PTTCell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

PTTCell TL Yükleme Nasıl Yapılır

PTTCell kontör yükleme işlemleri günümüzde TL yükleme işlemi olarak gerçekleştirilmektedir. Gelişen internet ve teknolojik altyapı sayesinde ister online işlem merkezleri üzerinden isterseniz de PTTCell iletişim kanalları ve işyerleri üzerinden TL yüklemeniz mümkündür. PTTCell müşterilerinin faturasız hatlarına TL yükleyebilecekleri tüm yöntemler için farklı adımların izlenmesi gerekir. En kısa yoldan ve hızlı bir şekilde TL yükleme işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. PTTCell resmi internet sitesi üzerinde yer alan ‘’TL Yükleme’’ sayfasına erişim sağlayarak telefon numarası girilir ve yükleme miktarı seçilerek işlem tamamlanır.

Türk Telekom altyapısını kullanarak aktif olarak mobil iletişim hizmetlerini PTTCell adı altında gerçekleştiren PTT, müşterilerinin birçok farklı araç üzerinden faturasız hatları için TL yüklemesi işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlar. PTTCell TL yükleme işlemleriniz için tercih edeceğiniz en kolay yöntem ise online işlemler sayfası olacaktır. PTTCell müşteri hizmetleri veya online işlemler aracılığıyla kısa sürede en alt TL yatırım limitlerinde işlemlerinizi yapabilir ve faturasız hattınız için bakiye aktarımını tamamlayabilirsiniz.

PTTCell Faturasız TL Yükleme Adımları

PTTCell faturasız paketler ve kampanyalarından yararlanmak için TL yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Birkaç basit TL yükleme adımlarını takip ederek hattınıza bakiye tanımlamanız mümkündür. Online işlemler sayfası üzerinden TL yükleme ekranına ulaştıktan sonra birkaç adım sonrasında kredi kartınız ile TL yükleme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

PTTCell TL yükleme adımları:

 • Yüklemek istenen TL limiti seçilir.
 • Ödeme bilgileri girilir.
 • Güvenli ödeme onayı verilecek işlem tamamlanır.

Online işlemler üzerinden yapılan yüklemelerde bu adımlar izlenmektedir. Bunun yanı sıra PTT işyerlerinden ve PTTmatik’ler üzerinden de yükleme yapılabileceği gibi anlaşmalı noktalar üzerinden PTTCell faturasız hattınız için tüm TL yükleme işlemlerinizi tamamlamanız mümkündür. TL yükleme menüleri üzerinden de benzer adımlar izlenerek yükleme yapılır. PTTCell resmi TL yükleme servisleri üzerinden güvenli bir şekilde yükleme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

PTTCell TL Yükleme Nereden Yapılır?

TL yükle seçeneklerini kullanarak online işlemler sayfası üzerinden hızlı bir şekilde PTTCell hattınız için bakiye tanımlamanız mümkündür. Öte yandan PTTCell hattınıza TL aktarımı yapmak için tercih edebileceğiniz daha pek çok farklı yöntem bulunur. İster online ister doğrudan PTT işyerlerinden isterseniz de mobil ödeme yöntemleri ile TL yüklemenizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Gelişen online ödeme sistemleri sayesinde günümüzde çoğu PTTCell hat sahibi online olarak internet üzerinden TL yükleme işlemlerini kısa süre içinde gerçekleştirmektedir.

PTTCell TL yükleme işlemlerinizi yapabileceğiniz yerler:

 • PTTCell Online İşlemler
 • PTT İşyerleri
 • PTTmatik’ler
 • PTTCell Müşteri Hizmetleri

PTT ile anlaşmalı fatura ödeme merkezleri ve TL yüklemesi gerçekleştiren kurumsal diğer noktalar üzerinden de PTTCell faturasız hattınıza dilediğiniz miktarda, belirlenen limitler dahilinde TL yükleme işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Türkiye’de en çok abonye sahip GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet veren PTTCell, TL yükleme işlemlerinin Türk Telekom faturasız hatlar ile benzer yöntemler izlenerek yüklenmesini sağlamaktadır.

PTTCell Müşteri Hizmetlerinden TL Yükleme Nasıl Yapılır?

PTTCell müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak faturasız hattınız için TL yüklemesi yapmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri üzerinden yapılacak ödemelerde kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilmektedir. PTTCell faturasız hattınız için TL yüklemesi işlemleri için müşteri hizmetlerini aradıktan sonra karşınıza çıkan menü üzerinden gerekli adımları tamamlamanız gerekecektir.

PTTCell müşteri hizmetleri üzerinden TL yüklemek için:

 • 444 67 88 Numaralı Müşteri Hizmetleri Aranır.
 • TL Yükleme Menüsünü Tuşlanır.
 • Kart Bilgileri ve Yüklemek İstenen TL Miktarı Girilir.

Kısa süre içinde hattınız için TL yükleme işlemlerini tamamlayabileceğiniz PTTCell müşteri hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Diğer TL yükleme seçeneklerinde olduğu gibi müşteri hizmetleri üzerinden yapılacak ödemeler için de kullanıcıların güvenli ödeme kriterlerine dikkat etmesi son derece önemlidir.

PTTCell Online İşlemler TL Yükleme Nasıl Yapılır?

www.pttcell.com.tr TL yükleme sayfasına erişim sağladıktan sonra en hızlı ve kolay şekilde PTTCell faturasız hattınıza TL yüklemesi işlemlerinizi tamamlamanız mümkündür. TL yüklemenin en kolay yolu olan bu sistem diğer operatörler tarafından da kendi online işlemler sayfaları üzerinden günümüzde aktif olarak kullanılmaktadır. Basit birkaç adımın tamamlanmasının ardından TL yükleme işlemleri kısa süre içinde tamamlanacaktır. Mobil akıllı cihazlarınız üzerinden isterseniz de web arayüzünü kullanarak PTTCell online işlemler sayfasına ulaştıktan sonra TL yükleme adımları tamamlanabilir.

PTTCell internetten TL yükleme işlemleri:

 • Online TL yükleme sayfasına giriş yapılır.
 • TL yüklenecek telefon numarası başında ‘’0’’ olmadan girilir.
 • Yüklemek istenen TL miktarı seçilir.
 • Kredi/banka kartı bilgileri girilir.
 • 3D Secure güvenli ödeme onay kodu ilgili bölüme girilir.

Güvenli alışveriş şifresi (3D Secure) yöntemi ile gerçekleştirilen TL yükleme işlemleri online ödeme risklerinin ortadan kaldırılmasını da sağlamaktadır. PTTCell TL yükleme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapmak için online ödeme sayfasını kullanarak avantajlı bir şekilde yükleme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

PTTCell Kredi Kartı İle TL Yüklemesi Nasıl Yapılır?

PTTCell kredi kartı ile TL yükleme işlemleri hem online TL yükleme sayfası üzerinden hem de müşteri hizmetleri üzerinden yapılacak işlemlerde kullanılabilir. Kredi veya banka kartı bilgilerinizi yükleme işlemleri sırasında istenen alanlara girdikten sonra rahatlıkla ödeme işlemlerinizi tamamlamanız mümkündür. PTT işyerlerinden de PTTCell hattınız için TL yüklemesi yapmak için ödeme metodu olarak kredi ve banka kartınızı kullanmanız mümkündür.

İnternet üzerinden kredi – banka kartı ile TL yükleme işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılması için 3D Secure yöntemi kullanılır. Kredi kartı alışverişlerinde güvenli ödemenin gerçekleştirilmesini sağlayan bu altyapı sayesinde herhangi bir ödeme sorunu yaşanmadan TL yükleme işlemlerinin tamamlanması mümkündür. PTTCell müşterilerinin en hızlı ve güvenli şekilde faturasız hatlarına TL yüklemesi yapmalarını sağlayan tüm yöntemler benzer güvenlik seçenekleri ile güçlendirilmiştir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan hattınıza TL yüklemesini hem güvenli hem de hızlı bir şekilde yapmanız sağlanır.

PTTmatik İle PTTCell TL Nasıl Yüklenir?

ATM’den TL yükleme işlemlerinde PTT karınızla veya kartsız olarak yükleme yapmanız mümkündür. Kartsız olarak PTTmatik üzerinden PTTCell hattınıza TL yüklemek için:

 • ‘’Giriş’’ tuşuna basılır.
 • Fatura Ödeme ekranına gelinir.
 • TL Yükleme/PTTCell ekrana girilir.
 • T.C. kimlik numarası ve hat numarası girilir.
 • Para haznesine yüklemek istenen miktar yatırılır.

PTTmatik üzerinden TL yükleme işlemleri kısa süre içinde tamamlanabilir. Minimum yatırım limitlerinde hattınız için PTT ATM’lerine TL yüklemek için kartsız olarak veya PTT kartı ile yatırım yapılması mümkündür.

PTTCell En Kaç Kaç TL Yüklenir?

PTTCell faturasız hatlar için TL yükleme işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz yöntemlere göre farklı miktarlar belirlenmiştir. PTTmatik’ler üzerinden PTTCell faturasız hattınız için yapacağınız minimum TL yüklemesi tutarı 25 TL olarak belirlenmiştir. Bunun dışında PTTCell hattı için TL yüklemesi miktarları:

 • 12 TL
 • 20 TL
 • 25 TL
 • 30 TL
 • 35 TL
 • 40 TL
 • 50 TL
 • 100 TL

Olarak belirlenmiştir. En düşük 12 TL en yüksek ise 100 TL online işlemler sayfası üzerinden PTTCell hattınız için TL yükleyebilirsiniz. PTTCell TL yükleme yöntemlerine göre zaman zaman TL yükle alt limitleri değişiklik gösterebilir bu limitlere göre işlem yapmanız önerilir.

Bedava İnternet

Scroll to Top