Turkcell Hazırkart Uçuran İnternet Kampanyası 2021

Turkcell Hazırkart Uçuran İnternet Kampanyası

4,5 G hızını gerçek anlamda yaşatan tek operatör olan Türkcell kampanyalar Lada müşterilerini adeta uçurmakta fakat kelimenin gerçek anlamıyla Hazır kart müşterilerini uçurmak isteyen Türkcell yeni bir kampanya ile daha karşımızda. Size sunmuş olduğumuz bu kampanyada Türkcell Hazır kart abonelerine çok daha hızlı ve kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyor. Böylece gün içinde yetecek olan interneti uygun fiyata da sizlere sunuyor.

Hazırkart Uçuran İnternet Kampanyası

Hazır Kart uçuran kampanyasından faydalanmak için bireysel müşteri olmanız yeterli. Başka şartı bulunmayan kampanya SMS yoluyla katılım alıyor. Eğer talebiniz 2 GB ise uçuran 2GB, 3gb için uçuran 3gb, 4 gigabayt için uçuran 4GB, 6gb için uçuran 6 GB yazıp 22 22 nolu hatta SMS atmanız yeterli.

Uçuran Hazır Kart Opsiyonları Nelerdir?

  • Kampanya dâhilinde 2 gigabayt internet sahibi olmak istiyorsanız 30 lira ödüyorsunuz. Ayrıca 500 dakika 1000 SMS de hediye.
  • 3 GB internet 500 dakika ve 1000 SMS için aylık ödemeniz gereken tutar 35 lira.
  • Aradığınız 4 GB internet ise aylık ödemeniz gereken tutar 40 lira. Yine 500 dakika ve 1000 SMS hattınıza tanımlanıyor.
  • Ben interneti çok fazla kullanıyorum ve daha fazla internete ihtiyacım var diyenlerdenseniz uçuran tarifesindeki 6 gigabayt öneriyoruz.Aylık 50 lira ödeyerek 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 6 GB internete sahip olacaksınız. Bunun yanında yine 500 dakika ve 1000 SMS hattınıza tanımlanmış olarak gelecektir.

Turkcell Hazırkart Uçuran İnternet Kampanyası ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Turkcell Yetiş 500 MB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

 

Scroll to Top