Başkasının Whatsapp Konuşmaları Nasıl Okunur?

konusma

Whatsapp son zamanlarda en çok kullanılan cep telefonu uygulamalarından biridir.Sesli ve görüntülü konuşma özelliğine sahip whatsapp uygulamasında en çok merak edilenlerden birisi de başkasının whatsapp konuşmalarını görme konusudur. Sizin de başkasının whatsapp konuşmalarını görme ile ilgili bir merakınız varsa yazımıza bir göz atabilirsiniz.

Başka Birinin Whatsapp Konuşmalarını Görmek İçin Ne Yapabilirim

Başkasının whatsapptaki mesajlarını herhangi bir sebepten dolayı görmek isteyebilirsiniz. Bunu yapabilmek için mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefonunu bir süre yanında tutmanız gerekecek. Mesajları gerçekten okumak istiyor iseniz bunu kesinlikle yapmanız gerekiyor. Whatsapp mesajlarını yedekleyerek ya da kopyalayarak mesajların hepsine ulaşabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için çok basit adımları takip edebilirsiniz ve işinizi kolayca halledebilirsiniz.

Başka Birinin Whatsapp Konuşmalarının Yedeğini Alma ve Konuşmalarını Görme

Konuşmalara erişmek için önce whatsapp’a giriş yapmalısınız ve daha sonra ayarlar bölümünde yedeklemek istediğiniz mesajları seçebilir ve mesajları yedekleyebilirsiniz. Daha sonrasında ise başka telefondan whatsapp’a giriş yaparak yedeklediğiniz mesajları telefonunuzda görebilirsiniz. Diğer yöntem ise önce web.whatsapp.com adresine girmeniz gerekiyor. Sonrasında hedeflediğiniz telefonu alarak ayarlar bölümünden QR kodu oku seçeneği ile kodu okutabilirsiniz. Bu yöntem ile yine konuşmalara erişebilirsiniz. Fakat bu işlemi yapabilmeniz için hedef telefon sahibinin karşı taraftaki kullanıcılar ile iki aşamalı korumaya geçmemiş olmaması gerekiyor. Eğer bu iki aşamalı korumaya geçildi ise işleminiz başarısız olacaktır ve sonuç olarak konuşmalara erişilmeyecektir.

Başkasının Whatsapp Konuşmaları Nasıl Okunur?” başlıklı yazımızda, başkasının Whatsapp mesajlarını okuyabilmeniz için yapmanız gerekenleri tüm detayları ile birlikte listeledik. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top