Turkcell Alo Yakınlar 60 Dakika Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Alo Yakınlar 60 Dakika Paketi Nasıl Yapılır

Yurtdışında yaşayan sevdikleri ile rahat konuşabilmeleri için Turkcell’in yeni kampanyalarından biri olan alo yakınlar 60 dakika paketi oldukça avantajlı bir pakettir. Turkcell bu paketi ile de yurtdışında yaşayan sevdiklerinizle rahatça ve özgürce konuşmanızı sağlayarak, özlem duygusunu bir nebze azaltmayı amaçlamıştır. Bu paketin özelliklerinden ve pakete nasıl üye olunabileceğinden aşağıdaki paragraflarda bahsetmiş olmaktayız:

Alo Yakınlar 60 Dakika Paketi Özellileri Hakkında

1 ay boyunca kullanılabilecek olan bu paket oldukça uygun bir fiyatta olup sadece 45 Türk Lirasıdır.

Diğer özellikleri ise şunlardır:

  • Rusya, Gürcistan, Afganistan, Irak, Suriye, İran, Türkmenistan, Ukrayna, Azerbaycan, Kırgızistan, Moldova, Kazakistan, Özbekistan ülkelerindeki bireyleri aramak için geçerli bir pakettir.
  • 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Paket tekrarsızdır yani pakete başvuran kişi bu paketi paketin kullanımı bittikten sonra bir daha paket üyeliğini yenilemesi gerekmektedir.
  • Paket 1 ay geçerli olup paket üyesi kişi kullanımını eğer 1 ay içerisinde bitirip tekrar aynı paketten faydalanmak isterse en fazla 10 hakka sahiptir 1 ay içerisinde.
  • Paket ücreti ise içerisinde bütün vergileri barındırmaktadır.
  • Paket üyesi eğer BİP üyesi ise ek avantaj olarak BİP üyelerine 1 GB internette hediye edilmektedir.

Alo Yakınlar 60 Dakika Paketini Nasıl Yapabiliriz?

İnternet üzerinden Turkcell ‘in resmi web sayfasına üye olduktan sonra rahatlıkla paket satın alınabileceği gibi ayrıca daha klasik yöntemlerden ayrılmayan bireyler de büyük harfle ALO YAKINLAR yazarak 2222’ye gönderebilirler ve paketin üyesi olabilirler.

Turkcell Alo Yakınlar 60 Dakika Paketi Nasıl Yapılır?” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top