Turkcell GNÇ Eko Bedava internet Paketi 2021

Turkcell GNÇ Eko Bedava internet Paketi 2021

Turkcell, Türkiye’nin en büyük GSM firmalarından biri olarak gösterdiği faaliyetler ile dünya çapında büyük bir firma olma hakkını kazanma ve müşterilerinin güvenini sağlama hakkını elde ediyor. Her yıl abone sayısını daha fazla arttıran Turkcell, hem konuşma hem mesaj hem de internet noktasında abonelerine avantajlar sağlıyor. Türkiye’nin en hızlı mobil internet deneyimini sunan firma, gençler için daha avantajlı hizmet sunmaya özen gösteriyor. 26 yaş altındaki aboneler için GNC EKO paketinden faydalanmaya başlanarak daha ekonomik bir şekilde ihtiyaçlara uygun tarife bulmak mümkün oluyor.

Turkcell GNC EKO Bedava İnternet Paketi 

Turkcell’in gençler için sunduğu GNC EKO bedava internet paketi için en yakın Turkcell bayisine giderek, belirtilen anahtar kodu 2222’ye SMS atarak, web kanalı yoluyla veya hesabım uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir. Kampanya ile ilgili diğer şartlar şu şekilde;

  • İptal için 0532 532 00 00’ye telefon edilerek, SMS yoluyla veya internet üzerinden işlem yapılabilir.
  • Katılım için 26 yaş altı GNÇ aboneli olunması gerekir.
  • İçerik olarak her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB internet 12 aylık taahhüt de birlikte 29 TL olarak sunulmaktadır.
  • BiP uygulamasında ve Turkcell+Tv’de kullanılmak üzere 5’erGB internet hediye edilir.
  • Paket hakkında falan kullananlarla ilgili KALAN yazılarak 2222’ye SMS atılması ile bilgi alınabilir.
  • Taahhüt bitimi sonrası taahhütsüz fiyat 39 TL’dir.

Turkcell GNÇ Eko Bedava internet Paketi 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Açılışa Özel 1 GB Bedava internet Kampanyası

Scroll to Top