Vodafone Trendyol 15 GB İnternet Hediyesi

Vodafone Trendyol 15 GB İnternet Hediyesi

Vodafone GSM operatörü Trendyol ile yaptığı anlaşma sonrası 50 TL üstü harcamalarda 15 GB internet vermektedir. Vodafone Trendyol 15 gb internet için vodafone yanımda uygulaması içerisinde bir kod alınıyor. Kampanyanın içinde olan link üstünde alışveriş yapmanız gerekecektir. Sonrasında 15 gb internet vodafone tarafından tanımlanacaktır. Detaylarıyla 15 GB internet kampanyasını anlatıyoruz…

 

Vodafone Trendyol 15 GB İnternet Nasıl Alınır ?

Akıllı cihazınıza vodafone yanımda uygulaması indirilmelidir. Uygulama içinde indirimli kod alınması için bazı yollar izlenecektir. Kolay kod alabilmeniz için aşağıda önerdiğimiz adımları takip etmeniz gerekmektedir. Vodafone Trendyol 15 GB İnternet nasıl alınır ? Vodafone yanımda uygulamasıyla aşağıdaki adımları takip edin…

Vodafone Trendyol 15 GB İnternet Hediyesi 1
Vodafone Trendyol 15 GB İnternet Hediyesi 1
 • Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapın.
 • Uygulamanın alt bölümünde ‘’ avantajlar ‘’ isminde bir alan görünecektir. Bu alanda doğrudan giriş yapın.
 • Avantajlar sayfasında çeşitli kategoriler bulunur. Buradan ‘’ Trendyol ‘’ sekmesini bulup ilerleyin.
 • Trendyol kampanyaları burada listelenirken, siz 15 GB internet olan kampanyayı seçin.
 • Seçenek seçimi yapıldıktan sonra karşınıza ‘’ fırsatı kullan ‘’ butonu gelecektir. 10 Haneli kampanya kodunun verilmesini bekleyin.
 • Kod birkaç saniye içerisinde karşınızda olacaktır. Özellikle buradan alınan kodun 30 günlük bir kullanım süresi olduğunu unutmayın.
 • Kampanya kodunu aldıktan sonra Trendyol üzerinden yapacağınız alışverişte ‘’ Trendyol indirim kuponu ‘’ alanından kullanmanız gerekecektir.

 

Vodafone Trendyol 15 GB İnternet Yapma

Trendyol kampanyası Vodafone hattı kullanan bütün herkesin yapabileceği bir avantajdır. Bunun için farklı tarifelere ve durumlara bakılmamaktadır. Her müşteri bu kodu hattı üzerinden talep edebilmektedir. Vodafone Trendyol 15 GB internet yapma için kampanya koşullarının sağlanması gerekiyor. Özellikle aşağıdaki şartları tamamladığınızdan emin olmanız gerekir.

 • Kampanya yalnız 30 günde 1 sefer kullanılmaktadır.
 • Trendyol üzerinden 50 TL ve üstü alışveriş yapılması durumunda kullanılır.
 • Kampanya kodunu alırken, not almayı unutmayın. Çünkü kodu tekrar görüntüleme fırsatınız olmayacaktır.
 • 15 GB internet kampanyası yalnız 1 haftayı kapsamaktadır. Kullanım süresi sonunda biteceğini ve mevcut tarife üzerinden veri kullanılacağını unutmayın.
 • Alışveriş yapıldıktan sonra ‘’ Trendyol indirim kuponu ‘’ alanına kodun girilmesi gerekmektedir. Vodafone operatörü bu işlemden sonra size kullanım hakkını tanımlayacaktır.
 • Satın alınan ürün veya alışverişin iptal edilmesi durumunda kampanya sona erecektir. Bu durumda 15 GB interneti alamazsınız.
 • Vodafone hattı dondurulan veya kısıtlanan yada farklı bir operatöre geçenler bu kampanyadan faydalanamazlar.
 • 30 günün sonunda kullanıcı dilerse tekrar Trendyol üzerinden satın alım yapmasıyla, bir kod daha kullanabilmektedir. Yalnız tam 30 gün sürenin geçtiğinden emin olun.

 

Vodafone Trendyol 15 GB Tanımlanmadı

Trendyol üzerinden satın alım yapıldıktan sonra bazı kullanıcılar 15 GB internetin gelmediğini söylüyorlar. Vodafone Trendyol 15 GB tanımlanmadı sorunu için şunu söyleyebiliriz. Hat kullanıcıları 24 saatin sonunda bu kullanım hakkını alacaklardır. Vodafone hatlarda 30 günde 1 defa kullanım hakkı verilmektedir. 30 günün sonunda tekrar farklı bir alışveriş için kod alabilirsiniz.

 

Vodafone Trendyol 15 GB Kodu Bulamıyorum

Vodafone kampanya kodu alındıktan sonra kesinlikle verilen 10 haneli kodu bir yere not almanız gerekmektedir. Telefonunuzda not tuttuğunuz bir yere veya kağıt kalem ile bir yere not alın. Çünkü verilen bu kodu tekrar alma fırsatınız bulunmayacaktır. Fırsatı kullan butonuna bastıktan sonra verilen kodu bir yere not almanız gerekmektedir.

Fakat bu sorunu yaşayan ve tekrar kod alamayanlar, vodafone müşteri temsilcisi ile görüşmesi sonucunda kodu alabilirler. Çünkü kaybedilen kod sonrasında 30 gün içerisinde yeni bir kod almanız mümkün olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için ilk aldığınız kodu biliyor olmalısınız. Aksi taktirde kupon indirimini kullanamazsınız.

Vodafone Mobil Ödeme Limit Arttırma

Scroll to Top