Turkcell Engel Tanımayan Hepsi 5 GB Tarifesi

Turkcell Engel Tanımayan Hepsi 5 GB Tarifesi

Herkes için her zaman en iyisini düşünen Turkcell Engel Tanımayan Hepsi 5 GB tarifesi ile engelli vatandaşlar içinde yepyeni bir kampanya hazırladı. Engelli vatandaşların ayrıcalıklı hissedebilmeleri amacı ile hazırlanan bu kampanya kapsamında Engel Tanımayan Hepsi 5GB tarifesi ile sadece 45 TL gibi bir ücret ödenerek tam 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 5 GB internet sahibi olabilirsiniz. Ön ödemeli destek tarifesi paketleri kapsamında bulunan kampanya Bireysel Hazır Kart Turkcell müşterileri içindir. Paket kapsamında dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye,sunulan internet ücretlendirme periyodu ise 100 kilobayttır. Paketin özellikleri aşağıda sıralandığı gibidir.

Engel Tanımayan Hepsi 5 GB Tarifesi

  • Pakette kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmez.
  • Paket süresi dolduğunda 30 gün sonunda müşterinin hattında bakiye olduğu sürece paket aboneliği otomatik olarak yenilenir.
  • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ve 30 gün bittiğinde müşteriler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirme ile iletişime devam ederler.
  • Kampanyaya başvuru için atılan ve karşı taraftan alınan tüm SMS’ler ücretsizdir.
  • Kampanya kapsamındaki kullanım hakları sadece yurt içinde geçerli olup üçüncü şahıslara devredilemez.
  • Kampanya kapsamındaki dakika ve internet kişisel kullanım amaçlı olup ticari olarak kullanılamaz ve asla satılamaz.
  • Kampanya kapsamındaki data paketi en üst hızı 7.2 Mbps olarak belirlenmiştir.

Müşterilerimiz kampanyaya katılım sağlamak için 2222’ye ENGELSIZ HEPSI 5GB yazarak gönderebilir veya Turkcell İletişim Merkezlerinden yardım alarak kampanyaya katılabilirler.

Turkcell Engel Tanımayan Hepsi 5 GB Tarifesi” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top