Turkcell 75 GB Bedava internet Paketi ile Bilgisayardan Bağlan

Turkcell 75 GB Bedava internet Paketi ile Bilgisayardan Bağlan

Türkiye’nin en köklü telekomünikasyon firması olarak Turkcell, zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı internet tarifeleri ile tüm müşterilerini sevindiriyor. Hem altyapı çalışmaları hem de kampanyaları sayesinde yüksek hassasiyetle çalışan Turkcell firması, abonelerine sürekli kaliteli hizmetler sunuyor. Türkiye’nin en hızlı internet hizmetini sunan firma her geçen gün kullanıcılarını arttırıyor. Hem mobil şebekeler üzerinden hem de bilgisayar üzerinden kullanılabilen hızlı interneti ile müşterilerine rahat bir internet kullanımı sunmaktadır. Kullanıcılar ay sonuna kadar sınırlandırılmadan limitsiz internet kullanımı keyfini yaşayabilmek için Turkcell’i tercih etmektedir.

Turkcell’den 75 GB Bedava İnternet

Turkcell tarafından son dönemde düzenlenen bedava internet kampanyalarından biride Turkcell 75 GB bilgisayardan bedava internet kampanyası oldu. Bu kampanyaya katılım koşulları ve ayrıntılar şu şekilde;

  • Turkcell müşterileri Turkcell mağaza veya bayilerini ziyaret ederek ya da DATA 75 GB yazarak 2222’ye sms göndererek katılım sağlayabilirler.
  • İptal için ise 0532 532 0000 numarası aranarak veya Turkcell mağazalarından kısa süre içinde iptal yapılabilir.
  • Kampanyadan bireysel faturalı kullanıcılar faydalanabilir.
  • 12 aylık kontrat yapılması dahilinde 30 gün süreyle kullanılabilecek 75GB internete sahip olarak 4,5G deneyimi yaşanabilir.
  • Tahsis edilen paketin üst hız limiti 375Mbps olmaktadır.
  • Kullanıcılar kotalarını doldurduklarında internet hızları 128Kbps olur.
  • Kontrat süresi tamamlanmadan tarifeden ayrılmak istenildiğinde cayma bedeli ödenmesi gerekmektedir.
  • Taahhüt süresi tamamlandıktan sonra kullanıcılar standart ücret üzerinden tarifeli olur.

Turkcell 75 GB Bedava internet Paketi ile Bilgisayardan Bağlan” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell GNC Gece 5GB Bedava İnternet Kampanyası

Scroll to Top