Turkcell BiP Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell BiP Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell, geniş zenginliklerle avantajlı işlemler yapma fırsatı sunduğu Bip uygulamasının daha yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlamak üzere kampanyalar yapmaya devam ediyor. Kullanıcılara bedava internet fırsatı sunduğumuz BiP Kullan Kazan Kampanyası tam 7 gün boyunca ücretsiz bir şekilde internet kullanma olanağını veriyor. Faturalı veya Hazır Kart kullanıcısı olan herkesin hemen katılabildiği bu kampanyanın en büyük avantajı ise bedava internetin kullanım miktarı ya da kullanım süresi ile ilgili herhangi bir sınırlamanın yapılmamış olması.

BiP Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

İnterneti sıklıkla kullanan ve hatta ek internet paketleri satın alarak ay sonunu getirenler için en ideal kampanyalardan biri olan Turkcell BiP Kullan Kazan Kampanyası için kullanıcıların bazı işlemleri yapmış olması gerekiyor.

  • Öncelikle BiP uygulaması telefona yüklenmeli.
  • Uygulamadan 5 gün süresince her gün 10 olmak üzere toplam 50 mesaj gönderilmeli.

Bu işlemlerin yapılmasının ardından başka herhangi bir üyelik almaya ya da işlem yapmaya gerek kalmadan doğrudan kişilerin haftalık 1 GB bedava internet hakkının tanımlanmasını sağlanacaktır.

BİP Kampanya ile İlgili Detaylar

İnternet kullanımında kişiler kendilerine gönderilmiş olan bilgilendirici kısa mesajın ardından kullanımlara başlamalıdırlar. Ayda sadece bir kere geçerli olan bu kampanyadan bireysel hat sahibi kullanıcılar 31 Aralık 2017 tarihine kadar faydalanabilecekler. Aylık 900.000 kişi olarak belirlenmiş katılımcı sayısının içinde yer almak istiyorsanız bir an önce BiP uygulamasını indirin.

Turkcell BiP Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top