Turkcell Haydi Gel Bedava İnternet Kampanyası 2021

haydi gel 1

İletişim piyasasında firmalar birbirleriyle kıyası bir mücadele vermektedirler. Bu durum çoğu zaman müşterilere artı katmakta, avantajlar sunmaktadır. Bu bakımdan numara taşıma çok rağbet gören bir uygulamadır. Çünkü firmalar daha fazla müşteriye sahip olabilmek adına bu yolla hem rakiplerinde müşteri azalması hem de kendilerinde müşteri artmasını sağlamakta, adeta çift kazanç elde etmektedirler.

Haydi Gel Bedava İnternet Kampanyası

  • İşte Turkcell, numarasını Turkcell’e taşıyan müşterilerine büyük bir kampanya sunmaktadır: 12 ay +1 Gb Turkcell bedava internet.
  • “Haydi Gel” sloganıyla sunulan bu kampanyadan aynı zamanda yeni sim kart alan kullanıcılarda faydalanabilmektedir.
  • Tek yapılması gereken bireysel hazır karta geçmek veya yeni bir bireysel hazır kart alarak Bol 1Gb, Bol 2 Gb, Bol 3 Gb, Gnç Full 2 Gb, Gnç Full 4Gb, Gnç Full 6 Gb, Gnç Full 8 Gb, Gnç Full 10 Gb, Fırtına Eko veya Fırtına Süper paketlerinden birini almak.
  • Bu kampanya ile bir yıl boyunca başka hiçbir ek işlem yapmadan her ay +1 Gb ve toplamda 12 Gb bedava internet sahibi olabilirsiniz.
  • Turkcell’in müşterilerine sunduğu bu kampanya sayesinde akıllı cep telefonlarının işlevlerini yerine getirebilmeleri için temel besin kaynağı olan internet, bir yıl boyunca adeta bereketlenmektedir.

Turkcell bedava internet Kampanyasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Turkcell bedava internetin hattınıza tanımlanabilmesi için her ay paketinizin aktif olması gerekmektedir.
  • Ayrıca kullanılmayan içerikler bir sonraki aya devretmez veya durmazlar.
  • Eğer iptal etmek isterseniz de IPTAL HAYDIGEL yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterli.

”Turkcell Haydi Gel Bedava İnternet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda Haydi Gel bedava internet kampanyası ile hediyelerden faydalanmak isteyen kullanıcıların yapması gerekenleri tüm detayları ile birlikte anlattık. Daha detaylı bilgi almak için operatör web sitesini inceleyebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet

Scroll to Top