Turkcell Hazır Kart Kontörlü Bedava internet Kampanyası

Turkcell Hazır Kart Kontörlü Bedava internet Kampanyası

Turkcell firması, cazip fırsatlı kampanyalar ile Türkiye’de birçok genç mobil hat kullanıcısının ilgi gösterdiği bir operatör firmasıdır. Yüzleri güldüren bir hizmet sağladığı için her geçen gün kullanıcılarını arttıran Turkcell firması, Turkcell Hazırkart Kontörlü Bedava İnternet Paketi ile 2018 yılında genç abonelerine daha fazla kazandırarak avantaj sağlıyor. Kampanya dahilinde GNC kampanyası ile faturasız abonelerinin; ailesi ve arkadaşlarıyla kendini sınırlandırmadan rahatlıkla konuşup mesajlaşması mümkün olurken hızlı ve yüksek internet kullanımı ile bu kampanyaya katılım sağlayabilirler. GNÇ faturasız aboneleri kampanyaya katılmak için Turkcell mağazalarından başvuru sağlayabilirler. Hesabım uygulamasından ya da web kanalı üzerinden paket değişikliği yapabilirsiniz. 25 yaş altında bulunan tüm GNC faturasız aboneler bu kampanyadan yararlanabilir ve iptal işlemi için müşteri hizmetlerine telefon edilerek, kısa mesajla ya da web kanalı ile işlem yapılabilir. Paketler dahilinde;

Hazır Kart Kontörlü Bedava internet Kampanyası

  • Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB 25 TL
  • Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 4 GB 35 TL
  • Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 6 GB 35 TL
  • Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 8 GB 40 TL
  • Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB 45 TL karşılığında satın alınabilmektedir.

Kampanya katılımı 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olmak üzere 30 TL ve üzeri yükleme yapıldığında 1 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Hazır Kart Kontörlü Bedava internet Kampanyası ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tukcell Hazır 1 GB 300 Dakika Konuşma Paketi

Scroll to Top