Turkcell Evden Bilgisayardan İnternet Paketleri 2021

Turkcell Evden Bilgisayardan İnternet Paketleri

İnternet ihtiyacının her geçen gün arttığı ülkemizde Türkcell çok farklı çözümler üretiyor. Bunlardan birisi olan ev ve bilgisayardan internet paketleri ile birlikte her türlü olanağı sunanTürkcell Superonline hizmetini alarak internet keyfi yaşayabiliyorsunuz. Üstelik bu paketlerde Adil kullanım kotası da bulunmuyor. Böylece birçok kullanıcı için cazip hale gelen Türkcell internet evden de sürülebilen bir kolaylık haline gelmiş durumda. Zaten cepten 4,5 G hızında en hızlı interneti sunan Türkcell evden de bu hızı sizlere sunmayı vaat ediyor ve bunu gerçekleştiriyor.

Bilgisayardan İnternet Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Koşulun bulunmadığı kampanyaya bireysel olan tüm müşterilerimiz katılabilir. Bunun için yapılması gereken ise oldukça basit. 22 22’ye SMS ile bir anahtar kodu gönderdiğinizde veya Türkcell mağazaları ile iletişime geçtiğinizde kampanya tanımlanmış oluyor. Eğer bu paketten memnun kalmaz veya başka sebeplerle iptal ettirmek isterseniz yapacağınız şey 532 532 00 numaralı müşteri hizmet hattımızı aramak. Böylece birkaç dakikalık işlemler neticesinde tanımlanan paketiniz iptal edilebiliyor.

Bilgisayardan İnternet Paketleri Nelerdir?

  • 12 Ay hatta kalma taahhütü verildiğinde 45 lira ödeme karşılığında 8 GB internet hediye veriliyor.
  • Bilgisayardan 12 GB hediye alabilmek için aylık sadece ödemeniz gereken miktar 55 lira.
  • Bir yıllık bir sözleşmeyle ve aylık 75 liralık ödeme ile 20 GB internet sahibi olabilirsiniz.
  • Aylık 129 aylık ödeme karşılığında bilgisayardan 52 GB internet kullanım hakkı hesabınıza anda tanımlanacak.
  • 75 GB internet elde etmek için aylık 159 lira ödeyip Bir yıllık da taahhütnameye imza atmanız yeterli.

31 Aralık tarihine kadar bu kampanyaya başvuru yapılabilmektedir. Eğer kota geçimi yaparsanız hızınız 128 kps’ye düşecektir. Kalan miktarı öğrenmek için de 22 22’ye kalan yazıp mesaj atabilirsiniz.

Turkcell Evden Bilgisayardan İnternet Paketleri ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Fizy Video Müzik Deneme Kampanyası 2021

Scroll to Top