Turkcell 5 GB Hediye internet Paketi Nasıl Yapılır

Turkcell olarak özellikle, siz genç müşterilerimizin hizmetindeyiz. Sizlere ihtiyaç duyduğunuz paketler sunuyor, özellikle interneti bol paketler ile sizlere kesintisiz iletişimin kapılarını açıyoruz. Genç full paketi, bu yönüyle tam sizlere hitap ediyor.

Turkcell 5 GB Hediye İnternet Paketinin İçeriği ve Katılım Şartları

Genç full paketinin içeriği şu şekildedir:

  • 750 dakika, 1000 SMS, 6 GB internet.
  • 6 GB internetin 3 GB’ı 22:00 – 06:00 saatleri arasında kullanılabilmektedir.
  • Üstelik Turkcell’in BİP uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB, lifebox uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB, fizy üzerinde kullanabileceğiniz 5 GB, TV +cep uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB, dergilik uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB internet paketi de hediye olarak sizlere sunulacaktır.

Turkcell’in sunmuş olduğu avantajlı paketten yararlanma şartları da şu şekildedir:

  • 25 yaşın altında olmak.
  • Son 90 gün içerisinde yeni bir faturalı hazır kart almış olmak.
  • Veya diğer operatörlerden numarasını taşıyarak Turkcell’e gelmiş olmak.
  • Ya da faturasızdan faturalıya geçiş yapmış olmak.
  • 12 ay taahhütte bulunmak.

Bu şartları yerine getiren bütün genç müşterilerimiz ayda sadece 49 TL karşılığında genç full paketinin ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirler. Birçok uygulama kendi internetini kendi içinde barındırdığı için paket internetinden yemez. Bu sayede sizler, bol bol konuşma, mesajlaşma ve internette dolaşma imkânı yakalarsınız.

Genç Full Paketine Katılım Kanalları

Genç full paketini satın almak için GNC FULL PAKET yazarak 2222’ye kısa mesaj atabilir, Turkcell şubelerine uğrayabilir ya da 05325320000 numaralı müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Aynı şekilde şubeler ve müşteri hizmetleri numarası yoluyla paket iptalini de gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell 5 GB Hediye internet Paketi Nasıl Yapılır” başlıklı yazımızda 5 GB hediye internet paketinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell BiP Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

Scroll to Top