Türk Telekom Ailece internet Tarifeleri ve Paketleri

Türk Telekom Ailece internet Tarifeleri ve Paketleri

Türk Telekom olarak siz kullanıcılarımızın iletişim ihtiyaçlarına en kaliteli çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Üstelik bunu en uygun fiyat avantajı ile yapmaya gayret ediyoruz. Bu yüzden bütün tarife ve paketlerimizde en uygun içeriği en uygun fiyata aldığınızdan emin olabilirsiniz. Sürekli güncellenen paket içeriklerinin yanında hediyeler ile de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Operatör kullanıcılarının kesintisiz iletişim için ihtiyaç duydukları içerikler, SMS, konuşma ve internet paketleridir. Özellikle internet paketleri günlük hayatın vazgeçilmezleridir. Bizler de sizlerin internet ihtiyaçlarınızı karşılamak için ailecek internet tarifesini başlatıyoruz.

Türk Telekom Ailece internet Tarifeleri

Ailecek internet paketlerinde uygun fiyata satın alabileceğiniz paketler aracılığıyla kesintisiz internet kullanımının keyfini çıkaracaksınız. Bunun için yapılması gerekenler şunlardır:

  • Ailecek internet paketleri 6 GB ve 15 GB olarak iki paket halindedir.
  • İstediğiniz pakete katılmak için ilk seçeneğiniz size en yakın Türk Telekom mağazasını ziyaret edebilirsiniz.
  • Ya da SMS yoluyla katılabilirsiniz. SMS yoluyla 6 GB paketi için “AILECE 6 GB”, 15 GB paketi için “AILECE 15 GB” yazarak 5555’e kısa mesaj atmanız yeterli.
  • Kullanımlarınızdan kalanları “KALAN” yazıp 5555’e kısa mesaj atarak sorgulayabilirsiniz.
  • Paket iptallerinizi müşteri hizmetleri veya internet aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Paket İçerik ve Ücretleri

6 GB ve 15 GB paketlerine 12 taahhütle sahip olabilirsiniz. 12 taahhütte 6 GB paketi, her yöne 3000 dakika, sınırsız SMS; grup içi sınırsız konuşma içeriğiyle 60 TL karşılığında, 15 GB paketi ise her yöne 5000 dakika, sınırsız SMS; grup içi sınırsız konuşma içeriğiyle 89 TL karşılığında yararlanabilirsiniz. Taahhütsüz talep edilmesi halinde bu tarifenin ücreti 119 TL’dir.

Türk Telekom Ailece internet Tarifeleri ve Paketleri ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Kamu Kurum 6 ay 6 GB Bedava internet Kampanyası

Scroll to Top