Turkcell Fizy Video Müzik Deneme Kampanyası 2021

Turkcell Fizy Video Müzik Deneme Kampanyası

Yıl içerisinde çeşitli kampanyalarla tüm abonelerini sevindiren Turkcell, bu kez de mobil cihazlarında müzik dinlemeyi ve video klipler izlemeyi sevenleri mutlu edecek bir kampanya sunuyor. TurkcellFizy Video Müzik Deneme Kampanyası ile Türkiye’ninçok sevilen müzik platformu Fizy uygulaması üzerinden müzik dinleyip, video klipleri seyredebilirsiniz. İşin asıl avantajı ise bu eğlencenin tadını çıkartırken, bedava internet hakkından kısmen de olsa yararlanabilmeniz. Yani kampanya dahilinde, Fizy üzerinde eğlenceye ortak olurken internetinizden herhangi bir harcamaolmayacak. 1 ay boyunca ücretsiz deneme hakkına sahip olabilmek için sadece Turkcell hat kullanıcısı olmanız yeterli.

Fizy Video Müzik Deneme Kampanyası

Turkcell Fizy  Video Müzik Dinleme Kampanyası İle Sınırsız Video Ve Müzik Avantajından Yararlanın

Turkcell´lilere özel olarak sunulan kampanya içeriği, Fizy üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde internet paketinizden harcama olmaksızın sınırsız bir kullanım avantajını kapsıyor. Fizy, içeriğinde milyonlarca müzik parçası ve binlerce video klipleri barındıran eşsiz bir müzik platformudur.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Fizy Video Müzik Dinleme Deneme kampanyası ile;

  • Müzik dinlerken ve video klipler izlerken internetinizden harcama yapmadan yararlanabilir,
  • Ücretsiz kullanırken kendinize özel hazır listeler oluşturabilir,
  • Müzik ve videolara mobil cihazınıza indirmeden erişebilir,
  • İnternetinizin olmadığı koşullarda çevrimdışına aldığınız şarkı listelerinizi dinleyebilirsiniz.

TurkcellFizy Video Müzik Dinleme Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Dahil Olunur?

Bu kampanyaya katılım gerçekleştirmek için Turcell´li olmanız gerekiyor. Turkcell markasının ayrıca söz konusu bedava internet kampanyasına daha önce dahil olmamak da bu koşulların içinde bulunmaktadır.

Kampanyaya dahil olmak için 2200´e MUZIKDINLE yazarak kısa mesaj göndermeniz yeterli. Katılım süreci 1 ay için geçerlidir. Bu süre sonucunda aylık 9.99 TL karşılığı ile Fizy aboneliğiniz otomatik olarak yenilecektir. Paketin yenilenip ücretli aboneliğe geçmek istemeyenler IPTAL MUZIKDINLE yazarak 2200´e gönderebilirler.

Turkcell Fizy Video Müzik Deneme Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda Fizy bedava müzik dinleme kampanyası için yapmanız gereken işlemleri ve SMS atmanız gereken numara detaylarını anlattık. Daha detaylı bilgi için Fizy premium sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top