İnstagram Efekt Ve Filtre İsimleri

İnstagram Efekt Ve Filtre İsimleri 2

Popüler uygulama İnstagramda hikaye bölümünde çeşitli efektlerin kullanılmasına izin vermektedir. İnstagram efekt ve filtre isimleri listesi size daha keyifli hikaye atma konusunda yardımcı olmaktadır. Bazı efektlerle daha sanatsal çeşitli göze hoş görünen hikayeler atmak oldukça mümkün. 2021 yılında en çok kullanılan instagram efektlerini sizler için araştırdık.

İnstagram Efekt Ve Filtreleri

İnstagram Efekt Ve Filtre İsimleri
İnstagram Efekt Ve Filtre İsimleri

 

 • Disney
 • Candy
 • Glossary
 • Dreams
 • Orange
 • Lydllic
 • Aurora
 • Mockup
 • Cactus
 • Glitter
 • Light Leak

En çok kullanılan popülasyonu yüksek olan instagram efekleri arasında bulunmaktadır. Efektleri ararken arama alanında isminin yazılması yeterlidir. Efekt kullanımında instagram size daha doğru bir kullanım için öneriler sunmaktadır. Bu önerilerin doğru uygulanmasıyla çok daha kaliteli hikayeler atabilirsiniz.

Özellikle instagram uygulaması efekt kullanım sıklığınıza göre hoşunuza  gidecek farklı efektleri size önermektedir. Sonraki efekt kullanımında farklı efektleride size gösteren uygulama daha kaliteli hikaye paylaşımları yapmanızı desktelemektedir. Efekt ayarlarında efekti kendi yüz profilinize göre uygulanması doğru olacaktır.

Çünkü kullanılan efektler stabil bir formatta uygulanıyor. Her yüze ve kişiye göre hatta ortama göre değişik ayarlar kullanılması sağlanmaktadır. Bu daha kaliteli efekt kullanımı için en önemli şartlardan biridir.

İnstagram En İyi Filtreler 2021

İnstagram uygulaması uygulama içerisinde size standart bazı filtreleri uygulamanıza izin vermektedir. Fakat bazen instagram tarafından verilen filtreler yetersiz kalıyor. İnstagram efekt ve filtreleri konusunda fotoğrafınıza güzel bir atmosfer kazan çeşitli filtre uygulamaları bulunmaktadır. Android veya İos bir çok cihaza uygun marketlerde bu uygulamalar yer almaktadır.

Son zamanlarda kaliteli filtreleriyle kullanım yaptıran uygulamalar ücretli hizmet vermektedir. Fakat bir çok kalitesi iyi olan uygulamada hale ücretsiz şekilde filtre kullanımına izin vermektedir. Sizlere önereceğimiz uygulamalar Dünya’da en çok kullanılan fotoğraf filtre uygulamaları arasında bulunmaktadır.

İnstagram En İyi Filtre Uygulamaları

 • PicsArt Photo Editor

İnstagram Efekt Ve Filtre İsimleri picsart
İnstagram Efekt Ve Filtre İsimleri picsart

 

Yaklaşık 500 milyon indirmeyle en iyi filtre uygulamaları arasında yer almaktadır. Kaliteli filtre varyasyonlarıyla çeşitli fotoğraflarda kaliteli görüntü elde etmenizi sağlamaktadır. Filtrelerinin muazzam olması yanında netlik alanlarının en iyi kullanıldığı uygulamalardan biridir. Kullanıcılar ücretsiz sürümle bile harika fotoğraflar elde etmeyi başarıyorlar.

Pro sürümü çok pahalı olmasa da Türkiye’de kullanıcılar tarafından tercih edilmemektedir. Fotoğraf filtre uygulamalarına para vermek istemeyen Türk kullanıcılar çeşitli programları gün içerisinde kullanıyorlar. Buda ücretsiz sürümlerde sıklıkla kullanılan en başarılı uygulamalardan biri olduğunu göstermektedir.

 • Vsco Foto & Video Düzenleme Uygulaması

vsco photo
vsco photo

Hatırı sayılır kullanıcı sayısıyla vsco en iyi filtre uygulamaları arasında gösterilmektedir. 100 milyon civarında bir indirme sayısı bulunmaktadır. Bir adet pro sürümü ve ücretsiz sürümü kullanımda sizlere sunulmaktadır. Vsco diğer uygulamalara göre ücret politikası daha düşüktür. Fakat ücretsiz sürümle bile doğru kullanımda harika işler yaratmanıza fırsat vermektedir.

Vsco Türkiye’de ve Dünya’da en çok filtre alanında kullanılan uygulamalardan biridir. Çünkü en kaliteli filtre çeşitleriyle piyasada önemli bir rol oynamaktadır. İnstagram paylaşımlarına özel boyutlandırma seçenekleriyle, diğerlerinden farklı alanları bulunuyor. Hatta filtreler o kadar başarılı ki neredeyse filtre uygulandığını bile karşı taraf anlayamıyor.

 • Snapseed Uygulaması

snapseed
snapseed

100 milyon indirme sayısıyla google tarafından hayatımıza giren bir uygulama olarak bilinmektedir. Piyasada şüphesiz ücretsiz kullanımda olan en başarılı uygulamalar arasında gösterilmektedir. Google kişilerin filtre uygulamalarına para vermemesi için tasarladığı bu uygulamada başarılı bir iş çıkarmış. Yaklaşık uygulama içerisinde 30 kadar filtre bulunmaktadır.

Filtre kullanımı sırasında attığınız fotoğrafa otomatik kullanım yapmanızı sağlamaktadır. Hatta düzenleme yapılan resim özelindeki filtreyi özelleştirme fırsatı sunmaktadır. Sonraki atacağınız bir çok resme uygulanması için sizin için hafızasına kayıt ediyor. En başarılı filtre uygulamaları içerisinde snapseed uygulamasına kesinlikle yer vermelisiniz.

Bilgisayardan Instagram DM Nasıl Gönderilir?

Scroll to Top