Instagram’da Fotoğrafları Öne Çıkmanın Yolları 2021

Instagram'da Fotoğrafları Öne Çıkmanın Yolları 2021

İnsanların severek kullandığı sosyal medya hesaplarından birisi de Instagram’ dır. Her geçen gün yeni gelişmeler gördüğümüz İnstagram’ ın ilerde daha da ilginçleşmesi de bekleniyor. İnstagram’a eğlenen yeni özellikler de sizin yaratıcılığınızı ortaya çıkaran cinstendir. Şimdiler de ortaya çıkan yeni özellikler insanlara farklı alternatifler oluşturur. Boomerang, story ve çoklu fotoğraf ekleme gibi şeyler kafanızı karıştırsa da adapte olmanız kısa süre alır.

Instagram’da Fotoğrafları Öne Çıkmanın Yolları

İnstagramdaki Slayt Gösterileri

İnstagram’ın yeni özelliği de birden çok fotoğrafı bir gönderiye sığdırıyor olmasıdır. Tek bir paylaşımla birden çok fotoğraf paylaşabildiğiniz gibi içerisine video eklemesi de yapabilirsiniz. Bu sayede yeni saç kesiminizi, kilo verme dönemlerinizi, gün batımlarını ve daha birçok fotoğraf karesini tek bir gönderi ile paylaşabilirsiniz.

İnstagram Stories

İnstagram stories hikayelerinizi kullanıcılarınızla paylaşma olanağı sunuyor. Ayrıca birlikte olduğunuz arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz. Konserde, doğa gezilerinde, tarihi geziler de ve daha birçok yerde hikaye paylaşabilirsiniz.

Boomerang Çekerek Anları Paylaşmak

En iyi aksiyon filmlerini kısa sürelerde Boomerang ile çekebilirsiniz. İnstagramın bu özelliği sayesinde suya atlama videoları, dans videoları, yüz ifadeleri videoları çekebilirsiniz. Kısa süreli olan bu videolar görüntüleri itibariyle çok sevimli duruyor.

Detaylı Açıklamaların Olduğu Profil Sayfanız Olmalı

İnstagram hesabınızın popülerleşmesi için fotoğraf ve videolarınızın kalitesi önem taşır. Bir de bunu açıklamalı bir profil ile desteklerseniz hesabınız güzel bir görüntü kazanır. Bazı fotoğrafları attığınız zaman metin yazabilirsiniz. Ürünün son hali için de kolajlar yapabilirsiniz.

Instagram’da Fotoğrafları Öne Çıkmanın Yolları 2021” başlıklı yazımızda fotolarınızı ön plana çıkarmak için yapmanız gereken tüm ip uçlarını ve püf noktaları sizlere anlattık. İnstagram’da popüler olmak ve öne çıkmak için mutlaka düzenli aralıklarla fotoğraf paylaşmayı ihmal etmemelisiniz. Daha detaylı bilgi için ana sayfamızda yer alan güncel makaleleri ziyaret edebilirsiniz.

Instant Apps Güncelleme

Scroll to Top