Turkcell Yeni Hat 6 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell Yeni Hat 6 GB Bedava internet Kampanyası

Her dönem farklı kampanyaları ile internetsiz ev kalmaması için çalışmalarını sürdüren Turkcell’den faturalı hatta geçenler için bulunmaz bir fırsat geliyor. Hattını faturalıya taşıyan ya da numarasını taşıyan aboneler bundan böyle 6 GB bedava internet avantajı ile arkadaşları ile mesajlaşacak, maillerine bakacak, kalan sürede de sevdikleri ile filmler seyredebilecek. Bedava internet avantajlarını dolu dolu yaşamak isteyenler için büyük fırsat anlamına gelen avantaj paketinden yararlanmak için yapılması gerekenler de son derece basit.

Yeni Hat 6 GB Bedava internet Kampanyası

İnternet hizmeti almaya karar verdikten sonra son derece basit birkaç işlemin ardından Türkcell güvencesi ile bedava internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmek için hattınızın aktivasyon işlemini gerçekleştirmiş olmanız gerekmekte. Türkcell hizmetleri kapsamında, tüm kullanıcıların faydalanabilmesi amacıyla bu kampanyada belli bir sayı sınırlamasına da gidilmemiş olması, tüm abonelerin bu hizmetten faydalanabileceği anlamına geliyor. Elbette ki hediyelerin başka kişi ya da telefon hatlarına devredilmesi süz konusu değil.

Hizmetten Nasıl Faydalanılacak?

Bedava internet hizmetinden faydalanmak için öncelikle bir Türkcell hattına sahip olmalısınız. Bunun yanı sıra dikkat edilmesi gereken detayları da şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Kampanya sadece İstanbul’da Armes İletişim ve Özçağrı İletişim bayilerince yapılmaktadır,
  • Hediye içerik 6 GB internet hizmetidir ve 180 gün boyunca devam eder,
  • Kalan miktar için 2222’ye KALAN yazılı bir mesaj atmanız yeterli olacaktır.
  • Hat dondurma, taşıma, iptal etme durumlarında hizmet alamazsınız,
  • Kampanya bitiminden sonra kazandığınız hediye miktarı paketinizden düşecektir.

Turkcell Yeni Hat 6 GB Bedava internet Kampanyası” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top