Turkcell Süpper BiP 8GB İnternet 1000 Dakika Konuşma

Turkcell Süpper BiP 8GB İnternet 1000 Dakika Konuşma
Turkcell Süpper BiP 8GB İnternet 1000 Dakika Konuşma

Turkcell Hazır Kart sahipleri müjdeli bir kampanya daha. Turkcell hazır kart müşterilerine SüpperBiP Paketlerini devreye soktu. Oldukça cazip kampanya seçeneklerinin bulunduğu Süper BiP 8GB paketi müşterilerin beğenisini kazanabilecek türden bir kampanya.

TurkcellSüpperBiP 8GB Paketi

Turkcell hazır kart süper BiP paketi kampanyasının kapsamında müşterilere oldukça güzel ve çok cazip fırsatlar sunuluyor. Bu kampanya dahilinde 8GB internet ve Fizy’den sınırsız bir şekilde müzik dinleme özgürlüğü de sunuluyor. Ayrıca Turkcell dergilik uygulaması sayesinde yüzlerce dergi içeriğine hiçbir ek ücret ödemeden ulaşmak bu kampanya sayesinde mümkün olmaktadır. Turkcell Hazır Kart SüpperBiP 8GB Kampanyası ile 8GB internet, Fizy’den sınırsız müzik dinleme özgürlüğü, dergilik uygulaması sayesinde pek çok farklı derginin içeriğine ücretsiz olarak ulaşma fırsatı ve daha pek çok farklı cazip fırsat Turkcell kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Turkcell Hazır Kart SüpperBiP 8GB Paketinin Ayrıcalıklı Avantajları

Turkcell Hazır Kart SüpperBip 8GB paketi ile;doya doya konuşabileceğiniz 1000 dakikalık bir konuşma hakkı tanınıyor. Bunun yanı sıra Turkcel TV ve Turkcell TV servislerine üyelik hakkı da bu kampanya sayesinde müşterilerin hizmetine sunuluyor. Bu bağlamda bütün sıralanan  bu avantajlar sadece 65 TL karşılığında veriliyor. Kampanya 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Kampanya sayesinde pek çok internet kotasından yemeyen uygulamalara da ulaşmak mümkün oluyor.

Turkcell Süpper BiP 8GB İnternet 1000 Dakika Konuşma ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here