Turkcell Sarı Kutudan Ne Çıkacak Yılbaşı Kampanyası

Turkcell Sarı Kutudan Ne Çıkacak Yılbaşı Kampanyası

GSM sektöründe en önde gelen firmalarından biri olan Turkcell, Turkcell Sarı Kutudan Ne Çıkacak Yılbaşı Kampanyası ile birlikte 13 Aralık 2018 bedava internet paketi seçeneklerini BİP uygulaması sayesinde keşfedebilirsiniz. Başarılı bir şekilde çalışmalarına devam eden Turkcell firması bu kampanya ile birlikte mobil hat kullanıcıları için yüksek memnuniyet oluşturmaktadır. Bu sistem kapsamında puan biriktiren kullanıcılar dakika, SMS ve internet,  birçok mağaza veya restoranda geçerli indirim çeki kazanabilirler. Yakın zamanda sarı kutu fırsatları sayesinde firma 13 Aralık 2017 tarihinde bu fırsatları yenileyeceğini duyurmuş ve bu kampanya dahilinde katılım için müşteri hizmetleri üzerinden ya da web sitesi üzerinden katılım sağlayarak kazanabileceğiniz fırsatları öğrenebilirsiniz. Katılım için herhangi bir koşul bulunmamakla birlikte puanı istediğiniz fırsata yeterli olan tüm mobil hat kullanıcıları katılım sağlayabilir. İptal için 0532 532 0000 aranarak ya da kısa mesaj yoluyla iptal yapabilirsiniz. Kampanya dahilinde;

Sarı Kutudan Ne Çıkacak Yılbaşı Kampanyası

  • 100 puan ile DeFacto indirim çeki
  • 5000 puan ile aylık 2 GB internet
  • 3000 puan ile aylık 1 GB internet
  • Biggshop da %30 indirim
  • Act180 Nano boya koruma 400 TL yerine 199 TL
  • 6 ay x 1 GB internet gibi imkanlar bulunmaktadır.

Haklarınız bittiğinde tarafınıza SMS yollanarak bilgi verilir. Tüm haklarınız sadece yurt içinde geçerlidir. Ayrıca kısa mesaj yoluyla veya hesabım uygulaması üzerinden kullanım bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Kullanmadığınız faydalar silinmektedir.

Turkcell Sarı Kutudan Ne Çıkacak Yılbaşı Kampanyası ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top