Turkcell Yaani 1 GB – 2 GB Hediye Bedava internet

Turkcell Yaani 1 GB – 2 GB Hediye Bedava internet

Son günlerde yaygın olarak beğenilmiş ve takdir toplamış olan Turkcell Yaani 2 GB hediye internet paketi, abonelerin daha fazla internet üzerinde zaman geçirmelerini sağlamaktadır. Ülkemizin ilk yerli arama motoru olarak ortaya çıkan Yaani, Android ve İOS ile uygulama marketlerinde boy göstermeye başladı. Kısa süre içerisinde pek çok sayıda kişi tarafından indirilmiş olan uygulama, Turkcell tarafından sunulan internet paketi sayesinde daha da çok tercih edilmeye başlandı. Ülkemizin önemli markaları arasında yer almış olan Turkcell daha çok abone kazanmak ve müşterilerinin daha fazla memnun kalması adına sürekli olarak kampanyalar üretmekte ve son günlerde yaani üzerinden yeniliklerini sunmaktadır. Söz konusu olan Turkcell Yaani arama motoru nasıl indirilir ve bedava internet nasıl kazanılır sorusunun cevabı ise şu şekilde aktarılmaktadır;

Yaani 1 GB – 2 GB Hediye Bedava internet

  • Uygulamaları indirebilmek için Google Play ya da İOS üzerinde Yaani şeklinde arama yaparak indirebilirsiniz.
  • Hediye internet paketini alabilmek için uygulamayı indirmeniz ve giriş yapmanız ilk aşamadır.
  • Daha sonra şartları kabul etmeniz gerekli ve işlemleri sırası ile takip etmeniz gerekmektedir. Son olarak hediye internet paketiniz otomatik olarak hattınıza yüklenmiş olacaktır.
  • İnternetiniz gelmediği takdirde acele etmemeniz gerekmektedir. 24 saat içerisinde otomatik olarak hediye internetiniz hattınıza yüklenmiş olacaktır.

Toplamda 2GB olarak sunulan internet paketinin tamamını elde etmek için ayda en az 10 gün kullanma ve 20 arama yapmanız gerekmektedir.

Turkcell Yaani 1 GB – 2 GB Hediye Bedava internet ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Kamu Kurum 6 ay 6 GB Bedava internet Kampanyası

Scroll to Top