Turkcell Super Online İnternet Müşteri Hizmetleri 2021

Turkcell Super Online İnternet Müşteri Hizmetleri 2021

Turkcell evde internet çağrı merkezi üzerinden ev interneti hakkında yaşadığını arıza, fatura ve tarife detayları için iletişime geçmeniz mümkündür. Turkcell Superonline tarafından sağlanan tüm hizmetler için hem kurumsal hem de Turkcell kurumsal müşterilerinin müşteri hizmetleri numarası üzerinden işlem yapmaları mümkündür. Türkiye’nin önde gelen internet hizmet sağlayıcısı olan Turkcell, aynı zamanda; telefon, televizyon vb. seçenekleri de evde internet kampanyaları üzerinden sağlamaktadır.

Kurumsal veya bireysel müşteriler Turkcell internet müşteri hizmetleri üzerinden ev veya işyeri internetleri hakkında yaşadıkları tüm sorunları ve Turkcell hizmetlerine ilişkin tüm işlemlerini dakikalar içinde gerçekleştirebilirler.

Ayrıca Turkcell cihaz kampanyaları yazımıza bakabilirsiniz.

Turkcell Superonline Bireysel Müşteri Hizmetleri

Superonline müşteri hizmetleri şikâyet, öneri veya talepler için tüm bireysel müşterilerine hizmet sunmaktadır. 7 gün 24 saat bireysel iletişim numaraları üzerinden veya Turkcell internet arıza online destek hatları ile Turkcell internetinizden kaynaklanan sorunlar için çözüm bulabilirsiniz.

Turkcell bireysel müşteri hizmetleri numarası:

  • 0532 532 00 00

Üzerinden rahatlıkla tüm sorunlarınız için yetkililerle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını arayarak Turkcell Superonline hizmetleri arasında yer alan:

  • Arıza ve kurulum işlemleri,
  • Modem yardım hizmeti,
  • Teknik destek ve bilgilendirme hizmetleri vb.

Birçok işlemi kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. İster müşteri hizmetleri üzerinde yer alan menülerden herhangi birini kullanarak işlem yapabilir isterseniz de müşteri temsilcisi ile görüşerek daha kısa sürede sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri

Superonline kurumsal müşteri hizmetleri numarası:

  • 0850 229 75 75

Olarak belirlenmiştir. Turkcell internet hizmetleri için yukarıda belirtilen çağrı merkezi ile iletişime geçerek kurumsal internet hizmeti kapsamında yaşadığınız aksaklıkların ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Aynı numara üzerinden Superonline hizmet ve tarife detaylarına ulaşarak kapsamlı hizmet alabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri numaralarının yanı sıra Turkcell Facebook, Twitter ve online destek hatları üzerinden dijital ortam üzerinden daha hızlı ve kolay yardım alabilirsiniz. Turkcell internet müşteri hizmetleri kurumsal veya bireysel telefon numaraları üzerinden her müşteriye özel farklı hizmetler sağlamaktadır.

Turkcell İnternet Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Yöntemi

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri direkt bağlanma işlemleri için öncelikle; 0850 229 75 75 veya 0532 532 00 00 kurumsal veya bireysel çağrı merkezleri ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Numaraları aradıktan sonra ilk menü üzerinden ‘’1’’ tuşlanarak 10 haneli müşteri numarası girilir. Bu işlemin ardından ‘’6’’ tuşlanarak Turkcell müşteri temsilcisine bağlanarak sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

Tüm bu adımları takip etmek yerine doğrudan canlı destek ve online yardım hizmetlerinden yararlanarak Turkcell’in sorunlarınızı kısa süre içinde çözmesini sağlayabilirsiniz. Aramalarınızı yaparken ev interneti veya işyeri interneti kullanmanıza göre, bireysel ya da kurumsal iletişim numaralarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell numara taşıma kampanyalarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Arıza Numarası

Superonline arıza telefonu:

  • Kurumsal müşteriler için: 0850 222 1 222
  • Bireysel müşteriler için: 0532 532 00 00

Olarak belirlenmiştir. Turkcell ev interneti veya diğer tüm hizmetlerden dolayı karşılaştığınız sorunlar için müşteri hizmetleri numaraları üzerinden yardım alabilirsiniz. Bu yöntemlerin yanı sıra kurumsal Turkcell web sayfası üzerinden İletişim Formu doldurarak veya sosyal medya hesapları ile iletişime geçerek Turkcell müşteri destek hatlarını en etkin biçimde kullanmanız mümkündür.

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri kapsamında yer alan tüm hizmetlerden en hızlı şekilde yararlanmak için online destek hatlarını tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Turkcell internet müşteri hizmetleri numaraları üzerinden teknik destek, modem kurulumu, tarife ve kampanya, şikâyet veya arıza başta olmak üzere birçok farklı işlem için kurumsal destek almanız mümkündür.

Turkcell Super Online İnternet Müşteri Hizmetleri 2021 ” başlıklı yazımızda söz konusu olan işlemin nasıl yapılacağına dair tüm detaylara değindik. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere yazabilir ya da geliştirici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Ailece internet Tarifeleri ve Paketleri

Scroll to Top