Mobil11.Net

Turkcell Hotspot Yıllık Bedava internet Paketi 2021

27.02.2021
Turkcell Hotspot Yıllık Bedava internet Paketi 2021

Türkiye’nin en çok abonesine sahip olan ve dünya pazarına açılan Turkcell Hotspot, Gsm alanında başarılarına devam ediyor. Bu nedenle kullanıcılara gereken önemi vererek onlar için daha fazla hizmet vermeye dikkat ediyoruz. Tüm müşterilerin istekleri oldukça önemlidir ve nedenle tüm sorunlara gerekli çözümler bulunmaktadır. Özellikle yetersiz internet birçok kişinin büyük sorunudur. Bu nedenle sizlere özel uygun fiyatlı ve bol kullanım hakkı olan kampanyalar sunuyoruz. Hotspot kampanyası bu konuda oldukça beğenilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz Hotspot fırsatlarından birini seçerek kullanabilir ve 4.5G sayesinde kesintisiz internetin keyfini sürebilirsiniz.

Hotspot Bedava İnternet Paketleri ve Katılım

Hotspot yıllık bedava internet paketlerine kolaylıkla katılım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Turkcell iletişim merkezlerine başvurabilir isterseniz de kısa mesaj ile sorunsuz bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz. “HOTSPOT 2 GB”, “HOTSPOT 4 GB”, “HOTSPOT 6 GB” gibi istediğiniz paketi 2222’ye yazarak mesaj atabilirsiniz. 31 Aralık 2017 tarihine kadar ücretsiz olarak katılabileceğiniz bu paketler için katılım şartları bulunmamaktadır. İptal etmek isterseniz de online olarak siteden, kısa mesaj yolu ile ya da müşteri hizmetlerine danışarak paketinizi iptal edebilirsiniz. 2 GB paketinde 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 2 GB hakkına 12 ay taahhüt yaparak sahip olabilirsiniz. 4 GB paketinde aylık 19 TL karşılığında 4.5 GB keyfi sürebilirsiniz. 6 GB paketine ise 12 ay taahhüt yaparak 29 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Turkcell Hotspot Yıllık Bedava internet Paketi ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat 6 GB Bedava internet Kampanyası

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.