Whatsapp Numara Değiştirme Hakkında Tüm Bilgiler 2021

Whatsapp Numara Değiştirme Hakkında Tüm Bilgiler 2021

Whatsapp ne kadar hayatınızın ayrılmaz bir parçası olarak görülse ve hep hayatınızda varmış gibi gelse de aslında oldukça yeni bir aplikasyon. 2009 yılında hayatlarınıza giren Whatsapp el değiştirdikten sonra pek çok farklılığa tabi tutuldu; ama popülerliğini hala sürdürmeye devam ediyor. Mesajlaşmanın yanı sıra sesli ve görüntülü aramanın da yapılabildiği Whatsapp Android ve IOS destekli tüm telefonlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Whatsapp Numara Değiştirme Hakkında

Oldukça eski olarak düşünülen telefonlara dahi kolayca uyum sağlayan bir uygulamadır. Android kullanıcısıysanız Gmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra Google Play Store aracılığıyla uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. IOS destekli akıllı telefonlardaysa Apple Store hesabınıza giriş yaptıysanız buradan uygulamayı hızlı şekilde indirebilirsiniz. Sadece telefonlarda değil tabletlerde ve bilgisayarlarda da kullanılabilen bu aplikasyon her şeyin kolay yolunu size sunuyor ve iletişimde çığır açıyor.

Whatsapp Numarası Değiştirme

Whatsapp telefonunuza veya tabletinize indirdiğiniz bir uygulama olarak kullanılıyor ve numaranızla kayıt olmanız gerekiyor. Birçok kişinin aklındaysa şu soru oluşuyor. Numaranız değiştiği takdirde Whatsapp kullanmaya devam edebilecek misiniz? Evet, devam edebilirsiniz. Ancak önce uygulamadaki numaranızı değiştirmelisiniz.

Android için uygulamayı ilk açtığınızda karşınıza çıkan 3 noktalı simgeye tıklayıp ayarlar kısmına girmeniz gerekiyor. Buradan hesaplar bölümünü açarak numaranızı değiştirme seçeneğini görebilirsiniz. Eski numaranız ve yeni numaranızı yazdıktan sonra gelen onay mesajını göndererek numaranızı değiştirebilirsiniz. IOS uyumlu telefonlar içinse sağ altta yer alan ayarlar kısmına girmeli ve profilinizi açtıktan sonra hesaplar sekmesine basmalısınız. Buradan numara değiştire tıklayarak Android’de yaptığınız işlemin aynısını yapmanız yeterli olacaktır.

Whatsapp Numara Değiştirme Hakkında Tüm Bilgiler 2021” başlıklı yazımızda numara değiştirme esnasında dikkat edilmesi gereken tüm detayları sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi almak için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da ana sayfamızda yer alan güncel makaleleri takip edebilirsiniz.

Başkasının Whatsapp Konuşmasını Okuma

Scroll to Top