Turkcell Fatura Sorgulama ve Borç Öğrenme 2021

FSORGULAMA

Turkcel fatura sorgulama hizmeti kapsamında 7/24 esasına dayalı olarak telefon numaranız üzerinden ya da internet ağı üzerinde Turkcell fatura sorgulama hattından sorgulama yapmanı mümkün olmaktadır.

Turkcell Fatura Sorgulama

Turkcell fatura sorgulama kapsamından, firmanın internet sitesi üzerinden TC Kimlik numaranızı girerek ve telefon numaranızı girerek fatura miktarınızı çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell.com.tr adresinde yer alan hesabım sayfasından da giriş yaparak, fatura sorgulamanız mümkündür. Bu menüdeki hat özetim bölümünden ayrıntılı bilgi almanız da mümkün olmaktadır.

Ayrıca fatura sorgulama kapsamında KALAN yazıp 2200’a SMS atarak da gerekli kalan paketinizi öğrenmeniz mümkündür. Bütün bu özellikleri müşterilerinin hizmetine sunan Turkcell, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmasının meyvelerini toplamaktadır.

tik

Turkcell Fatura Sorgulama ve Fatura Öğrenme” başlıklı yazımızın sonuna geldik. Tüm detaylar için yorumlar bölümünden ya da Turkcell.com.tr üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top