İnstagramda Repost Nasıl Yapılır ( Resimli Anlatım )

İnstagram Repost

İnstagram repost alıntılama için kullanılan paylaşım biçimidir. Fakat instagram uygulamasında bu özellik olmadığından farklı uygulamalar ile yapılmaktadır. Reetwet yöntemi ile paylaşımı kendi hesabınızdan kullanıcının ismiyle paylaşmanızı sağlar. Bunu yapmayı bilmeyen instagram kullanıcıları genelde ekran görüntüsü almak yöntemini kullanıyor.

Çünkü paylaş butonları kullanıcılara sunulmadığı için bu yöntemi tercih ediyorlar. Fakat en pratik yöntem ve kaliteli görüntü repost yöntemi ile olmaktadır. Repost for instagram uygulaması ile diğer kullanıcıların paylaşımlarını kolayca paylaşabilirsiniz. İnstagram repost nasıl yapılır ? Konusunu anlatalım…

 

İnstagram Repost Nasıl Yapılır ?

İnstagramda Repost Nasıl Yapılır
İnstagramda Repost Nasıl Yapılır

İnstagram uygulamasında bir gönderiyi alıntılama yapılması için cihazınıza repost for instagram uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. İndirildikten sonra kendi giriş bilgileriniz ile login olmanız gerekmektedir. Marketlerde bu tarz bir çok uygulama var ve hepsinde farklı şekillerde paylaşım yapılmaktadır. Fakat temel olarak görevleri aynıdır. İnstagram repost nasıl yapılır ?

 • Giriş yaptıktan sonra paylaşım yapılacak gönderiyi bulun.
 • Paylaşımda ‘’ repost ‘’ ifadesi görünecektir.
 • Tıklanması halinde içeriği istediğiniz yorumla birlikte hesabınızda paylaşmasını sağlayacaktır.
 • Açıklama içeriğini doğrudan kopyalama yoluna gidebilir, yada kendi açıklamanız ile tekrar paylaşım yapabilirsiniz.

Repost uygulaması sizden bir ücret talep etmeyecektir. Gün içerisinde dilediğiniz kadar repost yapma ihtimaliniz bulunmaktadır. Hatta özelleştirme ekranı sayesinde repost butonu görüntülerini ve durumunu değiştirebilirsiniz. Kullanım sıklığına göre farklı alanlara butonları koymanız bile sağlanmaktadır. Onlarca uygulama içerisinden en çok kullanılan repost uygulaması repost for instagram uygulamasıdır.

 

İnstagram Hikaye Repost Nasıl Yapılır ?

İnstagramda Repost Nasıl Yapılır 2
İnstagram’da Repost Nasıl Yapılır 2

Çok kullanılan hikaye paylaşma etkinliği de ‘’ repost ‘’ özelliği sayesinde mümkün oluyor. Fakat hesabın bütün kullanıcılara açık bir şekilde olması gerekmektedir. Aksi taktirde ilgili hesaba ait hikayeyi paylaşmanız mümkün olmayacaktır. 24 saat süreyle repost özelliği ile hikayeyi kendi hikayenize taşıyabilirsiniz. İnstagram hikaye repost nasıl yapılır ?

 • Paylaşmayı düşündüğünüz hikayeyi açın ve ‘’ Send to ‘’ gönder butonuna basmanız gerekmektedir.
 • Açılan ekranda ‘’ hikayelere ekle ‘’ seçeneği ile kendi alanınıza taşıyın.
 • Sonrasında istediğiniz düzenlemeyi yaptıktan sonra kolayca hesabınıza gönderebilirsiniz.

İnstagram hikaye repost işlemi oldukça basit bu adımların yapılmasıyla gerçekleşmektedir. Repost for instagram uygulaması aynı zamanda hikayeleri daha kolay paylaşmanıza izin verecektir. Bunun yanında farklı uygulamalarda markette bulunuyor. Dilediğiniz uygulamalarda ortalama aynı yöntemlerle paylaşımlar yapılmaktadır.

 

İnstagram Repost Yapamıyorum ?

İnstagram kullanıcılarının repost yapamadığı durumlar uygulama eksikliğinden kaynaklanmaktadır. İnstagram kendi içerisinde bunu zaten yapmanıza izin vermeyecektir. Repost yapamıyorum ? Sorusunu çözmeniz için bir repost uygulaması indirmeniz gerekmektedir. Kullanışlı repost uygulamaları içerisinde en kaliteli olan bir uygulamayı cihazınıza indirin.

Repost uygulamaları indirildikten sonra sizin hesap şifrenizle girmenizi isteyecektir. Sonra hikaye paylaşımları ve gönderi paylaşımlarını repost etmenize izin verecektir. Biliyoruz ki instagram henüz kullanıcılarına reetwet özelliğini açmış değil. Bu nedenle 3. Parti farklı yazılımlar ile yalnızca yapılabilmektedir.

İnstagram post uygulamaları

 • Repost For İnstagram
 • Regram Post
 • İn Repost
 • Repost İnstagram

Uygulamalar içerisinde tercih ettiğiniz bir uygulama ile kolayca repost yapabilirsiniz. Dünya’da en çok tercih edilen repost uygulaması repost for instagram olacaktır. Fakat diğer uygulamaları kullanan milyonlarca insanda bulunuyor. Ortalama işlemlere bakıldığında hepsinin içerisinde özellikler aynıdır. Birinde olup diğerinde olmayan bir özellik bulunmuyor.

Bu nedenle hangisini indirirseniz indirin kolayca işlemlerinizi yapabilirsiniz. İndirilen uygulamaların indirme sayılarına ve kullanıcı yorumlarına bakın. Özellikle çok az indirme sayısı olan uygulamalar kötü niyetli olabilmektedir. Olumsuz bir durumla karşılaşılmaması adına bu durumun gözetilmesi hesabınız için güvenli olacaktır. Aksi halde instagram hesabınıza 3. Parti yazılımlar ile gelen zararda bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

İnstagram Efekt Ve Filtre İsimleri

Scroll to Top