Turkcell Kamu Kurum 6 ay 6 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell Kamu Kurum 6 ay 6 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell kamu çalışanlarının halinden anlayan tarifeler oluşturmaya devam ediyor. Kamu çalışanları için her geçen gün uygun tarifeler oluşturulurken ek paketler de tarifeleri cazip hale getiriyor. Eğer kamu çalışanı olarak Turkcell’i tercih ettiyseniz ve Kamu Kurum Mini 2GB,Kamu Kurum Mini 4GB,Kamu Kurum Midi 2GB,Kamu Kurum Midi 4GB veya Kamu Kurum Mega tarifelerinden birini kullanıyorsanız veya geçiş yapmayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Bedava internet keyfi için yapmanız gereken tek şey bahsi geçen tarifelerde bulunmaktır.

Kamu Kurum 6 Ay 6 GB Bedava İnternet Paket Kapsamı

  • Kamu çalışanı ve kamu tarifelerinden( Kamu Kurum Mini 2GB,Kamu Kurum Mini 4GB,Kamu Kurum Midi 2GB,Kamu Kurum Midi 4GB, Kamu Kurum Mega) birini kullanıyor olmak veya bu tarifelere geçiş yapmak gereken şartlardandır.
  • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyaya ait hediye internet kullanımı faturanıza tanımlanmış paket veri kullanımınız sona erdikten sonra başlayacaktır.
  • 6 ay boyunca her ay 1 GB olmak üzere toplamda 6 GB internet kullanım hakkı elde edeceksiniz.
  • 30 gün boyunca o ay elde ettiğiniz 1 GB interneti kullanabilirsiniz. Saat sınırlaması yoktur. Kullanılmayan internet hakkı bir sonraki aya devredilecektir. Yalnızca 6 ay kullanılabilir.
  • 6 ay sonunda paket kendiliğinden iptal olacaktır.

Kamu Kurum 6 Ay 6 GB Bedava İnternet Paketini Nasıl Alırım?

Belirtilen tarifelere geçiş yaptığınız anda bedava internet otomatik tanımlanacaktır. Eğer tanımlanmadıysa KAMU6GB yazıp 2200’a SMS atmanız ya da çağrı merkezi yardımıyla tanımlamanız mümkündür. Ücretsiz paketinizi iptal etmek içinse İPTAL KAMU 6GB yazıp 2200’a SMS atmanız yeterli olacaktır. Herhangi ek ücret talep edilmez.

Turkcell Kamu Kurum 6 ay 6 GB Bedava internet Kampanyası ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top