En İyi İnternetsiz Oynanan Mobil Oyunlar 2022

En İyi İnternetsiz Oynanan Mobil Oyunlar

En iyi internetsiz oynanan mobil oyunlar sıkıldığınızda yardıma koşan eğlenceli oyunlardan oluşuyor. Özellikle internet olmaması kullanım haklarınızı boş yere harcamamanızı sağlayacaktır. Android ve İOS cihazlar için marketlerde anlatacağımız oyunlar bulunmaktadır. Bazıları yüksek veri içerdiğinden oyunları Wİ-Fİ üzerinden indirmeniz tavsiye edilmektedir.

Ayrıca internet gerektirmeyen bu oyunlarda sıklıkla güncelleme oluyor. Bu nedenle otomatik güncellemeye almayın veya güncellemeyi yalnız Wİ-Fİ ile yap seçeneğini kullanın. Yine bu yöntemin uygulanması güncellemeleri otomatik yaparken, hattınızdan veri kullanmamanızı sağlayacaktır. Mobil oyunlara bakalım..

 

İnternetsiz Oynanan Mobil Oyunlar

Her telefon kullanıcısı farklı oyunları daha çok seviyor. Kimileri araba yarışları severken, kimileri basit eğlence oyunlarına yöneliyorlar. Elbette burada tercih sizin fakat bütün oyunlar oldukça keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. İnternetsiz oynanan mobil oyunlar konumuzda size özellikle Dünya’da en çok sevilen oyunları anlatacağız.

Adventur Llama

Bulamaca çözülen ve seviye aşamaları olan bir oyundur. Oyunda birinci olma mücadelesi sürerken oldukça keyifli anlar yaşanmaktadır. Çok eğlenceli olan oyun grupları içinde milyonlarca oyuncusunun bulunduğu bilinmektedir.

RUSH

Basit eğlence oyunları içerisinde bulunan rush çok keyifli bir oyundur. Hatta oyun ciddi oranda bağımlılık yapıyor. Oyunun amacı küreyi hiçbir engele maruz kalmadan hedefe ulaştırılmasıdır. Çabuk sinirlenen bir yapınız varsa oyunu kesinlikle önermiyoruz.

caRRage

Araba yarışları her zaman oyun gruplarında ilgi çekiyor. Özellikle caRRage oyununda araca dair çeşitli modifiye içerikleri yapmanıza izin verilmektedir. Hız artırma seviyeleri ve düzenlemelerle birlikte oyun keyifli vakit geçireceğiniz bir oyundur.

Traffic Rider

Motosiklet oyunu olan traffic rider popüler bir Türk oyunudur. Motosikletle birlikte trafikte diğer araçlara çarpmadan hedefe ulaşılmaya çalışılmaktadır. Keyifli bir oyun olduğu için ülkemizde sıklıkla oynanan internetsiz oynanan mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır.

Minion Rush

Animasyon filmi olan bu oyun cihazlara da aynı özelliklerle getirildi. Filmde eğlenceli maceraları ve bölüleri konu alan keyifli bir oyundur. Çoğunlukla genç yaşta kişiler oynasa da büyük yaşta oyuncuları da bulunmaktadır.

Brother Arms 3

2. Dünya savaşını konu alan oyunun yapımcısının GameLoft olduğu bilinmektedir. Özellikle oyun telefonda oynansa bile bilgisayar ortamını aratmıyor. Kaliteli ve grafikleri iyi olan bir nişancı oyunu olduğu bilinmektedir. Yüksek veri içerdiği için brother arms 3 oyunu kesinlikle Wİ-Fİ ile indirilmelidir.

Alto’s Odyssey

İnternet olmadan oynansa da oyunun ücretli olduğu bilinmektedir. Nadiren marketlerde ücretsiz indirme aralıkları sunulmaktadır. Snowboard ile birlikte mümkün olan en uzak mesafeye ulaşmayı konu almaktadır. Eğlenceli olan Alto’s Odyssey oyunu her yaştan kitleye hitap etmektedir.

 

En İyi Grafiklere Sahip Mobil Oyunlar

Basit eğlence oyunları keyifli saatleri multiplayer biçiminde oynanmasına izin verse de grafikleri iyi olan oyunlar kadar eğlenceli olmayabiliyor. En iyi grafiklere sahip mobil oyunlar bilgisayar ortamını aratmayan grafikleriyle dikkat çekmektedir. Özellikle marketlerde ücretli şekilde indirilen ve ücretsiz olan çeşitli grupları bulunmaktadır.

Özellikle bilgisayar oyunlarına ve bu grafikleri arayanlara hitap etmektedir. Bu oyunları indirmeden önce telefonunuzun iyi bir performansı olmalıdır. Telefon ram ve grafik özelliğinin oyunları kaldırması gerekiyor. Aksi halde oyunlar yüksek grafik içerdiğinden çok fazla ısınmaya ve donmalara sebep olabilmektedir. Buda oyunu keyifsiz bir hale getiren sorunların başında geliyor. İyi bir cihazınız varsa aşağıdaki oyunları indirmeniz tavsiye edilmektedir.

  • Call Of Duty
  • Metal Madness
  • ARK: Survival Evolved
  • Bright Memory
  • Asphalt 9
  • Black Deset Mobile
  • Iron Blade
  • The Elder Scrolls
  • PUBG

En iyi çözünürlüklere sahip grafik yapılarıyla en kaliteli oyunlardır. Markette bu oyunların üreticilerine dair kaliteli oyunlar ayrıca bulunmaktadır. Basit eğlence oyunları dışında grafik arayışında olan oyunculara kesinlikle tavsiye edilmektedir. Özellikle Asphalt 9 oyunu yarış severler için harika bir seçenek olacaktır.

Google Play En İyi Masa Oyunları 2021

Scroll to Top