Turkcell Konuşan Paket Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Turkcell Konuşan Paket Tarifeleri Nasıl Yapılır
Turkcell Konuşan Paket Tarifeleri Nasıl Yapılır

Ayda 15 Türk Lirası ile 60 yaş ve üstü Turkcell ön ödemeli aboneler her yöne 200 dakika ile Turkcell Konuşan paket sayesinde ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Konuşan paket teknoloji ile pek e arası olamayan tüm ihtiyar bireylerin iletişim ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte bir pakettir. Bu yazının ilerleyen paragraflarında bu pakete nasıl üye olunabileceğini ve paketin avantajlarından bahsedeceğiz.

Turkcell Konuşan Paket Tarifeleri

  • Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere her ay tüm vergiler yani katma değer vergisi ile özel iletişim vergisi dâhil olmak üzere 15 Türk Lirası bu paketin satın alınması için yeterlidir.
  • Paketten faydalanabilecek olan kişiler 60 yaş ve üstü olan Turkcell ön ödemeli abonelerdir.
  • Paket içerisinde sadece 200 dakika bulunaktadır. Sms ve internet bulunmamaktadır.
  • Paket aylık olarak yenilenmesine ihtiyaç duyulmadan hat içerisinde en az 14 Türk Lirasının bulunması koşulu ile her 30 günde bir yenilenerek paket sahibine kolaylık sağlamaktadır.
  • Bu pakete üye olanlar ayrıca pakete üye olduklarının günden bir sonraki gün Turkcell Emekliler Kulübüne de hiçbir işleme gerek kalmadan herhangi bir ücret ödemeden üye olurlar.
  • Ayrıca paketin abonesine sağladığı bir diğer avantajda dakikaların %80’ni yani 160 dakikası dolduğunda ve %100’ü dolduğunda yani 200 dakikanın tamamı dolduğunda haber vermektedir.

Konuşan Pakete Nasıl Üye Olunabilir?

KONUSAN yazıp 2222’ye mesaj atıldığında paket için bir istek yollanmış olunacaktır. Bunun üzerine aktifleşecek olan paketi hat sahibi 30 gün içerisinde kullanabilir.

Turkcell Konuşan Paket Tarifeleri Nasıl Yapılır? ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here