İnstagram Takip Etmeyenleri Ve Takibi Bırakanları Bulma

İnstagram Takip Etmeyenleri Ve Takibi Bırakanları Bulma

İnstagram takip etmeyenleri bulma konusunda haddinden fazla kullanıcılar efor sarf ediyorlar. Özellikle takip ettiğiniz kişinin sizi takip etmemesi bazen can sıkıcı bir durum olmaktadır. Belirli bir süre içerisinde kullanıcılar takip ettikleri kişileri listelerinden çıkarıyorlar. Hem takip isteği gönderip hem de sonradan takip edilmesi durumunda bırakıyorlar.

İnstagram Takip Etmeyenleri Ve Takibi Bırakanları Bulma
İnstagram Takip Etmeyenleri Ve Takibi Bırakanları Bulma

İnstagram takibi bırakanlar nasıl bulunur ? Sorusu için 2 farklı yöntemin daima takibi bırakanları bulma için kullanıldığı bilinmektedir. Biri uygulama ile olurken diğeri stalk yöntemi ile fark edilmektedir. Bunlar içinde size uygun olan takibi bırakanları bulma yöntemi ile kolayca takipten çıkanları bulmanız kolay olacaktır.

İnstagram Takip Etmeyenleri Bulma

İnstagram Takip Etmeyenleri Ve Takibi Bırakanları Bulma 1
İnstagram Takip Etmeyenleri Ve Takibi Bırakanları Bulma 1

En sık kullanılan instagram takip etmeyenleri bulma yönteminde uygulamalar gelmektedir. Çeşitli uygulamalar özellikle ücretsiz şekilde sizi takip etmeyenleri göstermektedir. Onlarca uygulama içinde kaliteli çalışan para istemeyen uygulamalar bulunmaktadır. Bunlardan biride Reports Pro uygulaması olarak bilinmektedir.

Takibi bırakanları görme için üçüncü parti bir yazılım olduğu ve bu şekilde çalıştığını bilmelisiniz. Uygulama kullanımında uygulamaya tam bir yetki verilmektedir. Hesabınız ile giriş yaptıktan sonra size takip etmeyenleri gösterecektir. Fakat diğer fake uygulamalar gibi siz istemeden sizin adınıza işlemler yapmazlar.

  • Reports Pro İOS cihazlar için markette yer almaktadır. Fakat Android kullanıcıları Followmeter isimli uygulamayı tercih etmelidir.
  • İndirilen uygulamaya işlemin yapılması esnasında erişim yetkisi verilmelidir.
  • Erişim yetkisi verildikten sonra uygulama takipçi analizi yapacaktır.
  • Unfollowers alanında daha önce sizi takip eden ve sonradan çıkan kişilerin bir listesi yer alacaktır.
  • New Followers alanında ise sizi yeni takip eden kişilerin bir listesi bulunacaktır.

Uygulama bazlı analizlere bakacak olanlar instagram takip etmeyenleri bulma ilk yönteminde uygulama seçerler. Fakat unutmayın ki bazı uygulamalar art niyetli çalıştığından hesabınıza zarar verebilmektedir. Çünkü uygulamaya tam bir yetki verildiğinde onların  inisiyatifine kalan bir durumla karşılaşılmaktadır.

Bu nedenle güvenli uygulamalar üzerinden takip etmeyenleri bulma yöntemleri izlenmelidir. Aksi halde sizin istemediğiniz kişileri takip eden ve beğeni atan durumlar görülmektedir. Fakat Reports Pro en güvenli instagram uygulamaları arasında bulunmaktadır. Bu gibi durumlarla kesinlikle karşılaşma ihtimaliniz yoktur.

İnstagram Stalk ile Takip Etmeyenleri Bulma

Bu yöntemi zaten bütün kullanıcılar neredeyse kullanıyorlar. O yüzden en bilinen ve biraz zaman alan fakat güvenli olan yöntemdir. Kendi profilinizi stalklama sayesinde instagram takip etmeyenleri bulma gerçekleşmektedir. İnstagram stalk ile takip etmeyenleri bulma konusunda kullanıcılar kendi profilleri üzerinde şunları yapmalıdır.

  • İnstagram profiline girilmesi
  • Takip ettiğiniz kişileri görüntüleyin.
  • Hepsine sırasıyla teker teker bakılması sonrasında takip etmeyenler görülmektedir.

Fakat az sayıda takipçisi olan kişiler için önerilmektedir. Aksi halde can sıkan bir süreç yaratabilir . Çünkü stalk yöntemi bazen baya uzun sürmektedir. Fakat hızlı çalışan telefonlar ile yüzlerce kişiye yarım saat içerisinde kontrol etmeniz mümkündür. Zor bir yöntem olmasına rağmen stalk yöntemi çoğunlukla tercih edilmektedir. Çünkü insanlar hesaplarını riskli gördüğü uygulamalara yetki vermeyi istemiyorlar. Eğer sizde onlardan biriyseniz tek çareniz stalklama olacaktır.

İnstagram Takipçi Uygulamaları Güvenli Mi ?

İnstagram kullanıcıları takip konusunda ve beğeni konusunda çeşitli uygulamalardan destek alıyorlar. İnstagram takipçi uygulamaları güvenli mi ? Bazı uygulamalar gerçekten hakkını veren şekilde kullanıcılara destek sunmaktadır. Bir çok konuda özellikle fayda sağladıkları için tercih ediliyorlar. Fakat kaliteli uygulamalar gün içinde birkaç defa izin veriyorlar. Sonra paralı şekilde hizmetlerini sunuyorlar.

Para istemeyen uygulamaların bir çoğu kullanıcıları mağdur eden uygulamalardan oluşmaktadır. Genelleme yapılması burada sakıncalı olsa da çoğunun böyle bir yol izlediği gerçektir. Bu nedenle bütün instagram takipçi uygulamaları güvenli olmayacaktır. Dünya çapında kullanılan uygulamaların tercih edilmesi önemlidir.

İnstagram Mesajlarını Toplu Silme 2021

Scroll to Top