Turkcell Yeni Yıldız Bedava internet Paketleri 2021

Turkcell Yeni Yıldız Bedava internet Paketleri 2021

Turkcell olarak uzun yıllardır telekomünikasyon sektörünün bir numarasıyız. Bunu müşterilerimize yansıtmanın ve onların memnuniyetlerini sağlamanın da gururu içindeyiz. Müşteri kitlemizi artırmak ve verdiğimiz hizmetleri genişletmek için de sürekli çalışmaktayız. Turkcell’e yeni gelecek müşterilerimize 31 Aralık 2017 tarihine kadar ayrıcalıklı bir paket sunuyoruz. Yeni Yıldız adlı paketimiz tam sizlerin ihtiyacına cevap verecek nitelikte.

Yeni Yıldız Bedava internet Paketleri

Yeni yıldız paketi, sunmuş olduğu avantajlar ile sizlerin bütün iletişim ihtiyacınız karşılamayı vaat ediyor. Paketin kullanım içerikleri şu şekildedir:

  • Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet aylık 20 TL.
  • Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet aylık 27 TL.
  • Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet aylık 30 TL.

Yeni Yıldız paketinden yaralanmak için son 30 gün içerisinde yeni hat almış olmanız veya numaranızı başka bir operatörden Turkcell’e taşımış olmanız gerekiyor. Bu şatları sağladığınız takdirde kolayca paketten yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca BİP uygulamasında kullanabileceğiniz 1 GB internet de sizlere hediye edilir. Bu sayede paket internetinizden yemeden BİP ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Yeni Yıldız Paketine Katılım Kanalları

Yeni Yıldız paketine Turkcell mağaza veya bayilerinden, internette online işlemler menüsünden veya kısa mesaj yoluyla sahip olabilirsiniz. Kısa mesaj gönderecek müşterilerimizin 1 GB için “YENI YILDIZ 1 GB”, 2 GB için “YENI YILDIZ 2 GB”, 3 GB için “YENI YILDIZ 3 GB” yazarak 2222’ye mesaj göndermeleri yeterlidir. Paketinizi müşteri hizmetleri aracılığıyla da kolayca iptal ettirebilirsiniz.

Turkcell Yeni Yıldız Bedava internet Paketleri 2021 ” başlıklı yazımızda  hediye internet paketlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat 6 GB Bedava internet Kampanyası

Scroll to Top