Turkcell 4.5G Lifebox Bedava 5 GB internet Kampanyası 2021

Turkcell 4.5G Lifebox Bedava 5 GB internet Kampanyası 2021

Turkcell 4.5G uyumlu Lifebox ile bedava 5 GB internet kampanyasından faydalanmak için hemen hattınızı Turkcell faturalı hatlara taşıyabilirsiniz.

Lifebox Bedava 5 GB internet

Telefondaki dosyaları yedekleme işlemlerinde eğer wi-fi bağlantısı kullanmıyorsanız internet birtakım belleklere data gönderirken internet hızınızı ve kotanızı aniden bitirebilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak adına bedava olarak sunulan internet paketlerini kullanabilirsiniz.

Turkcell 5GB Bedava İnternet

Turkcell operatörü tarafından sunulan lifebox depolama platformunda kullanılabilen 5 GB interneti ile veri aktarılmasına işlemleri artık çok daha kolay olmaktadır.

Uygulamayı kullanmaya başlamak için hemen Android için Google Play, Iphone için ise AppStore’danLifebox uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra üyelik işlemlerini yaparak kullanabilirsiniz. Turkcell tarafından bütün abonelere sunulan bu hizmeti rahatlıkla kullanabilirsiniz. Peki Lifebox uygulaması ile 5 GB internet nasıl kazanılır?

Turkcell tarafından belirtilen birçok faturalı tarife Lifebox uygulaması ile internet kazanabilmektedir.

Tarifelere göre değişen saklama alanları ile 50 GB saklama alanı ve 500 GB saklama alanına sahip olacaksınız. Hediye olarak verilen internet paketleri 30 gün süre ile yenilenerek hız düşmesi ve diğer problemler yaşamanıza sebebiyet vermemektedir. Bir diğer deyişle paketlerin kullanımı yalnızca bir kerelik değil, her ay yenilenecektir.

Kampanyaya Katılım Yolları

Kampanyaya dahil olmak için Turkcell müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayabilir yahut size en yakın yetkili iletişim merkezinden destek alabilirsiniz.

Sms yolu ile kampanyaya katılım gerçekleştirme yöntemi bu kampanya için geçerli olmamaktadır. Herhangi bir kişi sınıflandırması olmadan hemen şimdi kampanyanın avantajlı fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Turkcell 4.5G Lifebox Bedava 5 GB internet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda Lifebox bedava 5 gb internet kampanyasından faydalanmak isteyen operatör kullanıcılarına tüm detayları anlattık. Daha detayları bilgi edinmek için operatör web sitesini ya da ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Haydi Gel 2 GB Kampanya

Scroll to Top