Turkcell Dergilik Uygulaması ile 1 GB Bedava internet

Turkcell Dergilik Uygulaması ile 1 GB Bedava internet

Turkcell dergilik uygulaması ile 1 GB internetin sahibi olmak ister misiniz? Telekomünikasyon alanında yeni kampanyalara imza atan ve kullanıcıları tarafından takdir edilen bir firma olan Turkcell işine vermiş olduğu önem ile dikkatleri üzerine çekiyor. Müşterilerimizin yüzünü güldürmek için ise çeşitli kampanyalara imza atıyoruz. Bu nedenle en yeni kampanyalarımız arasında da Turkcell dergilik uygulaması ile 1 GB internet kampanyası bulunuyor. Bu kampanyadan faydalanmak için ise Turkcell dergilik uygulamasını kullanmanız yeterli oluyor. Uygulamayı indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dergilik Uygulaması ile 1 GB Bedava internet

Kampanyaya herhangi bir katılım şansı bulunmamaktadır. İsteyen bireysel aboneler katılabilirler. Kurumsal ses hattı ve data müşterileri ise katılım sağlayamazlar. Katılım sonucunda 7 gün boyunca herhangi bir kısıtlama olmadan mobil telefonunuzdan kullanabileceğiniz 1 GB hediye internete kavuşmuş olursunuz. İptal etmek isterseniz ise müşteri temsilcimize bağlanabilir veya Hesabım uygulaması üzerinden hemen iptal işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Turkcell Dergilik Uygulaması 1 GB bedava internet kampanyasına 15 Ocak 2018 tarihine kadar katılım sağlamanız gerekmektedir. Hediye internetiniz yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olmaktadır. Hediye internetinizden kalan hakları öğrenmek için ise;

  • 2222’ye ‘’ KALAN’’ yazarak kısa mesaj gönderebilir
  • Online olarak Hesabım uygulamasından öğrenebilir
  • Müşteri hizmetleri sesli yanıt servisindi kullanabilirsiniz

Hediye internetinizin kullanımı dolduktan sonra sizlere uyarıcı mesajı gönderilmektedir.

Turkcell Dergilik Uygulaması ile 1 GB Bedava internet ” başlıklı yazımızda 1 GB hediye internet paketinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top