesinde kendi seviyenizde olan diğer kullanıcılar ile oyun oynayabilirsiniz. Oyun en çok aynı anda 6 oyuncu ile oynanmaktadır. Premium’da satın alma özelliğini kullanarak fazladan 6 kişi ile oyun oynanabilir. Oyunda yeni olanlar için öğretici mod ve oyun içi yardım seçeneği bulunmaktadır. Hem acemiler hem de ustalar düşüldü ve onlar için 5 farklı zorluk ayarı sunuldur.

Klasik Masa Oyunları: Tile Master

Tile Master bir eşleştirme oyunudur. 3 farklı bloğun eşleştirilmesi gerekir. Kareler eşleştirildiği zaman, bir sonraki seviyeye geçiş yapabilirsiniz. Oyunda çok sayıda seviye bulunmaktadır. Bu seviyerlerden bazıları zordur ve zihninizi zorlamanıza yol açar. Adeta bağımlılık yapan bu oyunda zaman sınırı yoktur. Beyninizi eğitmek için istediğiniz kadar zamanınız var. Oyunda 30’dan farklı kare tasarımı ile 10’dan fazla tema seçeneği bulunuyor. Göz zevkinize en çok hitap eden bu tasarımlardan bir tanesini tercih edebilirsiniz. Zorlandığınız anda ipuçlarını açabilirsiniz.

Aile ve Arkadaşları ile Oyun Oynamayı Sevenler için Ludo Star

Ludo Star arkadaş ve ailenizle çocukluk anılarınızı paylaşmak için harika bir oyundur. Oyun oynarken online ve özel modlar arasından seçim yapabilirsiniz. 2 kişiden 4 kişiye kadar oyuncu oyunu oynayabilir. Yeni ok modu ismi verilen bir seçenek gelmiştir. BU modu kullanarak oyun oynama deneyiminizi kolaylaştırabilirsiniz. Oyun oynadığınız arkadaşlarınız ile club yaratarak club üyeleri ile oynamaya başlayabilirsiniz. Her seviye atladığınızda oyun biraz daha zorlaşır ve size meydan okur. Kurallar kolaydır. Oyun içi chat özelliği bulunur.

Vazgeçilmez Zar Oyunu YAHTZEE

YAHTZEE oynamak için zar atılması gerekmektedir. Yeni görünümü ile eğlenceli bir klasik masa oyunu olan YAHTZEE birden fazla kişi arasında oynanabilir. İddiaa ediyoruz: YAHTZEE oynama deneyiminiz saatlerce kesintisiz olarak sürecek! 1 numaralı zar oyunu yolda oynanabilir. Sosyal bir oyundur ve oyun için 2 kişi gerekmektedir. Oyunu arkadaş ya da aileniz ile oynarken sohbet moduna geçebilirsiniz. Zar masa oyunlarını başarılı şekilde tamamladığınızda oyun içinde kazı kazan oynamak için hak kazanırsınız. Bonus zar atma şansını bu sırada kazanabilirsiniz. Dilerseniz zar turnuvalarına katılabilirsiniz. Farklı liglerde oynamanız halinde heyecan verici ödüller kazanma şansını elde edersiniz. Hem tanıdıklarınız ile hem de tanımadığınız insanlar ile bu oyunu oynayabilirsiniz.

Google Play En İyi Masa Oyunları 2021” başlıklı yazımızda masa oyunlarını sevenler için, android markete ait en iyi oyunları sıraladık. Daha detaylı bilgi edinmek için oyunlar kategorimizi inceleyebilirsiniz

En İyi Mobil Futbol Oyunları 2021

En İyi Mobil Strateji Oyunları 2021

Scroll to Top