PTTCell Bedava İnternet Nasıl Alınır?

PTTCell Bedava İnternet Nasıl Alınır

PTTCell ücretsiz internet kampanyaları kapsamında birçok alternatif faturalı ve faturasız hat kampanyaları yer almaktadır. Özellikle numarasını PTTCell’e taşıyan yeni müşterilerine özel birçok özel bedava internet fırsatından yararlanma olanağı sunması nedeniyle kısa zamanda müşteri kitlesini artırmayı başarmıştır. Müşterilerine özel bonus ve bedava internet kampanyaları sunarak kullanıcılarını memnun eden PTTCell, diğer GSM firmaları ile rekabet etmek adına zaman zaman cazip hediye internet, dakika ve SMS kampanyaları sunmaktadır.

2013 yılından itibaren mobil iletişim hizmetlerini PTTCell aracılığıyla vermeye başlayan PTT, nüfus cüzdanı ile PTTCell satış noktalarına (PTT’ye) giderek PTTCell’e numaranızı taşıyabilir veya yeni hat alabilirsiniz. Bedava:

 • 8 GB İnternet
 • 750 Dakika Konuşma
 • 750 SMS

Kazanabileceğiniz PTTCell Bonus Kampanyası, yeni PTTCell hattı alan tüm müşterilere sunulan fırsatlar arasında yer almaktadır. PTTCell bedava internet, dakika ve SMS fırsatlarından yeni faturalı/faturasız hat alarak veya numaranızı taşıyarak yararlanabilirsiniz.

PTTCell Bedava İnternet

PTTCell kampanya ve tarifeler dışında hediye internet fırsatları PTTCell’in cazip bir operatör haline gelmesini sağlamıştır. PTTCell tarafından bedava internet kampanyaları arasında yer alan güncel paketler:

 • PTTCell Bonus Kampanyası (8 GB + 750 Dakika + 750 SMS)
 • PTTCell Faturasız Bereket Akıl Karı İnternet Kampanyası
 • PTTCell Faturalı 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası
 • PTTCell Sosyal Medya Kampanyası
 • PTTCell Akıl Karı İnternet Kampanyası
 • BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

PTTCell müşterilerine özel sunulan güncel en avantajlı kampanyalar arasında yer almaktadır. Söz konusu kampanyalardan yararlanmak için kampanya özelinde belirlenmiş şartları sağlamanız gerekir. En yakın PTT şubelerinden ve PTTCell satış noktaları üzerinden nüfus cüzdanınız ile hattınızı taşıyarak ya da yeni hat alarak kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz PTTCell tarife ve paketlerine göre yeni gelen müşterileri için PTTCell tarafından cazip hediye internet, dakika ve SMS kampanyaları sunulmaktadır. SIM kartını 4.5G kart ile değiştiren müşterilerin ücretsiz değişim kampanyası kapsamında 30 GB cepten internet fırsatından yararlanması mümkündür.

PTTCell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

PTTCell numara taşıma veya yeni hat sahibi olma işlemlerinin tamamlanmasının ardından müşterilerine özel bedava internet kampanyaları sunmaktadır. 30 GB cepten internet kampanyasından yararlanmak için SIM kartınızı ücretsiz olarak 4.5G uyumlu hattınız ile değiştirerek yararlanabilirsiniz. Her bedava internet kampanyası için farklı şartları taşımanız ve gerekli adımları uygulamanız gerekir. 30 gün geçerli cepten internet kampanyası kapsamında 30 GB bedava internet kazanmak için:

 • 444 6 788 müşteri hizmetlerini arayarak veya
 • SMS göndererek yararlanabilirsiniz.

Öte yandan ücretli ek internet paketlerinden yararlanmak için ‘’1GB’’ yazım 1788’e SMS gönderebilir ve 14,50 TL’ye ek internet paketi alabilirsiniz. Bedava internet kazanmak için güncel kampanyalar arasında yer alan tüm seçeneklerin kampanyadan yararlanma şartlarını taşımanız ve gerekli başvuru adımlarını uygulamanız gerekir.

Öte yandan PTTCell Uygun Tarife Kampanyası kapsamında 2 GB internet kazanmanız mümkündür. PTTCell tarafından her cebe uygun tarife ve internet paketlerinin dışında sunulan kampanyalar da mobil iletişimin avantajlı bir hale gelmesini sağlamıştır.

 

PTTCell Faturasız Hat İnternet Paketleri

PTTCell faturasız paketler kapsamında; SMS, Ses, İnternet ve Hepsi Dahil Paketler yer almaktadır. İnternet paketlerinden yararlanmak için faturasız hat sahiplerinin 1 GB aylık internet için: ‘’1788’e’’ ‘’1GB’’ yazarak SMS göndermeleri yeterlidir. Bu kampanya sadece faturasız hatlar için geçerlidir. Öte yandan 444 6 788 PTTCell müşteri hizmetlerini arayarak da paketten yararlanmanız mümkündür.

PTTCell’in faturasız hatlara özel başlıca internet paketleri:

 • Hepsi Dahil Paketler
 • Turkuaz Paketler (3 GB – 12 GB)
 • Bereket Paketleri
 • 1 GB Aylık İnternet Paketi

İnternet paketleri arasında yer alan güncel kampanya ve paketlerden yararlanmak için kampanya kapsamında belirlene şartları taşımanız gerekir. Bu şartları sağlayan kişilerin başvuru yöntemlerini kullanarak internet kazanması mümkündür. PTTCell bedava internet kampanyaları faturalı ve faturasız hatlar için özel olarak belirlenmiştir. Faturasız hatlar için daha pek çok internet paketi yer almaktadır.

PTTCell Faturalı Hat İnternet Paketleri

PTTCell faturalı hat sahiplerinin yararlanabilecekleri birçok farklı internet kampanyası yer almaktadır. 250 MB’den 5 GB’a kadar faturalı ek internet paketlerinden yararlanarak makul ücretler ile aylık internet hakkınızın artırılmasını sağlayabilirsiniz. Ancak faturalı ve faturasız hatlar için belirlene söz konusu paketler belirli ücretler karşılığında verilecektir. Bedava internet kampanyalarından yararlanmak için güncel PTTCell kampanyalarını incelemeniz gerekir. Faturalı hat sahipleri için PTTCell tarafından hem paketlerle ücretli internet desteği hem de kampanyalar sayesinde hediye bedava internet fırsatları sunulmaktadır.

PTTCell faturalı hat internet paketleri:

 • 250 MP İnternet Paketi
 • Aşımsız 1 GB İnternet Paketi
 • Aşımsız 2 GB İnternet Paketi
 • Aşımsız 5 GB İnternet Paketi

Faturalı hatlar için ayrıca 30 GB bedava cepten internet kampanyası sunulur. İnternet paketlerinin yanı sıra hiçbir ücret ödemeden SIM kartınızı 4.5G kart ile değiştirerek tam 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. SMS veya müşteri hizmetleri üzerinden kampanyaya katılarak SIM kartınızı 4.5G’ye taşıyarak cepten internetin doya doya keyfine varabilirsiniz.

PTTCell 8 GB Bonus Kampanyası

PTTCell Bonus Kampanyası kapsamında yeni PTTCell hattınız için 8 GB hediye internet ve yanında 750 dakika konuşma ile 750 SMS kazanma fırsatı elde edebilirsiniz. Yeni hat alarak PTTCell faturasız hattını tercih eden müşterilerin 110 TL karşılığında alacakları hatlarına ek olarak 30 gün süreyle geçerli olmak üzere 30 GB cepten internet hediye. PTTCell yeni hat alan abonelerine özek bedava internet kampanyasından yararlanmak için 1788’e kısa mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır.

PTTCell 8 GB bedava internet kazanmak ve 750 SMS + DK kazanmak için:

 • ‘’PTTCELL Bonus’’ yazıp,
 • 1788’e SMS gönderebilirsiniz.

Bedava internetinizi aldıktan sonra kalan kullanım haklarını sorgulamak için ‘’Kalan PTTCell Bonus’’ yazıp 1788’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Yeni hat sahipleri için daha pek çok farklı özel kampanya ile PTTCell tarafından hizmet verilmektedir.

PTTCell Faturasız Bereket Akıl Karı İnternet Kampanyası

PTTCell bedava internet kampanyası kapsamında yer alan PTTCell Faturasız Akıl Kârı İnternet Kampanyası 2 GB ve 7 GB’a kadar bedava internet ile 500 DK ve SMS’ten 1000 DK ve SMS’e kadar alternatif paketler sunmaktadır. Müşterilerin söz konusu kampanyadan yararlanmaları için paketlerden birinin hatlarına tanımlı olması gerekmektedir. Öte yandan PTTCell Akıl Karı İnternet Kampanyasından yararlanmak için 1 GB – 2 GB arasında mini ve eko, yıldız ve süper tarifelerden yararlanabilirsiniz. Mini ve Eko 1 GB veya 2 GB Yıldız ve Süper kampanyasından yararlanmak için:

 • ‘’SOZ’’ yazım 1788’e SMS Gönderilir.

PTTCell Sosyal Medya İnternet Kampanyası

PTTCell Sosyal Medya Kampanyası kapsamında birçok farklı internet ve konuşma, SMS fırsatları yer almaktadır. Size en uygun tarifeyi seçtikten sonra; Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube hediyesi verilmektedir.

PTTCell Turkuaz Mini ve Eko tarifelerinden birine abone olan kullanıcılar için 3 GB sosyal medya hediyesi verilmektedir. PTTCell bedava internet kampanyalarından yararlanmak için paket ve tarifler kapsamında belirlenen şartların taşınması gerekir. Avantajlı bedava internet paketlerini kullanarak cepten internetin keyfine varabilirsiniz.

Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

 

PTTCell Bedava İnternet Nasıl Alınır? ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top