Öğrencilere Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Öğrencilere Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Öğrencilere bedava internet kazandıran uygulamalar sayesinde gençler sosyal medya hesaplarını ve diğer internet kullanımlarını özgürce yapabilmektedir. Özellikle öğrencilik zamanlarında internet sıkıntısı daha çok yaşanmaktadır. Bunun sebebi gençlerin internette daha çok gezmesi ve birçok sosyal medya hesaplarının bulunmasıdır. Birkaç yıldır tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de internet kullanımı gençlerde arttığı için ebeveynler gençlere internet yetiştirmekte zorlanmaktadır. Gençlerdeki internet kullanımı, dizi veya film izlemek için, sosyalleşmek için, gündemi takip etmek için, fotoğraf veya video yüklemek için veya sohbet etmek için kullanılmaktadır. Bu sebeple internet ile çok işleri olmaktadır. Öğrencilere bedava internet veren uygulamaları son zamanlarda sıklıkla araştırma konusu olmaktadır. Öğrencilere bedava internet paketi veren uygulamalar:

  • Turkcell Dijital Operatör salla kazan uygulaması,
  • YAANİ arama motoru uygulaması,
  • GNÇ uygulaması,
  • Bip uygulaması,
  • Vodafone yanımda uygulaması,
  • İnternet avcıları uygulaması,
  • Selfy uygulaması olarak sıralanabilir.

Bedava İnternet Veren Salla Kazan Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Bedava internet veren salla kazan uygulaması ile gençler öncelikle telefonlarına Turkcell Dijital Operatör uygulamasını yüklemelidir. Uygulama indirildikten sonra şifre gereklidir. Bu şifre Turkcell’ den ücretsiz olarak sorgulanabilir. Yapılması gereken, telefondan ‘‘SİFRE’’ yazarak 2222 hattına SMS atmaktadır. Bu sayede ücretsiz olarak şifre alınabilir. Daha sonra uygulamaya giriş yapılarak hediyeler alınabilir. Salla kazan ile gençler internet paketi ve TV paketi gibi fırsatlardan yararlanabilir. Günlük, haftalık veya aylık internet paketi salla kazan uygulaması ile elde edilebilir. Bu sayede öğrenciler bedava internet ile özgürce dolaşabilmektedir.

Ayrıca Vodafone öğrenci paketleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Bedava İnternet Veren YAANİ Arama Motoru Uygulaması İle Nasıl İnternet Kazanılır?

YAANİ uygulaması ile internet kazanmak için uygulama Android veya İOS işletim sistemine sahip telefona indirilmelidir. Turkcell operatörü kullanan gençler YAANİ uygulamasını indirip giriş yaptıklarında bir ay kullanacakları 1 GB internet kazanmaktadır. Uygulamayı indirmek tamamen ücretsizdir.

Bedava İnternet Veren GNÇ Uygulaması İle Nasıl İnternet Kazanılır?

GNÇ uygulaması ile bedava internet kazanmak için 26 yaş altı olma koşulu vardır. Koşulu sağlayan gençler GNÇ uygulamasını telefonlarına indirerek bedava internetlerini telefonlarına tanımlatabilirler. Bireysel faturalı 26 yaş altı gençler uygulamaya şifreleri ile giriş yaparak 1 aya yakın bedava internet kullanma hakkına sahip olabilir. Uygulamada yer alan ‘‘Çatlat’’ seçeneği sayesinde haftada belirlenen 2 gün içinde hediyeler alınabilmektedir.

Bedava İnternet Veren Bip Uygulaması İle Nasıl İnternet Kazanılır?

Bip uygulaması ile bedava internet kazanmak için Turkcell bireysel hat abonesi olmak gerekir. Bip uygulaması telefona indirilerek bedava internet kullanma hakkına sahip olunmaktadır. Bu sayede 1 GB internet telefona tanımlanır. Uygulamayı ilk kez indiren 26 yaş altı gençler ARTI BİP yazıp 2222’ye kısa mesaj attığında 1 GB internet telefonlara tanımlanmaktadır. SMS ücreti alınmamaktadır.

Turkcell öğrenci paketlerine de yazımızdan bakabilirsiniz.

Bedava İnternet Veren Vodafone Yanımda Uygulaması İle Nasıl İnternet Kazanılır?

Vodafone yanımda uygulaması ile internet kazanmak için Vodafone kullanıcısı olmak gereklidir. Vodafone yanımda uygulaması telefona indirilerek giriş yapılır. Daha sonra uygulamada yer alan Bana Ne Var seçeneği ile hediye çarkı çevrilir ve 250 MB internet kazanılabilir.

Bedava İnternet Veren İnternet Avcıları Uygulaması İle Nasıl İnternet Kazanılır?

Bedava internet kazandıran internet avcıları uygulaması ile 1 GB veya 10 GB internet paketi kazanılabilir. Bunun için internet avcıları uygulaması telefona indirilir. Daha sonra uygulamada uçan balonlar patlatılır ve puan biriktirilir. Biriken puanlar hediye internet paketine çevrilir.

Bedava İnternet Veren Selfy Uygulaması İle Nasıl İnternet Kazanılır?

Selfy uygulaması ile bedava internet kazanmak için faturasız Türk Telekom hat sahibi olmak gereklidir. Gençlere bedava internet kazandıran Selfy uygulaması telefona indirilir. Bu sayede 1 GB’ a kadar internet kazanmak mümkün olabilir. Hediye internet için 30 TL yükleme yapmak gereklidir. DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545’e kısa mesaj atarak bedava internetten yararlanılır.

Öğrencilere Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Telefonun Üretim Tarihini Nasıl Öğrenebilirim?

Türk Telekom Öğrenci Paketleri 2021

Scroll to Top