En İyi Mobil Futbol Oyunları 2021

En İyi Mobil Futbol Oyunları 2021

2020 yılında en iyi mobil futbol oyunları, futbolu bir yaşam tarzı haline getirmiş olan kişiler tarafından da oldukça fazla tercih edilmektedir. En iyi mobil futbol oyunlarının birçoğu; insanların gerçek futbol algısına daha yakın olması adına, bilinen futbol takımlarını ve oyuncularını barındırmaktadır. Hem eğlenmek hem de stres atmak isteyenler için tercih edilebilecek oyunlardır. Futbol oyunları her ne kadar dinamik ve oynanış şekli olarak benzer gibi görünse de; her oyunun kendi içerisinde farklı bir havası bulunmaktadır.

En İyi Mobil Futbol Oyunlarından Soccer Stars

Soccer Stars mobil futbol oyunu; alışılmış futbol oyunlarından daha farklı bir oyundur. Devamlı olarak hareket halinde olmayı gerektiren bir oyun değildir. Duran toplar üzerinden oyunda sayı alınmaktadır. Bu yönü ile masa oyunları ile de mantığı benzeşmektedir. Saha içerisinde belirli bir düzende yuvarlaklar bulunmaktadır. Bu yuvarlaklar futbolcuları temsil etmektedir. Bunları kullanarak topun karşı kaleye gönderilmesi istenmektedir. Bir rakibe karşı oynanan bir oyundur. İstenildiği takdirde kişi arkadaşları ile de oynayabilmektedir. Online bir oyundur. En fazla sayıyı alıp oyunu kazanmak için doğru bir stratejinin uygulanması önemlidir.

Ayrıca en çok kullanılan mobil uygulamalara yazımızdan bakabilirsiniz.

En Popüler Mobil Futbol Oyunu: Dream Leauge Soccer

Dream Leauge Soccer mobil futbol oyunu; hem eğlenceli hem de popüler bir futbol oyunudur. Oyuncular kendi takımlarını kurduktan sonra oyun stratejilerini belirlemektedirler ve sonrasında futbol oyununu oynamaya başlayabilmektedirler. İçerisinde dünya yıldızı futbolcuların da yer almasından dolayı, tercih edilen bir oyundur. Takım yönetiminin yanı sıra oyuncu yönetimi de yapılabilmektedir. Oyuncular bu oyunda takımın adını ve logosunu kendileri seçmektedir. Çevrimiçi veya çevrimdışı oynanabilmektedir. Stratejik bir oyundur. Dolayısı ile yapılan hamlelere dikkat edilmesi ve uzun vadeli düşünülmesi gerekmektedir. Oyuncular maç kazanarak lig atladıklarında para kazanmaktadırlar ve sonrasında kazandıkları para ile takımlarına başka oyuncular alabilmektedirler.

Hikaye Sevenler İçin En İyi Mobil Futbol Oyunu: Score Hero

Hikayesi olan mobil futbol oyunu Score Hero ile verilen görevlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Belirli pozisyonlarda topun yönlendirilip pas veya şut çekilmesi, gol atılması gerekmektedir. Oyundaki görevler yerine getirildikçe de puan toplanmaktadır. Belirli bir puanın üzerine çıkıldığında ise; oyun içerisinde seviye atlanmaktadır. En iyi mobil futbol oyunları arasından biri olan Score Hero’da, bir futbolcunun hikayesi yazılmaktadır. Dolayısı ile oyuncu bir futbolcuyu kendi istediği gibi yarattıktan sonra onun büyük takımlara transfer olması için oyunu buna göre oynamalıdır.

Öğrencilere bedava internet fırsatlarına da bakabilirsiniz.

En İyi Gol Atma Oyunu: Flick Shoot 2

Flick Shoot 2 ile gol atmak, oyunun tek amacıdır. Oyuncu parmağını kullanarak topa yön vermelidir ve ardından serbest vuruş kullanarak gol atması gerekmektedir. Bu süreçte bazen kaleci bazen de defans oyuncuları engel olarak çıkabilmektedir. Oyunun farklı modları ve zorluk seviyeleri olduğu için oyuncular sıkılmadan oynamaya devam etmektedirler.

Mobil Versiyonu İle PES 2020

PES 2020’nin mobil oyunu da bulunmaktadır. Bilgisayar ve konsol oyunu olarak bilinse de; aynı PES mantığı ile mobil olarak da oynanabilmektedir. Öncelikle oyun içerisinde bir takım belirlenmektedir ve sonrasında fikstüre göre bu takım ile maçlara devam edilmektedir. Ayrıca takıma transfer yapılabilmesi de mümkündür. Takımın hem menajeri hem antrenörü hem de oyuncusu, kişinin kendisi olmaktadır. Stratejik bir oyundur ve kişinin arkadaşları ile beraber oynayabilmesi de mümkündür. En iyi mobil futbol oyunları arasından biri olan PES 2020 ile güçlü bir takım yaratma amacı ile oyuna devam edilerek daha fazla zevk alınabilmektedir.

En İyi Mobil Futbol Oyunları 2021” başlıklı yazımızda oyun severler için futbol alanında en iyi oyunları sıraladık. Daha detaylı bilgi edinmek için ana sayfamızda yer alan en güncel makaleleri takip edebilirsiniz.

Tubidy Müzik mobil IOS ve Android 2021

Scroll to Top