Turkcell Platinum Doğum Günü 1 GB Kampanyası

Turkcell Platinum Doğum Günü 1 GB Kampanyası

Turkcell tarafından oluşturulan ‘Platinum Doğum Günü 1 GB’ kampanyası, bireysel faturalı hat sahipleri için sunuluyor. Turkcell müşterileri, doğum günlerinde 1 GB internet hediyesi almaya hak kazanıyor. Bedava internet kapsamında 1 GB kazanabilmek için ise, geçerli paketlerden birisine sahip olunması gerekiyor. Geçerli paketlerden birine sahip olan Turkcell müşterileri, kendilerine sunulan interneti doyasıya kullanabiliyor.

 Platinum Doğum Günü 1 GB Kampanyası

Kampanya kapsamında hediye internetten yararlanabilecek olan paketler;

Platinum 10,  Platinum 12 GB, Platinum 15 GB, Platinum 15, Platinum 18 GB, Platinum 20 GB, Platinum 20, Platinum 25, Platinum 35, Platinum 50 GB, Platinum 50, Gold Plus 2000 dk Her yöne, Gold Plus 2000 dk Her yöne Kampanyası, Gold Plus Kampanyası, Gold Plus Yeni, Platin, Platin Ekstra İnternet, Platin Prestij, Platinum Plus 2500 dk Heryöne, Platinum Prestige, Platinum 10 GB Basın, Platinum 10 GB, Platinum 10 GB Özel, , Platinum Plus 8 GB, Platinum Elit 1000, Platinum Elit 2000, Pla tinum Mega, Platinum Mega 7 GB, Platinum Mega 10 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum Mega 20 GB, Platinum Mega 50 GB, Platinum Mega 6 GB, Platinum Mega 8 GB, Platinum Plus 6 GB ve Platinum Plus 10 GB

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Turkcell’in müşterilerine doğum günlerinde sunduğu bedava 1 GB internet kampanyası, 31 Aralık 2018 tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında kullanıcılara sunulan 1 GB internetin kullanım süresi bir günlüktür.

Kampanya İçeriği ve Özellikleri Nelerdir?

Kampanya ile Turkcell müşterileri, yurt içerisinde 1 GB bedava internet kullanma hakkına sahip olurlar. Paket tanımı ile 24 saat geçerlilik süresi bulunur.

Kullanılmayan Kampanya Faydaları Sonraki Aya Devreder mi?

Kullanılmayan bedava internet, sonraki aya devretmez. İnternetin kullanım süresi 24 saattir.

Kazanılan Miktar ve Geçerlilik Süresi Nasıl Sorgulanır?

1 GB bedava internet hediyesi kazananlar; kalan internet miktarını, KALAN yazıp 2200’a SMS göndererek öğrenebilirler. Bu seçenek dışında; telefonunuzdan *159# tuşlanarak da ücretsiz olarak fatura kesim tarihine kadar olan paketteki internet bilgisine ulaşılabilir.

Bedava İnternet Bitince Bilgilendirme Yapılır mı?

Paket kapsamında Turkcell müşterilerine sunulan Platinum Doğum Günü 1 GB internet için, %80 ve %100 kullanım sonrasında SMS ile bilgilendirme yapılır.

Bedava 1 GB İnternet Kampanyası Hakkında Merak Edilenler

  • Kampanya kapsamında 1 GB hediye edilir.
  • Bedava internet telefona tanımlandığında, SMS ile bilgilendirme yapılır. Bilgilendirme mesajının ardından, bedava internetin geçerlilik süresi 24 saattir.
  • Hediye internet, hata sahibi olan müşterinin doğum gününde verilir. Veri işleme izni olan müşterilere tanımlanır.
  • Kampanyadan yılda sadece 1 kez faydalanılabilir.
  • Kampanya iptal edilmek istendiğinde 532 çağrı merkezi aranabilir ya da IPTAL DOGUM GUNU yazılarak 2200’a kısa mesaj gönderilebilir.
  • Hız sınırlamasına giren Turkcell müşterileri için de bu kampanya geçerlidir. Günlük bedava 1 GB internet kullanım hakkı sona erdikten sonra, hız sınırlaması yeniden devreye girecektir.
  • 1 GB bedava internet kullanım hakkının sona ermesinin ardından; internet kullanımında, kullanıcının varsa kendi internet paketinden yoksa da paket aşımı üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Turkcell Platinum Doğum Günü 1 GB Kampanyası ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Yetiş 500 MB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Scroll to Top