Turkcell Faturasız Destek Tarifesi Paketleri

Turkcell Faturasız Destek Tarifesi Paketleri

Kullanıcı tiplerine göre her zaman avantajlarla dolu paketlerini sunmaya devam etmiş olan Turkcell olarak engelli müşterilerimiz ve onların ihtiyaçlarını da göz önüne alıp Faturasız Destek Tarifesi Paketleri’ni sunuyoruz. Destek ön adı ile konuşma, mesajlaşma, internet ve tamamının yer aldığı Destek Hepsi Paketi adıyla sunulan bu avantajlı paketlerde kişiler istedikleri kadar konuşmanın, mesajlaşmanın ve internette gezmenin tadını çıkarabilecek.

Faturasız Destek Tarifesi

Paketlerin İçeriği Nasıl?

Her biri 30 gün süresince geçerli olmak kaydıyla alınan paketlerden 20 TL’ye alınan konuşma paketi Turkcellilerle 1500 DK her yöne ise 500 DK konuşma hakkı veriyor. Mesajlaşma paketinde ise 10 TL karşılığında müşterilerimiz Turkcellilerle 10000 SMS her yöne ise 1000 SMS kullanma hakkında sahip oluyor. İnternet paketinde 2 GB internet sunulurken Destek Hepsi Paketi’nde ise 30 TL karşılığında 1500 DK Turkcellilerle 500 DK her yöne konuşma, 10000 SMS Turkcellilerle 1000 SMS her yöne mesajlaşma ve her yöne 250 MB internet verilmektedir. Her paket aynı zamanda içinde bulunmayan fırsatları da hediye olarak küçük miktarlarda sunuyor.

Paketler Nasıl Satın Alınır?

Engelliler için özel bu paketlere sahip olmak isteyenler hangi paketi istiyorlarsa buna göre 2222’ye mesaj göndermesi yeterli oluyor. Konuşma paketi için DESTEK DK, mesajlaşma için DESTEK SMS, internet paketi için DESTEK INTERNET ve destek hepsi paketi için de DESTEK TUMU yazmak yeterli olmaktadır.

Turkcell Faturasız Destek Tarifesi Paketleri” başlıklı yazımızda faturasız hat kullanıcılarının destek paketleri ile ilgili bilmesi gereken tüm detayları aktardık. Daha detaylı bilgi için yorumlar bölümünden sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Turkcell kampanyaları

Scroll to Top