Turkcell Faturasız Tarife ve Özellikleri Nelerdir?

Turkcell Faturasız Tarife ve Özellikleri Nelerdir

2020 yılında Turkcell faturasız tarifelerden yararlanmak isteyenler; Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak, Turkcell bayilerine giderek veya SMS aracılığı ile tarife değişikliği başvurusu yapabilmektedirler. Ayrıca https://www.turkcell.com.tr adresi üzerinden tarifeleri ve özelliklerini görüntüleyebilmektedirler. Turkcell faturasız tarife görüntüleyebilmek için ana sayfadan paketler menüsünün açılması ve ardından hazır kart seçeneğinin seçilmesi gereklidir. Geçiş yapılabilecek olan tarifeler ve bu tarifelerin ücretlendirmeleri ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Hazır kart tarifeleri menüsü açılarak, hazır kartlıların yararlanabileceği tarifeler görülebilmektedir. Süper Tarife, BizBize Kamu, BizBize, Konuş Kazan Tarifesi, Genç Tarife ve Gurbet Tarifesi gibi tarifeler bulunmaktadır.

Faturasız Tarife ve Özellikleri

Turkcell Faturasız Tarife Genç Tarife

Faturasız hatlar için genç tarife tercih edilen tarifelerden biridir. 15 yaşın üzerindeki, 25 yaş ve altındaki kişiler bu tarifeye başvuru yapabilmektedirler. 18 yaşından küçüklerin ise kendi isimlerine hat alabilmeleri için velilerinden imzalı izin kağıdı alarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurularda sadece kimlik belgesi talep edilmektedir. Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport ile başvuru yapılabilmektedir. Maksimum ayda 2 kere tarife değişikliği yapılmasına izin verilmektedir. Yurt içinde her yöne yapılan konuşmaların dakikası 64.94 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Faturasız Hattı Olan Turkcell’liler İçin Süper Tarife

Faturasız tarifelerden biri olan süper tarifeye geçiş yapabilmek için telefonun mesaj kısmına SUPER TARIFE yazdıktan sonra mesaj 2222’ye gönderilmelidir. Onay mesajı geldikten sonra tarifenin avantajlarından yararlanmaya başlamak mümkündür. Tarife üzerinden kalan dakikaları öğrenebilmek için *159# tuşlanmalıdır veya telefonun mesaj kısmına KALAN yazdıktan sonra mesaj 2200’a gönderilmelidir. Numara değişikliği yapılması durumunda tarifede herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Ancak hat için devir işlemi yapanların tarife değişikliğini yeniden yapması gerekmektedir. Dakika ücreti 64.94 kuruş olan bir tarifedir.

Turkcell Faturasızlara Konuş Kazan Tarifesi

Turkcell ile konuş kazan tarifesinden yararlanan kişiler; bu tarife kapsamında yaptıkları konuşmalarını, ertesi gün her yöne ücretsiz dakika olarak yapabilme hakkını elde etmektedirler. Yurt içi her yöne dakika ücreti ise 64.94 kuruştur. Ertesi gün kullanılmak üzere kazanılan bedava dakikalar sadece o gün için geçerlidir. Kullanılmayan dakikaların bir sonraki güne devri mümkün değildir. İndirimli, bedava veya paket kapsamında yapılan dakikalar üzerinden ertesi gün geçerli olacak olan bedava dakika kazanabilmek mümkün değildir. Sadece tarife ücreti üzerinden ücretlendirilen konuşmalar için geçerlidir. 00:00’dan önce yapılan aramaların sonlanması 00:00’dan sonraya denk gelse dahi; bu konuşmalar başladığı günde sayılmaktadır. Kısa mesaj ücretleri ise 46.68 kuruştur. Her gün kaç bedava dakikanın kaldığını sorgulayabilmek mümkündür. Turkcell faturasız tarifelerden biri olan konuş kazan tarifesinde *123*01# yazıldığında pazartesi gününün, *123*07# yazıldığında pazar gününün sorgulaması yapılabilmektedir.

Turkcell en fazla internet veren paketlere yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Tarife İçerisinden Biri Olan BizBize

BizBize faturasız tarifesi için telefonun mesaj kısmına TARIFE BIZBIZE yazdıktan sonra mesajın 2200’a gönderilmesi gereklidir. Turkcell’lilerle, sabit hatlarla ve diğer operatörlerle yapılan konuşmaların ücretlendirmeleri aynıdır. Dakikası 64.94 kuruştur. *123*101# tuşlanarak kalan dakikaların sorgulanabilmesi mümkündür. Kullanılmayan dakikaların bir sonraki aya devredilmesi mümkün değildir. Var olan bakiyenin ödemeli aramalarda ve konferans görüşmelerinde de kullanılabilmesi mümkündür.

Turkcell Faturasızlara Gurbet Tarifesi

Faturasız hatlar için gurbet tarifesi; yabancı uyruklu müşterilerin yararlanabileceği bir tarifedir. Turkcell faturasız tarifelerden biri olan gurbet tarifesini seçenler; dakikası 66 kuruştan ücretlendirilmektedirler. Kendilerine Gurbet Avantaj ve Gurbet 3 GB kampanyaları sunulmaktadır. Yabancı uyruklu olduklarını ispatlayan evrak ile beraber herhangi bir Turkcell bayisinden tarife değişikliği yapılabilmektedir. Bir başka tarifeye geçiş yapılması durumunda; gurbet tarifesi kapsamında yararlanılan avantajlar iptal edilmektedir.

Turkcell Faturasız Tarife ve Özellikleri Nelerdir? ” başlıklı yazımızda faturasız tarifelerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Platinum Doğum Günü 1 GB Kampanyası

Turkcell Faturasız Destek Tarifesi Paketleri

Scroll to Top