Mobil11.Net

Turkcell BİP Bi Ara 16 GB Hediye İnternet Kampanyası

28.03.2021

Mobil hat kullanıcıları için en üstün firma Turkcell, yeni kampanyasıyla avantaj sağlıyor. Özellikle internet kullanımı noktasında en yüksek kampanyaları sunan Turkcell, son günlerde hazırlanan BİP Bi Ara 16 GB İnternet Kazan Kampanyası ile çok ilgi çekici bir konumda bulunmaktadır.

Turkcell BİP Bi Ara 16 GB Hediye İnternet Kampanyası

Mobil hat kullanıcıları için en üstün firma Turkcell, yeni kampanyasıyla avantaj sağlıyor. Özellikle internet kullanımı noktasında en yüksek kampanyaları sunan Turkcell, son günlerde hazırlanan BİP Bi Ara 16 GB İnternet Kazan Kampanyası ile çok ilgi çekici bir konumda bulunmaktadır. Bu fırsat kullanıcılara BİP uygulaması sayesinde birçok ödül kazanma şansı tanıyor. Bu ödüller arasında 16GB’a kadar internet paketi de bulunmaktadır.

BİP Bi Ara 16 GB Hediye İnternet Kampanyası

Kampanya öncelikle akıllı telefonunuza Apple Store’dan veya Play Store üzerinden BİP uygulamanızı indirmenizle başlar. Katılım için herhangi bir şart bulunmamakla birlikte tüm faturalı ve faturasız aboneler katılabilir. Genel koşul ve avantajlar şu şekilde;

  • İptal, müşteri hizmetleri veya online işlemlerden yapılabilir. Kullanım hakları birçok farklı şekle ayrılmaktadır.
  • İlk olarak uygulama üzerinden 5 farklı kişiye mesaj gönderen haftalık 1GB internet kazanabilir.
  • Bi AraHaftalık 2GB uygulamadan 2 arkadaşınızı arayarak 2GB kazanabilirsiniz.
  • Bi Ara 1 GB fırsatı sayesinde 5 farklı kişiyi uygulama ile arayarak 1 aylık 1GB internet kazanabilirsiniz.
  • Uygulama üzerinden 10 farklı kişiyi arayarak aylık 2GB kazanabilirsiniz.
  • Bip uygulaması ile 30 farklı kişiyi aradığınızda 1 aylık 10GB internet kazanabilirsiniz. Bu işlem için ilk 200.000 kişi arasına girmeniz gerekir.

Bu detayları ile birlikte haklarınız bittiğinde size mesajla bilgi verir. Haklarınız için KALAN yazıp 2222’ye SMS atabilirsiniz. Kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir.

”  Turkcell BİP Bi Ara 16 GB Hediye İnternet Kampanyası ” başlıklı yazımızda 16 GB hediye internet paketinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell BiP Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.