Turkcell Hazır Karttan Faturalıya Geçiş Kampanyaları

Turkcell Hazır Karttan Faturalıya Geçiş Kampanyaları

Turkcell, Türkiye’nin en gelişmiş alt yapısına sahip olan gsm operatörüdür. Bu alt yapı sayesinde ülkemizde en çok aboneye sahip olan ve aboneleri arasında memnuniyet bakımından en önde bulunan gsm operatörüdür. Bunun yanı sıra Turkcell yapmış olduğu kampanyalar ve hazırlamış olduğu tarifeler ile abonelerine sürekli olarak yenilikler ve avantajlar sunmaktadır.

Hazır Karttan Faturalıya Geçiş Kampanyaları

Turkcell’in abonelerine sunmuş olduğu avantajlar saymakla bitmiyor. Bu kampanyalardan bir tanesi de hazır kart kullanıcılarının faturalı tarifeye geçişi ile uygulanmaktadır. Faturalı hat aboneleri için sunulmakta olan kampanyalardan daha fazlası ve benzerleri faturasız hatlardan faturalı hatlara geçen aboneler için sunulmaktadır. Turkcell faturasız hat kullanıcıları kendilerine sunulan özel kampanyalardan birisini seçerek faturalı hat abonesi olarak Turkcell avantajlarından yararlanmaya devam edecektir.

Kampanya Detayları

Turkcell faturasız hat kullanıcıları için faturalı hatta geçişlerde kullanabilecekleri tariflerden bazıları şu şekilde belirtilmektedir.

  • Bol 500 tarifesi her yöne 500 dakika konuşma, 1000 sms ve 4 Gb internet sadece 69 TL,
  • Bol 1000 tarifesi ile her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 sms ve 4 Gb internet sadece 85 TL,
  • Faturalı 300 ile her yöne 300 dakika konuşma, 300 sms ve 300 Mb internet ayda sadece 15 TL,
  • Platin tarifesi ile de her yöne 2000 dakika konuşma, 1000 sms ve 2 Gb internetten ayda sadece 99 TL’ye yararlanabilirsiniz. Üstelik Platin tarifesi yurtdışında da geçerlidir.

Bu ve bunlar gibi pek çok kampanya ve tarife faturalı hatta geçen aboneleri beklemektedir.

Turkcell Hazır Karttan Faturalıya Geçiş Kampanyaları ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Destek Tarifesi Paketleri

Scroll to Top